Şimdi Ara

LED arka kapaklı Alcatel A5 LED Türkiye’de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LED arka kapaklı Alcatel A5 LED Türkiye’de

Alcatel, ışıklı arka kapağa sahip Alcatel A5 LED’i Türkiye’de satışa sundu. Alcatel A5 LED, farklılaşmak isteyenlere çeşitli ritim ve ışık oyunları sunuyor.

Akıllı telefonlarda LED teknolojisi bugüne kadar bildirim uyarış ve aydınlatma için kullanıldı. Alcatel A5 ise LED ışıkları kişiselleştirme için kullanıyor. A5 LED’in arka kapağı boydan boya LED ışıklar ile donatılmış. Farklı renklerde yanabilen LED ışıklar ile dilediğiniz renk tasarımını oluşturabiliyor, müziğin ritmine uyum sağlayabiliyor ve bildirimleri arka kapağa yansıtabiliyorsunuz.

Telefonun donanımsal özelliklerine baktığımızda 5.2 inç ekran, 8 MP arka kamera, MT6753 işlemci ve 3 GB RAM kullanıldığını görüyoruz. Kutudan Android 6.0 işletim sistemi ile çıkıyor.

Alcatel A5 LED Fiyatı

LED arka kapağının yanında metalik siyah ve metalik gri renkte arka kapak seçeneği sunulan Alcatel A5 LED’i 1099 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

• Tam pavyon telefonu.

• Çöp'ün ışıklısı

• Arka kamera 8 mp bu devirde şaka gibi :)

• saçma sapan gereksiz bir ürün.. bunu sağda solda kullanmam için bana para vermeleri lazım.
  • Keşke 3000TL olsaymış şimdi otobüslerde filan her yerde karşımıza çıkar bu kimse cebine koymaz, Göstermek için
  • Dostlaaar

• MTK 6753 ? MTK 6797 yok mu ki ?

• Çok saçma bir telefon olmuş.

• Fransada 39€ 49€ 59€ etiketleriyle, farkli saticilarda 100€ Alcatel indirimi ile satista olan yanar dönerli Çöp Turkiye'de 1099TL!

Breh! breh! brehh!

• Manukyan bunu görse gözleri yaşarırdı :D

• boş iş

• quote:

Orijinalden alıntı: OyunDelisi

Tam pavyon telefonu.

aynı yazcaktım, yazılmıs
  • anca genç hanımlar alır. bir erkeğin elinde düşünemiyorum bile.

• Satamadilar heralde bize iteleyecekler. Ulan bu telefon tum dunyada ne satmiski bizde ne bekliyorlar. Adam akilli telefonlar getirin be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satamadilar heralde bize iteleyecekler. Ulan bu telefon tum dunyada ne satmiski bizde ne bekliyorlar. Adam akilli telefonlar getirin be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MediaTek e mi yansak, yoksa androis 6.0'a mı? Gerçekten 3. dünya ülkesi muamelesi görüyoruz.

• Telefonun da RGB si çıktı hadi hayırlısı... Hedef RGB işlemci macunu

• RGB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.