Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada tesadüf dikkatimi çekti bugün Kartal Real m1 avm de bulunan teknosa mağzasında 1 ad teşhir playstationa bağlı 65VT60 gördüm . ekranda hafif bi kaç çizik gördüm ama yinede temiz geldi . ilgilenen var ise bakabilir fiyat 3600 TL dir .
  • ALLAH belanı versin terör !
  • boys818181 kullanıcısına yanıt
    Tamir görmüş ürün hocam servis den gelmiş elemanla konuştum kem küm etti başka sıkıntılarıda var sanırım çok bilgi alamadım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackbauer J kullanıcısına yanıt
    olabilir doğrudur ben sorduğumda sadece teşhir ve ekranda bi kaç çizik var demişti .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackbauer

Tamir görmüş ürün hocam servis den gelmiş elemanla konuştum kem küm etti başka sıkıntılarıda var sanırım çok bilgi alamadım...

Dostum oledin yanına bir de pana mı stoklayacaksın:))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayucuz kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam benim kuaför evleniyor ona baktım ama gözüm tutmadı yarı yolda kalır gibi tv büyük ihtimal benim oled i vericem ona anlaşırsak eg960 alıcam ben...

• herkese selam 65stw60 model panasonicim var. arkasında bir satellite (uydu) girisi bulunmakta ve buraya coax kablo baglanıyor. bu giris ne işe yarar acaba ? direk uydu alıcısı olmadan çanak ve lnb ile baglantı işine yaramaz kanımca degilmi ?
  • hani lg ec 930 oledi bana söz vermiştin
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Hakaten sen niye almadın hocam tv yi?

• indigo_blue kullanıcısına yanıt
    ve aleykumselam

Bu dahili uydu alıcısının girişi. Oraya lnb den gelen anten kablosunu direkt bağlayın ve güzel tv nizin cam gibi hd kanallarını keyifle izleyin...
  • hocam sen satmaktan vazgeçtin tv yi bizede saygı duymak düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmen73

ve aleykumselam

Bu dahili uydu alıcısının girişi. Oraya lnb den gelen anten kablosunu direkt bağlayın ve güzel tv nizin cam gibi hd kanallarını keyifle izleyin...

Kabloyu bagladim fakat nereden ayar yapacagimi bulamadim. Kurulum menusune girip otomatik bul dedim fakat Bir sonuca ulaşamadım. Acaba kaynak olarak dvb-S gibi birşey mi seçmeliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Valla eg960 fiyat düşünce bitim kanlandı 😀😀

• Panasonic dostları, ilk defa panasonic beni yarı yolda bıraktı. 50g20e modeli plazma tv içinden cazır cuzur sesler gelmeye başladı geçen, önce tvnin arkasında böcek falan var zannettim, sonra baktık ses içeriden, kapattık TV'yi. Neyse,ankara'da bir servise gönderdim, bugün aramışlar, power supply kartı değişecek fiyat 380tl dediler. Çok yüksek geldi bana ama bilemiyorum, değer mi tamire? Yoksa yavaştan oled yolu mu gözlesem?

• indigo_blue kullanıcısına yanıt
    Evet aynen dvbs kurulumunu yapacaksınız. Otomatik kurulum tüm uyduları tarar 40dk kadar sürer. Eğer biraz uydu kurulumu bilginiz varsa turksat parametrelerini girip manuel ararsanız 10dk da halleder. Tabi sonra kanalları sıraya dizmek filan gerekirki biraz zaman alır. Ben bunlarla uğraşamam derseniz en yakın uyducuyu çağırıp, belli bir ücrete yaptırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Evet aynen dvbs kurulumunu yapacaksınız. Otomatik kurulum tüm uyduları tarar 40dk kadar sürer. Eğer biraz uydu kurulumu bilginiz varsa turksat parametrelerini girip manuel ararsanız 10dk da halleder. Tabi sonra kanalları sıraya dizmek filan gerekirki biraz zaman alır. Ben bunlarla uğraşamam derseniz en yakın uyducuyu çağırıp, belli bir ücrete yaptırabilirsiniz.

üstad kurulum icin bir klavuz gibi birsey varmıdır?

STW serileri almanya cıkıslı sanırım. ingilizce kullanım klavuzu bile bulamadım, tamamı almanca
  • Sevgili forumdaşlar ve Panasonicli arkadaşlar. 46st30e modelli bir televizyonum var. Sanıyorum voltaj probleminden dolayı televizyonun şu anda açılmıyor. Stand By kırmızı düğmesi 7 defa yanıp sönüyor. Ankara'da yaşıyorum servislerden birine götürdüm. yan kartlardan kartlardan birisinin yandığını değiştirirse 780 tamir ederse 480 TL istediğini söyledi garantisi bittiği için ne yapmalıyım. Acele cevap bekliyorum teşekkür ediyorum yardımcı olacak herkese.

• Her kese merhabalar evimde yüksek voltajdan dolayı bozulan panasonic 42 V10E Plasmanın bağlı bulunduğumuz elektrik kurumu tarafından raiç bedeli ödenecek.
    Bu modelin raiç medeli tv olarak hangi modele denk gelecektir.
  • Bunu nasıl tespit ettirdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hector-serdar -- 20 Nisan 2016; 1:19:45 >
  • Alınık temiz az kullanılmış panosonic 50vt50....50stv60....55vt50...arıyorum pm veya burdan yazabilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.