Şimdi Ara

Türk Telekom 1 Nisan indirimleri nasıl olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim şu anki bağlantım 1024kpbs 3GB.1024kpbs 9GB kotalıya geçmeyi düşünüyorum 9gb 37 YTL'mi olacak yoksa 49 YTL'mi?

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=487

Bu site kafamı karıştırdı.Yani sonuç olarak 1 Nisan itibariyle 9gb 1024 kaç YTL olacak?Bi yardımcı olurmusunuz?
    Not:Sınırsız 256kpbs önermeyin.Aylık download'ım 10GB'ı geçmiyor.
    Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Wolf -- 15 Mart 2007; 20:21:05 >

• 1 nisanda 9 gb a gecsek daha sonra tekrar 3gb a donebılır mıyız??
  • 9gb 49 ytl olacak daha once 49ytl ye 6gb olanlarin kotalari otomatikman 9gb a yukselmis olacak.
  • %-30 indirim yaparlar bunlar.
  • http://www.ttnet.net.tr/basinbulteni1.htm
    Bu adresteki tarifeler 1 Nisan'dan sonra geçerli olacaktır...

1024-9Gb 49,00 Ytl...
  • artık ucuz internet istiyoruz. bu kadar sorunlu bir şekilde verdikleri hizmet için bizden fazla fazla aldıkları ücretlerin yerine saysınlar. resmen soyuluyoruz. sadece telekom konusunda değil. hemen her konuda.
  • 6 gb kota 39 ytl.kablonete gecmeyi dusunuyordum ama bu tarife aklıma yattı.cunku 6 gb bana bol bol olmasada yeter.
  • keske biraz daha arttirsalardi
    gazimizi alirlardi hic degilse
  • ya bende de 1024 3gb tarife var ve ben de 9gb a gecmeyi dusunuyorum da ne zaman nereye ve nasıl iletmeliyiz bu istegimizi???bir de basvuru olayı olduktan sonra hemen hallolur mu sorunsuz???
  • quote:

Orjinalden alıntı: hikaru

ya bende de 1024 3gb tarife var ve ben de 9gb a gecmeyi dusunuyorum da ne zaman nereye ve nasıl iletmeliyiz bu istegimizi???bir de basvuru olayı olduktan sonra hemen hallolur mu sorunsuz???

tarifeler açıklandıktan sonra 4440126 yı arayarak tarife değişikliği yapabilirsin.ama tarife değişikliğin bir sonraki ay devreye girer.
  • oh oh 2048k da iyi indirime gitmişler 229 dan 139 a demek ki 1 nisanda 2048 e geçiyorus
  • harddiskim yeterli değil şöyle 320 gb bir harddisk alıp 1-2 ay sınırsız 2056 almayı düşünüyorum
  • Bu taktik de işe yaradı doğrusu. Bir sürü insanın 2048'e geçtiğini görüyorum.
  • ee 2mb alanlar napcak yüklencekler download a..sonra zaten berbat olan bağlantı daha da kötüleşecek..yine elimizden bişey gelmeyecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: SimoneKSK

quote:

Orjinalden alıntı: hikaru

ya bende de 1024 3gb tarife var ve ben de 9gb a gecmeyi dusunuyorum da ne zaman nereye ve nasıl iletmeliyiz bu istegimizi???bir de basvuru olayı olduktan sonra hemen hallolur mu sorunsuz???

tarifeler açıklandıktan sonra 4440126 yı arayarak tarife değişikliği yapabilirsin.ama tarife değişikliğin bir sonraki ay devreye girer.

ya tarifeler acıklandıktan sonrası için hazır olmalılar yani ben istedigim tarifeye bir ay sonra gecebileeksem ne anlamı var tarifeleri cıkarmanın o zaman bu ayın sonunda acıklasınlar biz de nisana gecmeden yapalım basvuru yaaa

• gercekten de bu son tarifenin temel amaci
    ucuz tarifelerdeki insanlarin aklini celip,
    daha pahali tarifeye gecmelerine ozendirmek..

quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX[TUR]

Bu taktik de işe yaradı doğrusu. Bir sürü insanın 2048'e geçtiğini görüyorum.
  • 1024-3gb limitli, 1024-4gb'ta yükseltildi mi şimdi?

1024-6gb limitlinin fiyatı kdv dahil tam olarak ne kadar oldu.

artık başım döndü tarife konularından herkes başka bir fiyat söylüyor kafalar karışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

1024-3gb limitli, 1024-4gb'ta yükseltildi mi şimdi?

artık başım döndü tarife konularından herkes başka bir fiyat söylüyor kafalar karışıyor

?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

1024-3gb limitli, 1024-4gb'ta yükseltildi mi şimdi?

yeni tarifeler 1 nisandan itibaren uygulanacak..martı şimdiki tarifeden ödeyeceğiz.

1024 6 GB 49 dan 39 ytl.ye inecek.nisanda.

http://www.ttnet.net.tr/basinbulteni1.htm
  • En saçma indirim 256'da .. Yapmasınlar daha iyi.. Fazladan 2 lira veririm ben
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.