Şimdi Ara

L.A. Noire'ın 4K Ultra HD Tanıtım Videosu Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
          4K monitörünüz veya TV'niz varsa Rockstar yeni yayınladığı tanıtım videosu için bunu öneriyor çünkü L.A. Noire'ın Ultra HD versiyonu geliyor.

Cole Phelps ismindeki bir dedektifin Los Angeles Polis Departmanı'ndaki yükseliş hikayesini ele alan yapım PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için 14 Kasım'da piyasaya çıkacak. Ayrıca L.A. Noire: The VR Case Files ismindeki görevler de PC'lerde HTC Vive sahiplerine VR desteği ile sunulacak. Böylece yedi L.A. Noire görevini VR ile oynayabileceksiniz. 

4K desteğini Red Dead Redemption için sunsalar peynir ekmek gibi satacaklar ama işte...

• Red dead redemption'ı neden ikinci oyun çıkmadan önce yeni nesil konsollara remastered etmezler anlayamıyorum ya.Adamların gözü bu kadar mı tok.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GTAV'ten deli gibi para vurdular hocam, paramız azalsın çakarız bi Remasterd kafasındalar
  • En rahat oyun firması para konusunda aç göz değiller

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • cızırtılı oyunlarda hatrı sayılır görüntü farkıoluşyorçözünürlük artınca ama bu oyunda pek bi espirisi yok bence
  • Madem böyle bir oyun yapmışsın bari Remastered yaparken içine olabildiğince DİL desteği katsana be adam, yoksa zor satarsın..Ayrıca RDR varken bu kim oluyor, Çıkartsaydın yaa RDR'yi, 2. oyun çıkmadan, Oynamayanlar 2. oyuna hazırlık yapardı bari..
  • şu oyunun araba sürüşü güzel olsaydı on numara olurdu.

• Kimsenin oynamadığı oyunu 4k yapsalar ne yazar!!

• Aynen kimsenin oynamadığı bu oyun tüm sitelerden nasıl yüksek puan almış ben de anlamadım (yukarıdaki arkadaşa laf atmıyorum kesinlikle katılıyorum anlamında) beş para etmez oyuna satılsın diye rockstar games’in editörlere iyi not verin diye para yağdırdığı bir yapım hissine kapılıyorum kesinlikle :))
  • leş gibi bu mu 4k 5 lira vermem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.