Şimdi Ara

Razer'dan PS4'e kulaklık | Razer Tiamat 2.2 v2 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Razer Tiamat bas tutkunu oyuncular için geliştirilmiş bir kulaklık. Her kulakta 50mm sürücüye yine her kulakta 50mm ek bas sürücüleri eşlik ediyor. 4 tane 50mm sürücü ile yüksek ses ve bas tutkunları hedefleniyor.

Razer Tiamat 2.2 v2, PS4, PC ve mobil kullanıcıları için denenmesi gereken bir model. 

• Merhaba,

PS4 gamepad'i üzerinden oldukça yüksek ses alınabiliyor. Eğer PS4 için dizayn edilmiş bir kulaklık kullanırsanız ne demek istediğimi anlarsınız :)

Kulaklık zaten müzik tutkunları için değil. Kulaklığın Audiophile için tasarlandığını nereden çıkarttınız? Hangi oyuncu kulaklığı profesyonel müzik severlere hitap ediyor ki?

Doğru aksesuarı doğru yerde kullanırsanız sorun yaşamazsınız :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Ps4'üm gamepadinin canı ney gücü ney ki ... Orada ki dac-amp cipi nedir, o kadar küçük bir batarya ile sağladığı güç nedir... Bunların hepsinin rezalet düzeyde olduğunu ve o portun oraya chat için konduğunu biliyoruz.

Benim 32 ohm'luk Superlux'u bile sürememişti. Çok kısık bir sesi vardı.

2 sağda 2 solda 4 sürücü, ekstra bass, hangi güçle halledecekler bunu ? DSS, MixAmp, yada optic girişi olan bir dac-amp kullanılsa çok daha iyi olurmuş.

Ancak o zaman gerçekten ne sunduğu anlaşılabilecek (o fiyata ne kulaklıklar var, neler neler alınır audiophile dünyasında) bir kulaklık.

Ancak Mesut'un test ettiği düzenek tam bir Audiophile kabusu olmuş .

Razerın önceki kulaklarından krakenı oldukça uzun bir süre deneyimledim, logitechin 633 - 430'u bolca deneyimledim. Astro ve Turtlebeach'i deneyimledim. Alayı oyuncak...

30-40 dolara alacağınız stüdyo tipi bir Superlux dahi solda sıfır bırakıyor 'ses' konusunda şunları. Yanına birde mod-mic koymak kalıyor.

Hele ki birde o fiyat katmanlarına çıkarsanız, Audio Techinica'dan AD900X-1000X , Beyerdynamic Dt770, 990, Sony MA900'ler, Sennhesier Game Zero-One ... Dünyanızı değiştirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Ps4'üm gamepadinin canı ney gücü ney ki ... Orada ki dac-amp cipi nedir, o kadar küçük bir batarya ile sağladığı güç nedir... Bunların hepsinin rezalet düzeyde olduğunu ve o portun oraya chat için konduğunu biliyoruz.

Benim 32 ohm'luk Superlux'u bile sürememişti. Çok kısık bir sesi vardı.

2 sağda 2 solda 4 sürücü, ekstra bass, hangi güçle halledecekler bunu ? DSS, MixAmp, yada optic girişi olan bir dac-amp kullanılsa çok daha iyi olurmuş.

Ancak o zaman gerçekten ne sunduğu anlaşılabilecek (o fiyata ne kulaklıklar var, neler neler alınır audiophile dünyasında) bir kulaklık.

Ancak Mesut'un test ettiği düzenek tam bir Audiophile kabusu olmuş .

Razerın önceki kulaklarından krakenı oldukça uzun bir süre deneyimledim, logitechin 633 - 430'u bolca deneyimledim. Astro ve Turtlebeach'i deneyimledim. Alayı oyuncak...

30-40 dolara alacağınız stüdyo tipi bir Superlux dahi solda sıfır bırakıyor 'ses' konusunda şunları. Yanına birde mod-mic koymak kalıyor.

Hele ki birde o fiyat katmanlarına çıkarsanız, Audio Techinica'dan AD900X-1000X , Beyerdynamic Dt770, 990, Sony MA900'ler, Sennhesier Game Zero-One ... Dünyanızı değiştirir.

Merhaba,

PS4 gamepad'i üzerinden oldukça yüksek ses alınabiliyor. Eğer PS4 için dizayn edilmiş bir kulaklık kullanırsanız ne demek istediğimi anlarsınız :)

Kulaklık zaten müzik tutkunları için değil. Kulaklığın Audiophile için tasarlandığını nereden çıkarttınız? Hangi oyuncu kulaklığı profesyonel müzik severlere hitap ediyor ki?

Doğru aksesuarı doğru yerde kullanırsanız sorun yaşamazsınız :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Astro varken razer nedir ya

• mikrofon kalitesi bence kotu , daha iyi ve net olmasini beklerdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.