Şimdi Ara

Logitech, Alexa destekli iki yeni akıllı hoparlör duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech, Alexa destekli iki yeni akıllı hoparlör duyurdu

Logitech ürün portföyünü, Ultimate Ears Blast ve Ultimate Ears Megablast adında iki yeni hoparlörle genişletti. Yeni hoparlörler tasarım açısından mevcut Boom 2 ve Megaboom modellerine çok benziyor ancak ikisi de Amazon'un sesli asistanı Alexa ile birlikte geliyor.

Ayrıca Bkz.Samsung, Linux PC deneyimini mobil cihazlara getiriyor
    Hoparlörlerde yer alan uzak alan mikrofonu sayesinde sihirli kelime söylendikten sonra sesli komutları dinleyebiliyorlar. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı var ve Alexa'nın çalışması için internet bağlantısı gerekiyor. Ayrıca cihazları satın alan kullanıcıların üç aylık Amazon Music aboneliğine ücretsiz olarak sahip olduğunu da belirtelim.

Diğer özelliklere baktığımızda hoparlörlerin suya dayanıklı olduğunu görüyoruz. Blast modeli 12 saat, Megablast ise 16 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Cihaz şarj olurken müzik çalmanıza olanak tanıyan opsiyonel bir şarj istasyonu da var. UE Blast 229.99 dolar, UE Megablast 299.99 dolar fiyat etiketi taşırken Power Up şarj istasyonu 39.99 dolarlık bir fiyatla satışa sunulacak.

• çılgın fiyatlar
  • Diğer asistanlar karşısında yetenekleri yetersiz kalan alexa'da niye inat ediyorlar anlamıyorum (BMW dahil)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ac1DBuRN

Diğer asistanlar karşısında yetenekleri yetersiz kalan alexa'da niye inat ediyorlar anlamıyorum (BMW dahil)

hangi konularda yetersiz kaldığını düşünüyorsunuz? 4 amazon echo sahibiyim ve çok memnunum
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Şimdi merak ettim. Hayatınıza ne kolaylık sağlıyor ?
  • gereksiz bi cihaz için aşırı pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Evdeki tum isiklar, tv, klima sesle kontrol edebiliyorum ve evde yokken bunlari acip kapatabiliyorum. En cok kullandigim istedigim sarkiyi spotify uzerinden dinlemek ve ertesi gunun havadurumunu sorarak ogrenmek. Ayrica ev telefonu gibi iki cihaz arasinda arama ve sesli mesaj icin de kullaniyorum. Gecen gun arkadasimin dogum gunuydu happy birthday desin diye bile kullandik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: Ac1DBuRN

Diğer asistanlar karşısında yetenekleri yetersiz kalan alexa'da niye inat ediyorlar anlamıyorum (BMW dahil)

hangi konularda yetersiz kaldığını düşünüyorsunuz? 4 amazon echo sahibiyim ve çok memnunum

Asistan karşılaştırmalarında isteneni veremeyen bir profil çiziyor bence.
    https://www.youtube.com/watch?v=BkpAro4zIwU&t=953s
    https://www.youtube.com/watch?v=VLDBjEjVkGU

diye gider...

• quote:

quote:

Evdeki tum isiklar, tv, klima sesle kontrol edebiliyorum ve evde yokken bunlari acip kapatabiliyorum. En cok kullandigim istedigim sarkiyi spotify uzerinden dinlemek ve ertesi gunun havadurumunu sorarak ogrenmek. Ayrica ev telefonu gibi iki cihaz arasinda arama ve sesli mesaj icin de kullaniyorum. Gecen gun arkadasimin dogum gunuydu happy birthday desin diye bile kullandik :)

Çok merak ettim. Bunları nasıl yapabiliyorsunuz?
    Şaka bir yana evdeki ışıkları, klimayı falan nasıl kontrol edebiliyorsunuz? Ev akıllı ev olduğundan mı yoksa bu tek başına yetiyor mu?

• Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Saydıklarınızın hepsi için uyumlu artı şeyler gerekli. tv ve klima bile alexa uyumlu olacak. Yanılıyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcıadam

quote:

quote:

Çok merak ettim. Bunları nasıl yapabiliyorsunuz?
    Şaka bir yana evdeki ışıkları, klimayı falan nasıl kontrol edebiliyorsunuz? Ev akıllı ev olduğundan mı yoksa bu tek başına yetiyor mu?

Uyumlu bir çok model ampül var Amazon'da.

• Dogru alexa uyumlu diye aletleri alirsaniz direk bagliyorsunuz. Ancak asil olay ekteki aleti almakta. Bu alet ile alexayi her turlu kumandali aleti yonetecek sekilde ayarlayabiliyorsunux, tv kumandasindan klimaya hic bir seyin alexa ile uyumlu olmasina gerek kalmiyor. Bu alet ve android bir cihaz araci oluyor youtube da bu isin nasil yapilacagi ile ilgili bir cok video var. Kombo komutlar da yapabiliyorsunuz ornegin tv yi ac, sesi 10 yap, national geograpgic ac gibi

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1a7dXQpXXXXa1aXXXq6xXFXXXG/Broadlink-RM3-Pro-RM-Mini-3-Smart-Assistant-Home-Wi-Fi-IR-IF-Remote-Controller-Gateway.jpg

• Kargo bedava olsaydı daha iyi olurdu ama yine de 2 tane kaptım. Haber veren arkadaşa teşekkürler. Avantajix'i unutmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.