Şimdi Ara

Steam'in büyük indirim tarihleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'in büyük indirim tarihleri sızdırıldı

Oyuncuların merakla beklediği büyük Steam indirimlerinin tarihleri sızdırıldı. Reddit tarafından sızdırılan bilgiler ışığında 2017 yılının son büyük Steam indirim tarihlerinden haberdarız.

Steam'ın bilindik yaz ve kış indirimlerinin yanı sıra diğer büyük indirim dönemlerinden birisi olan Steam Cadılar Bayramı indirim dönemi, (Halloween Sale) yalnızca iki gün sonra 26 Ekim tarihinde başlayacak. 7 gün boyunca sürecek olan indirim dönemi 1 Kasım'da sona erecek. İndirim dönemi boyunca yeni çıkan ve popüler oyunlar, %80'e varan indirimlerle birlikte satın alınabilecek. 

Diğer İndirim Dönemleri 

• Black Friday indirim dönemi: 22 Kasım - 28 Kasım
    • Steam Kış indirimi dönemi: 21 Aralık - 4 Ocak

Steam Cadılar Bayramı indirimlerini takiben Kara Cuma (Black Friday) olarak adlandırılan indirim dönemi bizleri karşılayacak. Daha önceki indirim dönemlerinden edindiğimiz bilgilere göre; yeni çıkan ve popülaritesi yüksek olan oyunların %80'e varan indirimlerle satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Oyun alacaklara, Steam'in indirim dönemini beklemelerini tavsiye ediyoruz. Şimdiden cüzdanları hazırlamakta fayda var. 

• "Steam'ın bilindik yaz ve kış indirimlerinin yanı sıra diğer büyük indirim dönemlerinden birisi olan Steam Cadılar Bayramı indirim dönemi, (Halloween Sale) yalnızca iki gün sonra 26 Ekim tarihinde başlayacak."
    Bilindik ama sızdırılmış :D

• iki yıldır indirimlerden tek bir şey almışlığım yok. alayı çöp.

• Steam olmasa vatan teknosa bimeks aral game olarak bizi sağlam oturtacaklar iyiki varsın steam ve g2A

• smsngneveriphone4ever S kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var. Asıl humblebundle olmasa oyun alamayacagiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hikayeli oyunları seven birisi olarak elimde bol bol oynanmamış oyun varken bakalım steam bana ne satabilecek :D

• L4D serisi gene bi günlüğüne ücretsiz olur !

• steam pc için nimetdir. keşke steam os konusunda daha başarılı olsaydı ve aradan windowsu çıkarıp daha stabil oynasaydık. aslında steamı xbox one x in bünyesine getirseler efsane olur

• Cadılar bayramı indirimi hangi saatte başlayacak acaba?
    not: umarım euro truck simulator 2 indirime girer.
  • Umarım Cuphead indirime girer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cipsiposetbumerak

Cadılar bayramı indirimi hangi saatte başlayacak acaba?
    not: umarım euro truck simulator 2 indirime girer.

Aynen bende beklemekteyim yaz indirimde 5 6 lira civari biseydi almadigim icin pisman oldum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

iki yıldır indirimlerden tek bir şey almışlığım yok. alayı çöp.

Oyunlar için değil de indirimler için çöp demek istedin galiba? Eğer öyleyse ben de söylediğine katılıyorum. İndirimler zamanı en büyük toplu oyun alımımı sanırım bundan 2 yıl önce yapmıştım. Gerçekten son 2 yıldır indirimlerde neredeyse hiçbir değişim yok. Hatta birçok (bilindik, tanınmış, alınabilecek, ortalama üstü) oyunda satış fiyatların arttığı, aynı şekilde indirimlerin de azaldığı gözle görülür olarak Steam.db sitesinden takip edilebilir durumda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.