Şimdi Ara

Age of Empires: Definitive Edition oyunu 2018'e ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Age of Empires: Definitive Edition oyunu 2018'e ertelendi

Önümüzdeki hafta efsanevi RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunu Age of Empires'ın günümüz teknolojisine uyarlanmış remastered versiyonunu oynamak için sabırsızlananlara kötü haber var. Oyun severler biraz daha beklemek zorunda kalacak. Age of Empires: Definitive Edition, 19 Ekim'de çıkacaktı ancak belirli bir tarih verilmeden 2018 yılının başına ertelendi.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modellerinin görüntüleri sızdı
    Gecikme hakkında açıklama yapan geliştirme ekibi, oyunun çeşitli modlarını test etmek için ekstra zamana ihtiyaç duyduklarını ve reboot (yeniden başlangıç) kapsamını genişletmek istediklerini söyledi. Konuyla ilgili yayınlanan blog yazısında, orjinal Age of Empires oyununun bir klasik olduğu ve dikkatli bir şekilde, saygı gösterilerek müdahale edilmeyi hak ettiği belirtiliyor. Aynı zamanda sürekli olarak gelişen teknolojinin oyuncuların beklentilerini de değiştirdiğine dikkat çekilmiş.

Geliştiriciler binlerce oyuncuyu şu andaki kapalı beta sürümü denemeye davet ederek, oyunun modlarını kapsayan daha kapsamlı testler yapmaya başlayacaklarını söylüyor. Kapalı beta için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz ancak Microsoft Studios tarafından geliştirilen oyunda yer almak için bir Xbox Live hesabına ihtiyacınız olacak. Bu da oyun çıktığında Steam'de olmayacağı sadece Windows Mağazası'nda yayınlanacağı anlamına geliyor.

• Age of Empires 4 yapmak bu kadar mı zor ne aptal bir firma

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Sen yap da oynayalım.
  • Geç olsun güç olmasın. Altı üstü bir kaç ay. O kadar beklediniz, biraz daha bekleyin.

Biz de Medieval 3 bekleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Age of Empires 4 yapmak bu kadar mı zor ne aptal bir firma

• Vatandaşlar Nokia'nın oyun sektöründeki karşılığıdır. Zaten çoğunluğun bir beklentisi yoktu.

• Hepsini birleştireceklerine bütün seriyi yenileyip tek tek satacaklar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Geç olsun güç olmasın. Altı üstü bir kaç ay. O kadar beklediniz, biraz daha bekleyin.

Ne oyundu be... 2006 da deliler gibi oynamıştım medieval 1 den sonra devrim gibiydi grafikler hala daha iyidir oynanır. Bütün seriyi aldım birkaçı kaldı kaçırdığım ikinci el arıyorum.
  • Betaya üye oldum oyunun yayinlamma tarihi olarak 31 aralik 2018 gösterdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Age of Empires 4 yapmak bu kadar mı zor ne aptal bir firma

Yapıldı zaten 4, çıkacak yakında.
  • bu tür oyunlarda yapay zeka hataları oluyor. Civilizationda uniteyi silince, para kazanmak gibi. Sanırım onun için çalışmalar yapıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Geç olsun güç olmasın. Altı üstü bir kaç ay. O kadar beklediniz, biraz daha bekleyin.

Ne oyundu be... 2006 da deliler gibi oynamıştım medieval 1 den sonra devrim gibiydi grafikler hala daha iyidir oynanır. Bütün seriyi aldım birkaçı kaldı kaçırdığım ikinci el arıyorum.

Ben çok geç tanıştım Medieval 2 ile. Ama çok beğendim oyunu. Steam'dan Gold Edition almıştım Kingdoms paketi dahil olan. Diğer oyunları nasıldır Medieval'e göre? Rome, Atilla ve son çıkan Warhammer oyunu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: artenis

quote:

Ben çok geç tanıştım Medieval 2 ile. Ama çok beğendim oyunu. Steam'dan Gold Edition almıştım Kingdoms paketi dahil olan. Diğer oyunları nasıldır Medieval'e göre? Rome, Atilla ve son çıkan Warhammer oyunu?

2013 de ROME Collectors Edition almıştım 350TL ye çok hak etmeyen bir CE idi ama içerik anlamında medieval kadar etkili. Elbette ekonomi ve askeriye derinleşmiş. Empire Total War yine çok etkiliydi ama Atilla yı hiç oynayamadım henüz :(

• AoE 1'i istersen 8K yap, birkaç sene önce yayınlanan AoE 2 HD'nin yanında sönük kalır.
  • III'ten cok farki yok gibi sanki gorsel acidan?

Sabirsizlikla bekliyorum en sevdigim oyun.

• Koskoca mazi canlanır gözümde :)

• al-ozaria kullanıcısına yanıt
    Orijinal bi tabir olmuş hocam. umalım da öyle çıkmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıkmış, tecrübe eden var mı hocam ?

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/age-of-empires-definitive-edition/9n2kmdvlk85d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.