Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam tv yi kurdurdun bizi unuttun
    yorumlarınızı ve fotograflarınızı merakla beklemekteyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

quote:

Orijinalden alıntı: gece_yolcusu

quote:

Orijinalden alıntı: ohbenezor

quote:

Orijinalden alıntı: gece_yolcusu

Arkadaşlar panasonic 50VT50 tv. ile birlikte gelen 3D gözlük modeli : TY-ER3D4MA
    bu gözlükte şarj kablosu gelmedi şarjı bittiğinde nasıl ve ne ile şarj edeceğim. size zahmet yol yordam gösterin.
    eğer kablosu var ise satın aldığım firmadan isteyebilirim.

Kablo çıkmadıysa kutuyu açmış olabilirler. 2 gözlük 2 kablo 2 kumanda çıkıyor olmalı.
    Şarj etmek için standart bir micro USB kablosu kullanabilirsiniz. http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/micro-usb-kablo-83758506

Kablo olsa bile gözlük üzerinde usb giriş yerini göremedim.

o gözlükler pilli sevgili kardeşim,şarj olmuyor yani. bende ilk baktığımda kablo ve giriş aradım ama sonra vaziyete uyandım.
    keşke 55vt50 alabilseydin, ben ben ikinci gün 65vt50 sahiplerini kıskanır oldum vallahi billahi

benim bildiğim kadarıyla pansonic tv lerde TY-ER3D4ME (şarjlı) TY-ER3D4SE (CR2025 model pil kullanır)

• quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

Hocam bilgisayarım gelince fotoları koyarım... 2 metre mesafeden izlememe rağmen gözü yormuyor... Görüntü dehşet... Monitör gibi... Siyahlar muazzam... Merak Etme foto ve detayli inceleme yapacağım....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

Hocam bilgisayarım gelince fotoları koyarım... 2 metre mesafeden izlememe rağmen gözü yormuyor... Görüntü dehşet... Monitör gibi... Siyahlar muazzam... Merak Etme foto ve detayli inceleme yapacağım....

tamamdır hocam o zaman beklemedeyiz.
    güzel günlerde ve takımınızın hep yendiği macları izlemek suretiyle iyi günlerde kullanınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

tamamdır hocam o zaman beklemedeyiz.
    güzel günlerde ve takımınızın hep yendiği macları izlemek suretiyle iyi günlerde kullanınız

Eyvallah hocam

• Değerli arkadaşlarım nacizane görüş bildireceğim. Aylardır bu topiği okuyorum. Gt vt peşinde bir koşuşturma ve st serisini küçümseme. 65 st 50 kullanan bir dostunuz olarak, şuraya iki madde yazacağım. Lütfen samimiyetime inanarak okuyunuz ve düşünün, sonra karar verin bu zıkkım sık sık alınan bir şey değil.

1- Zenginseniz, parasal hiç bir sıkıntınız yoksa..Düşünmeyin VT serisinin kullanım mekanınıza göre en büyük olanını alın..
    2- Orta halli insanlarsanız ST serisinin mekanınıza göre en büyük ekran modelini (50) serisi alın. Yani atıyorum 5 liraya vt 50 inç alacağınıza, aynı paraya st 65 ya da vt 42" yerine aynı paraya 50-55" st alın. Özetle aynı paraya alabiliyorsanız daha büyük ekran alın pişmannnnnnnnnn olursunuz bir kaç ay içinde. Büyük ekranın keyfi fazla ve vt st arasındaki görüntü fark kalitesi evet var ama büyük ekranın getireceği keyif farkı kadar değil.

65 st 50 yi dijitürk İQ plus ile seyrediyorum HD ve SD yayınlarda vallahi ve billahi mükemmel görüntü. Bu gün alsam aynı şeyi yaparım.

