Şimdi Ara

Steam Cadılar Bayramı İndirimi başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Cadılar Bayramı İndirimi başladı!
    Steam Halloween (Cadılar bayramı) indirimi bugün itibariyle başladı.

Adında anlaşılacağı üzere indirimlerin bulunduğu ana sayfayı Resident Evil VII Biohazard, Alien: Isolation ve The Evil Within gibi korku, gerilim odaklı oyunlar süslüyor. Korku, gerilim dışında diğer türde oyunlarda da indirimler mevcut.

Bazı oyunların indirimli fiyatı şöyle:

• GTA V - 89,50 TL
    • Friday the 13th: The Game - 29,50 TL
    • ARK: Survival Evolved - 44,50 TL
    • Rust - 15,50 TL
    • Dead by Daylight 15,50 TL
    • Euro Truck Simulator 2 - 9,75 TL
    • American Truck Simulator - 20,06 TL
    • DOOM - 89,11 TL
    • The Forest 18 TL
    • Monstrum 6,75 TL
    • Prison Architect  12,25 TL

Steam Halloween (Cadılar bayramı) indirimi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Steam Halloween (Cadılar bayramı) indirimi 1 Kasım 20:00'da sona erecek.

• Kısıtlı bir indirim olmuş, beklediğim oyunların yarısında indirim yok, tüm planlarım suya düştü. %50lik Civilization 6 kuponum vardı. Oyuna da %40 indirim gelirse birleştirip kelepir alırım dedim ama tek uyanık ben değilmişim.

Korsan oyuna gelirsek zamanında ben de çok torrent gezdim. Ama iş, güç derken uğraşasım gelmiyor. İndiriyorsun virüslü çıkıyor, ya da crack dosyasına güven olmuyor. Bilgisayarda tüm bilgilerimiz var risk gördüm. Bir de yeni oyunlarda sürekli update geliyor, DLCler geliyor, online oyunlar korsan oynanmıyor. En önemlisi önceki senelerde Steam fiyatları TL'ye çekip üstüne de Enpara kampanyaları olunca korsan oyuna son verdim.

En güzel oyunları indirim zamanı uygun fiyata alıp, kafa rahatlığıyla oynuyorum vakit buldukça. Mesela Europa Universalis'e indirim zamanı verilecek 14,75 TL çok mu? Euro Truck Simulator 9.75 TL! 7.75 TL'ye Skyrim aldım önceki indirimlere oyna oyna bitmiyor. Burada söylenen arkadaşların çoğu bu parayı bir köfte ekmeğe ya da sigaraya vermiyor mu sanki?
    crysis serisi (3 oyun)16,25TLhttp://store.steampowered.com/sub/15609/
    plants and zombies 2,00TLhttp://store.steampowered.com/app/3590/Plants_vs_Zombies_GOTY_Edition/
    orcs must die 4,50TLhttp://store.steampowered.com/app/102600/Orcs_Must_Die/
    battleblock theatre 4,80TLhttp://store.steampowered.com/app/238460/BattleBlock_Theater/
    hotline miami 2 6,00TLhttp://store.steampowered.com/app/274170/Hotline_Miami_2_Wrong_Number/
    lucius serisi (2 oyun) 5,85TLhttp://store.steampowered.com/sub/66219/

bunlar benim aldıklarım 9 oyun aşağı yukarı toplam 39tl

bence başlık altında artık alınabilecek oyunlar hakkında konuşmak lazım. O kadar zengin değilim bir oyuna gidip 150 - 200 tl vermem ama 200TL'lık oyunlardan daha eğlenceli 3TL'ya 5TL'ya oyunlar var onları alırım. kurulumdur cracktir virüstür uğraşmadan oynarım mis gibi. Pahallı oyunları da illa oynamak istersem gider crack'li indirir öyle oynarım.

Pahallı oyunların fiyatını 5-10tl civarı yaparlarsa ancak o zaman almayı düşünebilirim.
  • Güzel indirimler bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oo dostum bu harika!

• Bu gidişle kara cumada minecraft vari oyunlar indirime girecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Indirimler cok kotu, duzgun indirim yok.

