Şimdi Ara

WhatsApp’a yeni emojiler ve mesaj silme özelliği eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatsApp’a yeni emojiler ve mesaj silme özelliği eklendi
    WhatsApp yakın zamanda kendi emoji paketini Android platformundaki Beta sürümünde kullanıma sunmuştu. Bu emojilere ek yeni emojiler eklendi. Play Store’da WhatsApp Beta için yayınlanan 2.17.401 sürümlü güncelleme ile yeni emojileri ve merakla beklenen mesaj silme özelliğini edinebilirsiniz.

Yaklaşık 50 adet yeni emoji eklendi. Gözleri parlayan surat, şşt işareti yapan surat, kusan surat, küfür eden surat, denizkızı, zombi, beyin, kirpi ve Cadılar Bayramı emojileri gibi pek çok yeni emoji bulunuyor. Ancak hâlâ daha Apple’ın son en emoji seti ve Android 8’in emoji setine göre eksik emojiler var.

Sonunda Mesaj Silme Özelliği Geldi

Mesaj silme özelliğinin eklendiğine dair haberler çıkmış ancak ülkemiz kullanıcıları için yayınlanan sürümde bu özelliğe yer verilmemişti. WhatsApp Beta 2.17.401 güncellemesi ile mesaj silme özelliği eklendi. 

WhatsApp’a yeni emojiler ve mesaj silme özelliği eklendi

Gönderilen mesajı 7 dakika içerisinde silebilirsiniz. Silinen mesajlar uygulamada ve bildirim çubuğunda siliniyor. Mesajı silmek için mesajı seçip silme tuşuna bastıktan sonra çıkan mesajlardaki “Herkesten Sil” seçeneğini seçmek yeterli. Sildiğiniz mesajın yerinde “Bu mesaj silindi” ibaresi yer alacak. Grup konuşmalarındaki mesajlar da silinebiliyor.

Bu özellikleri edinmek için Play Store'da WhatsApp sayfasında bulunan Beta'ya Katıl seçeneğini seçerek Beta sürümüne geçmeli ve son güncellemeyi yapmalısınız.

Güncelleme: Android'in Final sürümü güncellendi. Yeni emojiler ve mesajı silme özelliği ve tüm Android kullanıcılarına açıldı. iOS kullanıcıları için de App Store'da güncelleme yayınlandı ve mesajı silme özelliği iPhone modellerine geldi.

• Aslında 50 tane alternatifi var ilk olmanın avantajını yaşayan bir program sadece.

Keşke insanları topluca yönlendirebilsek de kurtulsak Whatsapp'tan.

5 dakika sınırlandırması yerinde olmuş bence ama baya geç gelen bir özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 28 Ekim 2017; 22:3:48 >
  • Bizde mesaj silinince , silinen mesaj neydi diye komplo teorileri kurulur . Silmeyin, kalsın daha iyi ??

• 5 değil 7 dakika editör arkadaş düzeltirse iyi olur

• DH'nin emojileri bile durumu daha iyi anlatıyor.
  • Beta sürümü olduğunu da başlıkta belirtseydiniz keşke.

• Orada bu mesaj silindi dedikten sonra ne esprisi kaldı.

• Ne yazıyordu acaba düşüncesi nedeniyle yazılan şeyden daha kötü fikirler akla gelir. Siliniyorsa silindi ibaresi de olmaması lazım. lanet olsun skypta da böyle. Ama skypta mesajı editleyebiliyorsun editleyince yanında kalem işareti oluyor birçok kişi de bilmiyor anlamını zaten :D . Sorarsa da imla hatasını düzelttim dersin :D .

• quote:

Orijinalden alıntı: SPeaky

5 değil 7 dakika editör arkadaş düzeltirse iyi olur

Siz söyleyince tekrar araştırdım 7 dakikaymış, düzelttim. Teşekkür ederim
  • Telefon gerektirmeden internet tarayıcısı veya masaüstü uygulamasında çalışan bir sürümünü çıkarsalar keşke

• opensource olan Telegram ne yapıyorsa bir iki ay sonra kopyalıyorlar.

• yok olması lazımdı mesajın, yarım oldu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede o MSN'deki emolojiler
  • Android'de beta demişsiniz de iPhone'da normal sürümde var şu an bu özellik, iOS'a daha mı önce geldi?
  • Sonunda kurtulduk Apple emojilerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp’a yeni emojiler ve mesaj silme özelliği eklendi
    Hiçbiri bunların yerini tutmuyor
  • IOS da şu an bu özellik aktif.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • simbolmina kullanıcısına yanıt
    iphone da beta değil

• @theJuDGe_41, betaya katıldım, dediğiniz sürüme güncelledim.Android kullanıcısıyım lakin herkeste sil gelmedi :(
  • Niye bir babayiğit çıkıp MSN temasında bir mesajlaşma uygulaması yapmıyor, yada en azından gif göndermeleri, emojileri, durum eklemeleri, titretmeleri falan eklemiyor anlamıyorum. Patenti mi var bu işin? Gerçekten müthiş olur, Whatsapp'ı sarsacak tek uygulama da bu olur bana göre.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.