Şimdi Ara

Fiat Albea parçaları hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba benim arabanın tamponuna geçenlerde ufak bir dokundurdular çizik falan var acaba albeanın arka tamponu ne kadar bilen varmı. yada internette albeanın yedek parçalarının fiyatını bulabileceğimiz bir yer varmı? birde bu tamponların yan sanayisi falan oluyormu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı?

• quote:

Orjinalden alıntı: standbye

arkadaşlar merhaba benim arabanın tamponuna geçenlerde ufak bir dokundurdular çizik falan var acaba albeanın arka tamponu ne kadar bilen varmı. yada internette albeanın yedek parçalarının fiyatını bulabileceğimiz bir yer varmı? birde bu tamponların yan sanayisi falan oluyormu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı?

150 ytl boyasızdır...150 ytl de boya tutar....sanayide çok daha ucuza tamir edilir...daha ucuza da boyanır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: standbye

arkadaşlar merhaba benim arabanın tamponuna geçenlerde ufak bir dokundurdular çizik falan var acaba albeanın arka tamponu ne kadar bilen varmı. yada internette albeanın yedek parçalarının fiyatını bulabileceğimiz bir yer varmı? birde bu tamponların yan sanayisi falan oluyormu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı?

ankarada ben bir kere öylesine sordum boyasız tampon 90 ytl demişti.büyük sanayide.
  • cevaplar için sagolun arkafaşlar
  • Merhabalar ,

Merhum Vehbi Koç’un 1928 yılında kurduğu, KoçHolding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç Otomotiv, aradan geçen 86 yıl boyunca birçok ilke imza attı. Otokoç Otomotiv çatısı altında Halen Orijinal Ford Grubu Fiat Grubu ve Tofaş gurubu ürünleri Toptan yedek parça olarak bayilerine ve oradan müşterilerine ulaşmaktadır.

Kendi markalarımız dışından Eş değer bir çok marka ve ürün satmaktayız.
    Ayrıca Magneti Marelli ve Birmot Akü gruplarımız ile Önemli bir alan olan akü pazarındayız.
    Yine Marin ve yatçılık malzemeleri satışımız da mevcuttur.

Hiçbir türlü sizden isim hakkı alınmaz. Bölge Müdürlüklerimizde Güncel olan en çok satış görenler liste üzerinden Yeni bayilerin Satış ve depolama Olarak 87 Yıllık kurum kültürümüzden yararlandırmaktayız. Tutacağınız mağaza yada depoya son 3 yıl Bölgeniz ve çevresinde en çok satanlar listesi hazırlanıp o çerçevede Kurulum siparişleriniz hazırlanacaktır.

Düzenli Bayi ziyaretlerimiz ve dönemsel kampanyalarımız ile destek vermekteyiz.

Başlangıç sermayesi olarak 20.000-30.000 TL Olarak düşünebilirsiniz. Nakit ,Havale, Kredi kartı taksitli yada tek çekim veya Bankalar kanalı DBS ile çalışabilmekteyiz. Bunun dışında evrak kullanabilmektesiniz.

E-ticaret olarak da bayilerimizi desteklemekteyiz. Sadece offline değil online alanda da desteklemiş olacağız. Online stok görebileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz sistemlerimizle de süreçlerimizi hızlandırmaktayız.

Araç dağıtım bölgelerimiz içerisinde iseniz ücretsiz ürünleriniz getirilmekte . Ufak siparişleriniz ise kargo bedava olarak gönderilmektedir.

Mail yoluyla bizimle irtibata geçiniz: oktayce@birmot.com.tr
    Formumuzu doldurduktan sonra değerlendirmemiz olumlu olursa sizle tekrar temasa geçip bir toplantı planlayacağız .

İletişim: 4443300

Dahili 3

Link :https://www.birmot.com.tr/Sayfalar/118/Birmot/TYP-Lokasyonlari.aspx

Fiat Albea parçaları hakkında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.