Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds'ın 2. versiyonu çıkmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayerUnknown's Battlegrounds'ın 2. versiyonu çıkmayacak 

Tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan PlayerUnknown's Battlegrounds, şimdiye kadar 15 milyondan fazla sattı. PUBG'nin geliştici ve yapımcı firması olan Bluehole, PlayerUnknown's Battlegrounds'ın satışlarından tamı tamına 450 milyon dolar gelir elde etti. Hatta geliştirici; PUBG Corp adlı kendi şirketini de kurdu. PUBG ayrıca Steam platformunda aynı anda çevrimiçi olan 1,34 milyon oyuncu sayısıyla da rekora imza atmayı başardı. Henüz erken erişim aşamasında olan PUBG, oyun severler tarafından o kadar sevildi ki "PUBG 2 gelecek mi?" soruları yankılanmaya başladı.

PlayerUnknown's Battlegrounds 2 Geliyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde PUBG'nin fikir babalarından olan Brendan Greene ile PUBG'nin geleceği hakkında bir röportaj yapıldı. Brendan Greene; PlayerUnknown's Battlegrounds 2'nin çıkmayacağını söyledi. Geliştirici firma Bluehole, oyunu bir hizmet olarak inşa ettiklerinden dolayı serinin ikinci sürümünün gelmeyeceğini paylaştı. 

Greene, PUBG'nin Xbox One için de bir kopyasının olacağını ve oyunun düzenli olarak güncelleneceğini, yeni haritaların ve varlıkların ekleneceğini de sözlerine ekledi.

Steam'de erken erişime sunulduğu günden beri 69 TL'ye satılan PUBG, Steam'deki yaz indirimi dönemi boyunca da herhangi bir indirime tabii tutulmamıştı. Bakalım oyunun fiyatı, yakın zamanda başlayacak olan Steam indirimlerinde düşecek mi?

• Keşke bütün oyunlar böyle olsa ETS2 oynayanlar bilir yeni oyun yerine oyunu güncel tutmanın ne kadar güzel birşey olduğunu(beyler konvoy var otelde bekliyoz :)

• Ben tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olduğunu düşünmüyorum. Bence çok iddialı bir cümle. Sizce bir oyunun çok satmış olması onu en iyi oyunlardan biri yapar mı?
  • Çok oyunculu oyunlar sürekli güncellendiğinden ve hikaye olmadığından yeni sürüme gerek kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı isimle çıkmaz başka bir versiyonu fırlar

• Cuphead bin basar buna

• H1Z1 aldım, PUBG aldım ama şu yeni çıkan Fortnite'daki zevki hiçbiri vermiyor. Bu tarz oyunlara merakı olan varsa mutlaka Fortnite'ı denesin. Kendine has bir havası var oyunun ve sizi içine çekiyor.

• treabacks kullanıcısına yanıt
    Kaynaktaki haberde "one of the biggest games of all times" diyor ve satış rakamları dolayısıyla doğru bir ifade. ancak haberi yazan arkadaş bu ifadeyi almış "tüm zamanların en iyi oyunlarından birisi" olarak çevirmiş. dh'de kalitenin bu kadar düştüğünü görmek üzücü. ne desek boş.

• Durun daha 1 tam çıkmadı ne 2'si.
  • bu oyun iyi pazrlandı reklam vesaire konusunda çok yayıncıya gidildi, amerikayı yeniden keşfetmediler o nedenle abartmadan kendilerini geliştirmeye çalışmaları daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 24 Ekim 2017; 23:04:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMBIT

Kaynaktaki haberde "one of the biggest games of all times" diyor ve satış rakamları dolayısıyla doğru bir ifade. ancak haberi yazan arkadaş bu ifadeyi almış "tüm zamanların en iyi oyunlarından birisi" olarak çevirmiş. dh'de kalitenin bu kadar düştüğünü görmek üzücü. ne desek boş.

peki doğru çevirimi ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

quote:

Orijinalden alıntı: GAMBIT

peki doğru çevirimi ne ?

"Biggest" ile kastedilen daha çok satış rakamı ve dolayısıyla oyuncu kitlesi olduğundan dolayı, doğru çeviri : " Tüm zamanların en büyük oyunlarından birisi " olacaktır.
  • anormal.insan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız nedense ilk okuduğumda biggest değilde best e gitti neresi yanlış acaba diye düşündüm belki arkadaşta öyle görmüştür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

H1Z1 aldım, PUBG aldım ama şu yeni çıkan Fortnite'daki zevki hiçbiri vermiyor. Bu tarz oyunlara merakı olan varsa mutlaka Fortnite'ı denesin. Kendine has bir havası var oyunun ve sizi içine çekiyor.

Fakirlere özgü bir laf olsa gerek

• yeni bir battle royal oyunu çıkınca havası söner.

• quote:

Orijinalden alıntı: makelele11

quote:

H1Z1 aldım, PUBG aldım ama şu yeni çıkan Fortnite'daki zevki hiçbiri vermiyor. Bu tarz oyunlara merakı olan varsa mutlaka Fortnite'ı denesin. Kendine has bir havası var oyunun ve sizi içine çekiyor.

Yalan mı sanki ? Daha adam akıllı camdan atlanmıyor, sahilde araba sürüyorsun lastik sesleri çıkıyor, oyun başında yerden eşya almak eziyet, saçma paraşüt mekanikleri ve optimizasyon sorunları halen daha çözülmedi, daha tonla negatif madde sayılır bu oyun için

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: makelele11

quote:

Yalan mı sanki ? Daha adam akıllı camdan atlanmıyor, sahilde araba sürüyorsun lastik sesleri çıkıyor, oyun başında yerden eşya almak eziyet, saçma paraşüt mekanikleri ve optimizasyon sorunları halen daha çözülmedi, daha tonla negatif madde sayılır bu oyun için

Oyun erken erişim artık nolur anlayın be şunu

• O optimizasyonu düzeltmezlerse (yorumlardan okuduğum kadarıyla) oyun yeni nesil Dayz olacak.

• henüz erken erişimde olan bir oyunun tüm zamanların en iyi oyunu olması
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.