Şimdi Ara

UFC 3 Cuma Günü Tanıtılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Electronic Arts, karma dövüş sanatları UFC'nin (Ultimate Fighting Championship) yeni oyunu EA Sports UFC 3 için teaser yayınladı ve oyunun 3 Kasım Cuma günü tanıtılacağını duyurdu. 

Eğer bir değişiklik olmadıysa, EA Sports UFC 3 Electronic Arts'ın 2018 mali yılının dördüncü çeyreğinde yani Ocak 2018 - Mart 2018 tarihleri arasında konsollar için çıkış yapacak. 

• Hay senin ufc ne be, bir fight night oyunu çıkarmadın bu nesil, ne para göz lanet bi firmaymışsın sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La daha yeni aldım UFC2'yi bi duuuur
  • bir kaç kere dövüştükten sonra sıkıyor bu tür oyunlar keşke mortal kombat gibi bir hikaye modu gelse ama yapan firma EA olunca maalesef olmuyor
  • Oynamadım ama şimdi izledim 1 ve 2sini bu nasıl dövüş oyunu la vuruşlar o kadar yapay ki bir de adama yan vuruyor la yan vurmak ne allahsız beğenmedim ama şu grafikler ile smackdown oyunu çıksa alır oynarım muhtemelen hala aynı oyun biz 2008'de oynardık aynı detaylar vardı şimdi de aynı detaylar var harbi diyorum bir grafikler değişti ama oyun aynı öyle damar bile çizmemişler adamlara bembayazlar zaten ten mi karton mu belli değil yahu yuh yuh yuh yeterrrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oynamadım ama şimdi izledim 1 ve 2sini bu nasıl dövüş oyunu la vuruşlar o kadar yapay ki bir de adama yan vuruyor la yan vurmak ne allahsız beğenmedim ama şu grafikler ile smackdown oyunu çıksa alır oynarım muhtemelen hala aynı oyun biz 2008'de oynardık aynı detaylar vardı şimdi de aynı detaylar var harbi diyorum bir grafikler değişti ama oyun aynı öyle damar bile çizmemişler adamlara bembayazlar zaten ten mi karton mu belli değil yahu yuh yuh yuh yeterrrrr

qanqa sen en iyisi pc deki raw 2007'yi oyna.
  • sırf fight night için kaç kere ps kiraladığımı (bazen 1 haftalığına bazen 2) bilirim öğrencilik yıllarımda..ama bunun için heyecan duymuyorum.melez sporları sevmiyorum..boks çok özeldir

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • UFC 1-2 oynadım hatta kuzen ile oynadık o kadar ama sarmıyor hani şöyle çok raund olan bir dövüş oyunu olsa

• fighnt night nerde yo maddafakka ea

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.