Ha tekarar yazıyorum zenginsen VT al ama yine de ALABİLECEĞİN EN GENİŞ EKRANI AL İLLA VT ALACAĞIM DİYİP KÜÇÜK EKRANA RAZI OLMA

Sevgi saygılar, iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGÜ -- 13 Haziran 2013; 13:34:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MGÜ

Değerli arkadaşlarım nacizane görüş bildireceğim. Aylardır bu topiği okuyorum. Gt vt peşinde bir koşuşturma ve st serisini küçümseme. 65 st 50 kullanan bir dostunuz olarak, şuraya iki madde yazacağım. Lütfen samimiyetime inanarak okuyunuz ve düşünün, sonra karar verin bu zıkkım sık sık alınan bir şey değil.

1- Zenginseniz, parasal hiç bir sıkıntınız yoksa..Düşünmeyin VT serisinin kullanım mekanınıza göre en büyük olanını alın..
    2- Orta halli insanlarsanız ST serisinin mekanınıza göre en büyük ekran modelini (50) serisi alın. Yani atıyorum 5 liraya vt 50 inç alacağınıza, aynı paraya st 65 ya da vt 42" yerine aynı paraya 50-55" st alın. Özetle aynı paraya alabiliyorsanız daha büyük ekran alın pişmannnnnnnnnn olursunuz bir kaç ay içinde. Büyük ekranın keyfi fazla ve vt st arasındaki görüntü fark kalitesi evet var ama büyük ekranın getireceği keyif farkı kadar değil.

65 st 50 yi dijitürk İQ plus ile seyrediyorum HD ve SD yayınlarda vallahi ve billahi mükemmel görüntü. Bu gün alsam aynı şeyi yaparım.

Ha tekarar yazıyorum zenginsen VT al ama yine de ALABİLECEĞİN EN GENİŞ EKRANI AL İLLA VT ALACAĞIM DİYİP KÜÇÜK EKRANA RAZI OLMA

+1

• +1

55 vt30 alalı 5-6 ay oldu..ufak gelyor şimdi..keşke 65..... panasonic plazma olsun..çamurdan olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizza

+1

55 vt30 alalı 5-6 ay oldu..ufak gelyor şimdi..keşke 65..... panasonic plazma olsun..çamurdan olsun

5.800 lira fiyatı var çooooooooooook pahalı
  • PANASONIC TX-L47ET5E modelini sipariş verdim uydu alıcısı olarak 100-150 TL arası f/p olarak ne tavsiye edersiniz? Özellikle SD yayın konusunda başarılı olursa iyi olur...
  • 50vt50 alarak ben de panasonic li oldum ... Allahım bugünleri görebilecek miydim
  • Stygián kullanıcısına yanıt
    Hiremco FX Turbo

1.5 sene önce 250 TL civarı bu üründen aldım,SD yayınlarda performansı çok ama çok iyi.Aldığım dönemde baya bir araştırmıştım o dönem F/P oranı çok iyiydi,sonradan çıkan modellerle kıyaslama şansım yok tabi ancak tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalpalp!

50vt50 alarak ben de panasonic li oldum ... Allahım bugünleri görebilecek miydim

Hayırlı olsun kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGÜ

Değerli arkadaşlarım nacizane görüş bildireceğim. Aylardır bu topiği okuyorum. Gt vt peşinde bir koşuşturma ve st serisini küçümseme. 65 st 50 kullanan bir dostunuz olarak, şuraya iki madde yazacağım. Lütfen samimiyetime inanarak okuyunuz ve düşünün, sonra karar verin bu zıkkım sık sık alınan bir şey değil.

Hocam güzel yazmışsınız , sonuçta st serisi de çok güzel görüntü veriyor...Ancak tabiki evlerimiz ve odalarımız müsaitse dediğiniz boyutlar olmalı...Benim odam biraz küçük mesela, 65 olmazdı, 50 tam oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Hiremco FX Turbo

1.5 sene önce 250 TL civarı bu üründen aldım,SD yayınlarda performansı çok ama çok iyi.Aldığım dönemde baya bir araştırmıştım o dönem F/P oranı çok iyiydi,sonradan çıkan modellerle kıyaslama şansım yok tabi ancak tavsiye ederim.

Bu dediğiniz cihaz neta 6400den iyi midir?

