Şimdi Ara

Selçuk İnan'dan Samsung'a S8 davası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
6.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz Mart ayında Galaxy S8 serisini resmen tanıtmıştı. Şirketin yeni bir tasarım anlayışıyla çıkardığı ilk amiral gemisi tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de "S8" ismiyle lanse edildi. Ancak şirketin bu isimlendirme politikasından rahatsız olan biri çıkmış durumda.

Ayrıca Bkz.Bükümlü ışıkla fiberden hızlı internet çağı başlayabilir
    Gamaspor web sitesinin haberine göre S8'in Türkiye'deki isim hakkını elinde bulundurduğunu iddia eden Galatasaray futbol takımının kaptanı Selçuk İnan teknoloji devine dava açmaya hazırlanıyor. Son günlerde formsuzluğuyla taraftarın gözündeki kredisini iyice tüketen tecrübeli futbolcunun Samsung'a marka ihlali davası açması için avukatı Rezan Epözdemir'e talimat verdiği belirtiliyor.

Samsung Galaxy S8 piyasaya çıkalı 7 ay oldu

Sosyal medya hesaplarında da "S8" ismini kullanan Selçuk İnan'ın piyasaya sürülmesinin üzerinden 7 ay geçmiş bir akıllı telefon için neden şimdiye kadar yasal süreç başlatmadığı ise bir başka konu. Davanın seyri ve nasıl bir karar çıkacağı ise daha şimdiden merak edilmeye başlanmış durumda.

• Kazandığı paralar yetmedi herhalde şimdi bununla uğraşıyor...

• Hayatımda bu kadar saçma bir sebep görmedim. İnşallah haksız çıkar ve üstüne bir de para cezası öder Selçuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 30 Ekim 2017; 16:5:50 >
  • Biri şu cahile telefonun adının Galaxy S8 olduğunu anlatsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden, çünkü futbolu artık para etmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence sen huawei G8 i dava et (gerizekalı 8)

• Yalnız güzel kardeşim bu yana bas yapan 3milyon EURO alan Selçuk'un S8'si değil SAMSUNG GALAXY S8'in S8'i...

• nasıl bir gerekçeyle başvurulmuş anlayamadım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 30 Ekim 2017; 16:12:45 >
  • galaksy 11 i alsak bize de bir şeyler düşer mi acaba !? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 30 Ekim 2017; 16:16:55 >
  • Eğer iPhone 8S çıkarsa ona da dava açaçak mı
  • Bi ismi sosyal medya hesabından kullanınca tescilini mi almış oluyor? Bende İnstagram kullanıcı adımı S9 twitter'ı note 9 yapayım da ileri görüşlülüğün tadını çıkarayım.

• ahahahahaha troll haber sandım başta

• zaytung haberi zannettim:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz gec kalmış belki o da bekledi patliyolar mi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi ben de soyadımın patentini alayım soyadımla açılmış tüm şirketlere dava açayım. bu patent işininde çılkını çıkarttılar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezil olduk dış basın yazar bunu futbolcularımızın nelerin peşinde olduğu hakkında fikirleri olacak..

• Audi'ninde S8 adında modeli var.. 10 yıldır piyasada üstelik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 30 Ekim 2017; 16:45:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s9 da beden alimbari

• Arpasını kesmişlerdir kısa yoldan köşeyi döneyim diye zavallı düşünceler içerisine girmiş. Tam türk insanına yakışan bir özellik. Nereden geldiğini unutup cebi biraz para gören kralım moduna giriyor !!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.