Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: Nejdat Delioğlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik ile Canlı'nın bu akşamki konuğu Youtube kanalındaki nasıl yapılır videolar ile binlerce insanın sevgisini kazanan Nejdat Delioğlu.

İhtiyacı olan her şeyi kendi atölyesinde yapabilen Nejdat Delioğlu ile aşçılıktan makerlığa giden yolculuğunu konuşacak, sizden gelen soruları cevaplayacağız. 

• Minning mevzusunu devlet meselesi ciddiyetinde anlatan beyamca ben de nereden hatırlıyorum bu yüzü dedim tesadüf videosunu izlemiştim adam işi çok ciddiye almış memlekete döviz kazandırıyoruz biz burada iş yapıyoruz iş. Gibi şeyler söylüyordu. Adam çok kızmış gelen yorumlara ateş püskürüyordu. Gören de kuzey kutbunda minning üssü kurmuş zanneder. Ev elektriğinde max 21 ekran kartı ile sömüren adamsın
  • Minning mevzusunu devlet meselesi ciddiyetinde anlatan beyamca ben de nereden hatırlıyorum bu yüzü dedim tesadüf videosunu izlemiştim adam işi çok ciddiye almış memlekete döviz kazandırıyoruz biz burada iş yapıyoruz iş. Gibi şeyler söylüyordu. Adam çok kızmış gelen yorumlara ateş püskürüyordu. Gören de kuzey kutbunda minning üssü kurmuş zanneder. Ev elektriğinde max 21 ekran kartı ile sömüren adamsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahçı nedir maker nedir bu nasıl bir Türkçedir. Foruma bir edebiyatçı getir. Bu gidişat nereyedir.

• bir kere videosuna denk geldim bana çok itici geldi.o yüzden video yu bile açmayacağım

• Ooooo nejdat abiyi severiz.

Sabahtan akşama kadar enes batur izleyip burada nejdat delioğlu ile dalga geçen yeni yetme ergenler izlemesin zaten. Adamın güzel videoları var, mining işine girmeseydi daha iyiydi ama kendi parası kendi tercihidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 3 Kasım 2017; 12:44:22 >
  • Süper sempatik amcadir kendisi ailecek bayılıyoruz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oooo mükemmel ya

• PGW özel bölümü ne zaman gelir Mesut hocam ?

• bak bu izlenir işte :)

• nejdat abi geliyorsa bu canlı yayın kaçmaz

youtube'da takip ettiğim nadir kanallardan biridir. özellikle arıza tespit videoları şahaser nitelikte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci sıcaklığında yumurta pişiren dayımız özellikle işe yaramayan tablet ile laptop u LCD TV ye gömüp smart TV yapma videosuna hayran kalmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teslanın kayıp projesi olan kapagen üretecinin videosunun Türk versiyonunu yaparsa güzel olur valla :)
    https://www.youtube.com/results?search_query=kapagen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 3 Kasım 2017; 15:57:13 >
  • memlekette sadece eleştiren insanların yapanları yermesine alışığız yürü nejdat abi

• oooo nejdet abi geliyor güzel

• Tam adamını bulmuşsunuz, yakışır bu siteye.
    Güzel bir program olur kesin.

• bu dayı sayesinde sıfır elektrik/elektronik bilgim ile 750w modüler olan güç kaynağımı 1 liralık kondansatör ile kurtardım başkası olsa kimseye öğretmeyeyim tamirden para kazanmaya devam edeyim der ama adam bencillik yapmıyor helal olsun.
  • Murat şen abimizde gelse keşke o da çok değerli biri.

• Canlı yayını kaçırdım şimdi tekrarını izledim kısa sürmüş biraz ama güzeldi. Nejdat abi biraz rahatsızmış o yüzden fazla uzatmadılar sanırım.
  • sadi evren şeker gelsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.