• omereng O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşım bu tv yi kullanıyorsan bir kaç sorum olacak,

dlna özelliğinden faydalanıyorsan hangi programı kullanıyorsun, ben bir kaç programla bağlantı kurmayı başardım, ancak hiç biri alt yazıları görmüyor, sen bunu başarabildin mi,

ben bu tv ye kablosuz F klavye alsam kullanabilirmiyim, cevaplarsan çok memnun olacağım, daha önce bu soruları burada defalarca sordum ama insaniyet namına bir Allah"ın kulu yardımcı olma nezaketinde bulunmadı,
    ayrıca ben bu tv den çok memnunum, özellikle görüntü kalitesi ve kanal geçişleri çok hızlı, aksiyon sahnelerinde gözle görülür bir bozulma olmuyor, şu ana kadar gördüğüm en kaliteli görüntüyü veren tv bu, bazı inceleme sitelerinde siyahları eleştirilmiş ancak karanlık bir sahnede farkedilmesi gereken tüm detayları görebiliyorsun.
  • Stygián kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi 1.5 sene önce araştırmıştım,bu sürede farklı özelliklerde marka/modeller çıkmış olabilir.Ama Hatırladığım Hiremco'nun SD yayın kalitesi üzerinde yoğunlaştığıydı.Benim kullandığım FX Turbo bu konuda çok başarılı.Uydu alıcılar konusunda çok bilgim yok,yanlış yönlendirmek istemem sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Dediğim gibi 1.5 sene önce araştırmıştım,bu sürede farklı özelliklerde marka/modeller çıkmış olabilir.Ama Hatırladığım Hiremco'nun SD yayın kalitesi üzerinde yoğunlaştığıydı.Benim kullandığım FX Turbo bu konuda çok başarılı.Uydu alıcılar konusunda çok bilgim yok,yanlış yönlendirmek istemem sizi.

Anladım teşşekürler göz önünde bulundururum.Başkalarının da tavsiyelerini bekliyorum
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    %100 haklsınz ama ben Saturn mağaza açlışında 3000 TL ye almştm..yoksa dediğin gibi o para kesnkle verilmez 55 inc için...neden bu kadar pahalı onu da anlamş değilm VT 50 den daha pahalı..ama tv den cok memnununm o ayrı NAZAR değmesin... @halil altın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail84

quote:

Orijinalden alıntı: oprema

quote:

Orijinalden alıntı: ismail84

st serisi eğer bu fiyatla gelirse gt serisi nasıl gelir bilinmez.ben 42gt50 aldım yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum her şeyiyle mükemmel bir tv gerçekten parasını hak ediyor.özellikle sd yayın performansı muhteşem.dahili alıcıyla kullanıyorum zaten GT50 almamın sebeplerinden biriydi bu dahili alıcı olayı ve gerçekten kusursuz bir performansı var bana göre.hd yayınları anlatmaya gerek yok zaten.
    zengin bağlantı seçenekleri,dahili wi-fi ve uydu alıcı,siyah başarımındaki üstün performansı ve sd kalitesiyle GT50 gerçekten çok kaliteli bir tv.
    ben ereyon.com'dan aldım dün de vesrab arkadaşımız bir adet 50VT50 siparişi verdi aynı siteye eğer GT50 düşünürseniz bu siteden gözü kapalı alabilirsiniz hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam GT50 nizin dahili alıcısı HD midir?

evet hocam hd.
    trt1,atv,ahaber,trt hd kanallarını hd izliyorum

yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkürler

ben televizyonu alalı yaklaşık iki ay oldu ama salonda olduğu için hergün devamlı çalışmıyor

rodaj yaptırmadım çünkü albani'nin yazılarını bende takip ediyorum rodaja çok takılmayın
    normal modda ayarların bir kaç kademe altında kullanın diyordu bende öyle yapıyorum ama
    eski bir plazma kullanıcısı olarak bu logo yanığı baya canımı sıktı g20 plazmam oturma odasında
    akşama kadar açık bazen 3 saat aralıksız yumurcak tv izlenir :)) ama kanalın logosu 5 dk içinde kaybolur giderdi

bu öyle olmadı iz kaldı denemekte yarar var birde rodajı deniyeceğim bana önerebileceğin prog. varsa sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.