Şimdi Ara

Samsung’un kuruluş yıldönümüne özel indirimler başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung’un kuruluş yıldönümüne özel indirimler başladı

Samsung, kuruluş günü olan 1 Kasım’ı kutlamak için Samsung Türkiye kampanya başlattı. Alışveriş Haftası olarak adlandırılan kampanya 1 Kasım’da başladı, 7 Kasım’da sona erecek. Alışveriş Haftası indirimleri Samsung’un Online Mağaza’sında satılan belirli ürünlerde geçerli olacak.

Samsung Online Mağaza’daki indirimlere baktığımızda belirli beyaz eşya ürünlerinde yüzde 25 indirim ve akıllı telefonlar için hazırlanan hediye paketleri dikkat çekiyor.

Galaxy Note 8 akıllı telefon alanlara iki farklı hediye paketi seçeneği sunuluyor. Bu paketlerden birincisi DeX multimedya istasyonu ve kablosuz klavyeyi içerirken diğer paket 128 GB MicroSD kart ve kablosuz şarj standı içeriyor.

Galaxy S8 veya Galaxy S8+ satın alanlara da Gear 360 ve 128 GB Micro SD kart hediye ediliyor.

QLED TV modelleri ile birlikte HW-MS750 Soundbar hediye edilirken belirli 50” ve 50” TV modellerinin fiyatlarında indirim sunuluyor.

Samsung Gear S3 Frontier modeli 1500 TL yerine 1299 TL’ye satılıyor.

Samsung Alışveriş Haftası’ndaki fırsatlar 7 Kasım'da sona erecek. Fırsatlara bu adresten ulaşılabilirsiniz.

• link bozuk

• Service Unavailable

HTTP Error 503. The service is unavailable.
  • Beyaz eşyada uzak durulması lazım. Bir çamaşır makinesi aldık. Her çalıştığında aldığım güne lanet olsun diyorum.

Ben böyle ses çıkaran bir makine görmedim. Servis geliyor 2 tane çamaşır atıyor ve ses yok diyor. Ulan 2 parça için makine mi çalıştırılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam yapacaksınız onu bile becerememişsiniz, link bozuk. :D

• Biz 1 tane icin bile calistiriyoz ki hergun 3-4 sefer calisiyo banamisin demedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun’dan uzak durmalı. Buzdolabından ve elektrikli süpürgesinden çektiğimi bir ben bir allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plutonium35 -- 3 Kasım 2017; 0:42:40 >
  • Bizim arkadaşın fırın ve çamaşır makinası çöp oldu 5 senede. Lanet etti samsung markasına ve servisine. Bugün kendisine Altus bulaşık makinası aldık.

Samsung beyaz eşya konusunda ilk uzak durulacak marka. Vestel bile alınır samsung alınmaz. Kesinlikle abartmıyorum. 3 makina parasına aldığın ürün bir kaç yılda çöp oluyor. Ucuz marka alıp bozulunca yenisini alsan daha mantıklı ve karlı.

• Biz 6 sene olucak nerdeyse kullanıyoruz çokta memnunuz valla yani sen sorun yaşadın diye adamlarin malları kalitesiz olmuyor her markada böyle sorunlar elbet yaşanabilir

• Samsung’un kuruluş yıldönümüne özel indirimler başladıBu TV'yi sepete eklerken yanında indirimli olarak (839 TL)bu soundbar'ı alınabilir olarak gösteriyor. Ancak sepet toplamında indirimsiz haliyle hesaplanıyor. Benzer sorun yaşayan var mı?

ayrıca: kuponsuz alınabilecek, en kaliteli f/p soundbar'ı bu şu anda piyasada. Düşünen varsa tavsiye ederim. TV fiyatında ekstra bir indirim yok ancak yine de piyasanın az da olsa altında, değerlendirilebilir.

• GkhnAkyolTr kullanıcısına yanıt
    Makineyi sessiz motoru var diyip satıyorlarsa ve evde helikopter sesi varsa herhalde övecek halim yok. Makinenin sacı bile o kadar kalitesiz ki servis yeni makineye titreşimi azaltsın diye vida taktı ekstradan. Kesmedi tabi sesi.

Adamlar bana resmen çamaşır makinesi diye helikopter sattı fakat henüz uçamıyor daha. İlerki modellerde o özelliği de eklerler herhalde. Son olarak makineyi buradan bir arkadaşın tavsiyesiyle almıştım. Onun da kulakları çınlasın.

• Beyaz esya eskiyi getirene %25/indirim kanpanyasi indirim deqil BİNDİRİM idi.1300-1400tl lik buzdolabini eskiyi goturerek 1600tl ye verriyolardi.mh bu durumu serbest piyasa diyerekten cevap verdi

• bizim evde bulaşık makinesi var bi sorun yaşamadık bugüne kadar
  • buzdolabı telefon ve birkaç ürüne baktım fiyat araştırması yaptım min 300 500 tl fiyat (indirimli halinden bile) daha pahalı burda. sözde bide indirim yapmış hali bu.

indirim yapmasalar demekki o biçim geçirecekler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi latiff1903 -- 3 Kasım 2017; 10:36:31 >
  • Bizde de Arçelik var o kadar ses çıkaran. Yaşadığınız bir sorunu genele vurmamak lazım. mesela 7 yıldır samsung buzdolabını kullanıyorum bir sorun yaşamadım Allaha şükür.
  • Gear s3 zaten 1300 ? civarı satılıyordu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MOHER

Beyaz eşyada uzak durulması lazım. Bir çamaşır makinesi aldık. Her çalıştığında aldığım güne lanet olsun diyorum.

Ben böyle ses çıkaran bir makine görmedim. Servis geliyor 2 tane çamaşır atıyor ve ses yok diyor. Ulan 2 parça için makine mi çalıştırılır.

Bizdede tum beyaz esyalar samsung hepsi sorunsuz ama bi buzdolabi aldik arcelikten daha ilk gun bozuldu servis geldi dandik birsey kapagi zor kapaniyor arada kendi kendine otuyordu o duzeldi allahtan

• fiyatlara baktım da pek indirim değil gibi. piyasadan da aynı fiyata toplanabilir bu ürünler sanki. S8 plus için konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sepkov

Gear s3 zaten 1300 ? civarı satılıyordu?

Çoğu mağazada teknosa, dr gibi 1500 liradan satılıyor. 1300 liraya bilinmedik mağazalardan bile zor bulabiliyorsun. Bence tr piyasası için 1300 lira gayet iyi fiyat fakat buna 1300 verene kadar 300 koyar apple watch 3 alırsın.
  • Samsun mediamarkta uzunca bir süredir(hazirandan beri) 1300 tl. Tabi son durumdan haberim yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.