Şimdi Ara

AOC'dan şık tasarımlı taşınabilir 16 inç USB-C monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AOC'dan şık tasarımlı taşınabilir 16 inç USB-C monitör

Gününü aynı mekanda çalışarak geçirenler kadar işlerini genellikle ofis dışından yürütenler de var. Otomobillerde, kafelerde veya bir parkta oturup dizüstü bilgisayarıyla çalışan insanları sıklıkla görüyoruz. Maalesef bu da genellikle tek bir ekranla çalışmak anlamına geliyor. Oysa birden fazla monitör üretkenlik için büyük bir nimet olabilir.

Ayrıca Bkz.Windows 10 Fall Creators Update bazı bilgisayarlara yüklenemiyor
    Piyasada hareket halindeyken çoklu ekran deneyimi sunan taşınabilir monitörler var. AOC bugün hem güç hem de video sinyali için USB Type-C bağlantısını kullanan yeni hafif (824 gram) 16 inç (teknik olarak 15.6) varyantını duyurdu. Şirket yeni monitörün hareket halindeyken kolaylıkla kullanılabilmesi için ince ve hafif şekilde tasarlandığını söylüyor.

Geniş ekran monitör, tak ve çalıştır bağlantısı için tek bir USB-C kablosuyla güç ve sinyal alabiliyor. Yani ayrı bir güç kablosu veya VGA kablosu gerektirmediğini belirtelim. Ayrıca maksimum verimlilik için katlanabilir esnek standıyla birlikte geliyor. AOC yeni taşınabilir monitörünü "Müşterinin ofisinde çalışan muhasebeciler veya otel odasından çalışan bir yol savaşçısı için mükemmel bir seçenek" olarak tanımlıyor.

AOC'dan şık tasarımlı taşınabilir 16 inç USB-C monitör

Piyano siyahı renginde parlak bir tasarıma sahip monitörün 700:1 kontrast oranı, 5ms tepki süresi ve 60Hz'de Full HD çözünürlük sunan 15.6 inçlik bir ekranı var. IPS paneli geniş görüş açısı sağlıyor ve TN panellerden daha iyi bir renk bütünlüğüne sahip olduğunu belirtelim. USB-C monitör ayrıca AOC'nin LowBlue Modu'nu kullanıyor. Yazılım sayesinde, monitör canlı renkleri korurken, renk sıcaklığını kontrol ederek zararlı mavi ışığı azaltıyor. Ürünün teknik özellikleri şu şekilde:

• Panel: LED Arkadan Işıklandırmalı - TFT Aktif Matris IPS

• Görüntülenebilir Resim Boyutu: 15.6 inç

• En-Boy Oranı: 16:9

• Parlaklık: 220 cd/m2

• Kontrast: 700:1

• Tepki Süresi: 5 ms

• Görüş Açısı: 160 derece yatay, 160 derece dikey

• Maksimum Çözünürlük: 1920 x 1080 @ 60Hz

• Ekran Renkleri: 262 bin

• Bağlantı: 1 x USB Type-C

AOC I1601FWUX marka taşınabilir monitörü satın almak isteyenlerin 190 doları gözden çıkarmaları gerekiyor.

• Ne güzel tablet gibi uzanıp birşeyler okumak için filan güzel bir ekran,masaüstü pclerde kullanmak saçma mı olur acaba.

Dokunmatik özelliğide olsa daha iyi olurmuş.
  • Aoc yi almadan önce ciddi suphelerim vardı. Ama hakkaten ürünleri kaliteli. Ben ips, kardesim led 23 inch ekranlari aldik. Tavsiye ederim her yonuyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrag -- 27 Ekim 2017; 12:39:17 >
  • 5 yıl önce 21.5 inç monitör arayışına girdim, en hesaplı dvi ve analog çıkışlı aoc E2243FW modelini aldım. Maksat iş görsün, yani mat ekran olduğunu bilmeden aldım, monitör fiyatına göre çok iyidi. Renk düzeni canlılığı ilk günkü gibi.
  • Ürün iyi güzel hoş da eğer 12-13" laptop ile bunu sürekli yanımda taşımam söz konusu ise 15-16" laptop almayı tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Aoc yi almadan önce ciddi suphelerim vardı. Ama hakkaten ürünleri kaliteli. Ben ips, kardesim oled 23 inch ekranlari aldik. Tavsiye ederim her yonuyle..

OLED monitör kardeniniz için özel tek üretilmiş olabilir mi?
  • Duzelttim. Isim gucum mobil olunca.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptoptaki çıkış bunu besleyebilir mi, acayip hızlı pil tüketir, hayrına bunun e ink olanı çıkan da alsak, Excel i atıp eink monitöre kolay çalışılır,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel tasarımı var be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.