Şimdi Ara

L.A. Noire'un Boyutu Switch için Çok Büyük

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       L.A. Noire'un dijital versiyonu Switch'in dahili depolama alanı için çok büyük.

Eurogamer'ın haberine göre, L.A. Noire'un dijital versiyonu 29GB ve sistem 32GB dahili depolama alanının 6.2GB'lık kısmını kendisi kullanıyor. Kısacası, eğer L.A. Noire'u Switch için dijital olarak alacaksanız ekstradan bir microSD karta ihtiyacınız var.

Ayrıca oyunu kartuş olarak da alsanız 14GB indirme gerekiyor.

L.A. Noire 14 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve HTC Vive (L.A. Noire: The VR Case Files) için çıkacak.

1940'lı yıllarda Los Angeles’ta geçen dedektif / polisiye macera oyunu L.A. Noire'da oyuncular Cole Phelps adlı karakteri kontrol ederek dedektiflik kariyeri boyunca karşılaştığı suç ve cinayetlerin gizemlerini çözmeye çalışmaktadır. 

• Keşke dokunmatik ekranın masrafıyla batarya ömrünü veya depolama alanını arttirsalardı hiç bir işe yaramıyor switchin ekranının dokunmatik olması
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Keşke dokunmatik ekranın masrafıyla batarya ömrünü veya depolama alanını arttirsalardı hiç bir işe yaramıyor switchin ekranının dokunmatik olması

saçmalamışsın dokunmatik ekransız tabletmi kaldı? Bataryası yeterli.Yetersiz kalıyors bi powerbank ile uzatırsın hafıza yetersizse alırısn bi 64 gb uzatırsın ama gidip dokunmatik ekran ekleyemezsin
  • Katılıyorum ama ileri de oyunlarda olmasa da eğlence merkezli programlarda netflix youtube gibi pratiklik sağlar diye düşünüyorum
  • Ne siyelim rezalet, 2017 yılında 32 gb hafızalı konsol çıkarırsan böyle olur
  • Gelsinnn :)) 256 gb micro sd var cihazımda, koymaz bize bea :)) ister 40 gb olsun hacııı
  • switch bir tablet değil facebook youtube en kötü tarayıcı olsaydı dediğin doğru olurdu ana menüde üşengeçliğim dışında hiç kullanmadım dokunmatiği
  • Oyunu biraz önce türkçe olarak PC'de bitirdim, oyunun sonu şok etti beni, çok derin ve gerçekçi konuya sahip, bir an önce oynayın derim. 6 yıl oldu 2. oyunu duyurmadılar, her platformda sömürmek istiyor oyuncuları Rockstar zımbırtısı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.