• F/P'si yüksek bir oyun göremedim

• Çöp indirimler. Tşk Steam

• indirimler oldukça kötü. yalnız aralarında bir tane iyi denilebilecek indirim var oda dead by daylight. o fiyata o oyun alınır işte.
  • Genelde gördüğüm kadarıyla 1-2 senelik veya daha eski oyunlar giriyor indirime. Yeni çıkan AAA oyunları etkilemedikten sonra da şahsen pek işimi görmüyor açıkcası.
  • Bende steam, origin, blizzarddan oyun almış ve oynamakta olan birisiyim. Ama maalesef oyunlardaki pahalılık çok can sıkıcı seviyede bf 1 almak istiyorum uzun süredir yurtdışı ve yurtiçi bir çok yerden indirim falan kovalıyorum ama şu an ekonomik olarak lüks. Borçlar var biraz. Bende trial trial takılıyorum. Buna benzer birçok oyun var indirim olsa da 100 liradan aşağı inmiyor. Adil bir dünyada yaşamıyoruz. Hele hele Türkiye gelir adaleti konusunda zirve yapmış durumda. Gönül isterki 20 dolara satılan oyun burada da 20 tl'ye satılsın. Yurtdışındaki gelirler karşılaştırılırken para biriminden karşılaştırmak daha doğru olsa da oyun sektöründeki gibi güncel kur devreye girince işler zıvanadan çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warningbjk -- 27 Ekim 2017; 10:7:42 >

• Bende bunlara ek indidrimler yazayım

Just Cause 3 17 Tl

Dying Light 29 tl

• Bu arada oyunlar pahalı değil , Türk Lirası değersiz. Bunu da bir köşeye not edin.
  • İndirimler biraz yavan gözüküyor. Bir çok kişinin PUBG için indirim beklediğine eminim. Gerçi konu steam indirimi miydi? Şu saçma yorumları görünce çekimser kaldım.
  • Summer sale daha bi guzeldi sanki. Bu arada gene korsancilar ve orjinalciler taarruza gecmis isteyen oyuna para verir isteyen torrentten indirip crackle oynar sunun altini cizmek gerekirki suan oyun sirketleri eskisinden daha cok kazaniyolar zamaninda korsan cd alip oyun oynayan tr gamerlari simdi steamden orjinal oyun almaya basladi. O yuzden herkes kendini dusunsun bukadar emekci olmayada gerek yok.

• bir dlc vardı 32tl, indirimle 15e almış olduk, hani gerçekte bedavaya geldi yine, hesaptaki parada yine steamdan kutu falan satarak almıştım.
  • Mass effect 1 ve 2 bundle vardı. 13 liraya onu, bir de space engineers'i 25 liraya aldım.

Böyle uzay oyunlarını seviyorum, var mi tavsiyeniz beyler?

• Daha büyük ve sağlam indirimler ancak winter sale zamanı gelecektir, halloween, autumn sale gibi indirimler çerezlik, ufak çapta indirimler oluyor genelde. Pubgye indirim gelmez %10'dan fazla muhtemelen. Oyunun taliplisi çok, sonuçta indirim miktarını steam'den ziyade yapımcılar belirlemekte.

Oyuna para verilmez diyen arkadaşlara sesleniyorum buradan, ben de eskiden sizin gibiydim ama sonradan fark ettim ki ben para vermezsem o para vermezse bu yapımcılar oyunlarını nasıl yapsın ?
    Tarttım ölçtüm ve ona göre oyun almaya başladım, AAA oyunlara bulaşmıyorum zaten kolay kolay, multiplayer oyunlarla çok işim olmadığı için single oyunların da indirimlere girmesini bekliyorum. Hiç olmadı bundle'a düşmesini bekliyorum. Ne ekerseniz onu biçersiniz bunu unutmayalım. Misal gibip Hellblade'i önsiparişle aldım, adamlar 50 liraya oyun veriyorlardı, hak ediyor muydu ? bence 100 lira deseler de verirdim o parayı. Büyük firmalara uyuz oluyor olabilirsiniz ancak en azından yeni gelen yapımcıları (indie) destekleyin ve oyunlarını alın.

BF1'i ele alırsak oyun 180'liradan çıkış yaptı, şimdi bu oyuna para veren insanlar bu oyunu en az 4 5 ay oynadı, her ay bir oyun alsanız 50 liradan yine BF1'e verdiğiniz parayı hak ettiğini anlarsınız.
    Oyunların ücretlerini size sunduğu oynanış süresine göre hesaplayın ve ona göre paranızı harcayın.

Daha fazla anlatılabilir ama üşendim.

Witcher 3'de 30 lira şu an, oynamamış olan varsa değerlendirsin.
    http://store.steampowered.com/app/292030/The_Witcher_3_Wild_Hunt/

• abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yapımcı amerikda da burada da aynı parayı kazanıyor. Burada daha fazla olmasının nedeni vergiler. Vergilere düşmansan verme hiçbir vergini devlete karşı gel. Adam özellikle gidip türkiyeye ekstra pahalıya satayım demiyor

• indirimler fena değil, 10 tl lik oyun isteyen varsa 7 tl den satabilirim [10.56 tl lik bakiye > 7 TL, istediğiniz oyun gift olarak atılır]

• Gta 89 da kalacak belli ki, alacak olan daha fazla beklemesin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.