Şimdi Ara

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modellerinin görüntüleri sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018) modellerinin görüntüleri sızdı

Samsung normalde Galaxy A serisi telefonlarını yeni yılın başında tanıtır ve bu geleneğini 2018 yılında da sürdürmesi bekleniyor. Galaxy A (2018) serisiyle ilgili bazı söylentiler ve raporlar zaten ortaya çıkmıştı. Bugün ise yaklaşmakta olan iki modelin render'ları internete sızmış durumda. Yayınlanan görüntüler bize Samsung'un orta sınıf akıllı telefonlarının nasıl bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Apple'dan Çin'de iPhone üretimini ve satışını yasaklamak isteyen Qualcomm'a yanıt
    Daha önceki haberler Galaxy A5 (2018) ve Galaxy A7 (2018) modellerinin Sonsuz Ekran (Infinity Display) teknolojisiyle geleceğini ortaya koymuştu. Galaxy A7'nin (2018) 6 inçlik bir ekrana sahip olduğu söylenirken, Galaxy A5'in (2018) 5.5 inç Full HD bir ekranla geleceği bildiriliyor. Her iki telefonda da metal ve cam tasarımın yanı sıra çift ön kamera olacak.

2018 model Galaxy A serisinde Bixby'nin de yer almasını bekliyorduk ancak yayınlanan özel render'larda Bixby butonunun olmadığını görüyoruz. İki olasılık var; ya bu render görüntülerde buton yok yada Samsung dijital asistan deneyimini amiral gemisi dışındaki cihazlara henüz getirmeyi düşünmüyor. Ayrıca yeni seriye suya ve toza dayanıklılık, parmak izi sensörü, Samsung Pay, USB Type-C portu ve Always On Display (Daima Açık Ekran) gibi mevcut A serisi cihazlarla birlikte sunulan özellikler de dahil edilecek.

Samsung'un önümüzdeki yılın başlarında yeni Galaxy A (2018) akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Samsung bu seri ile resmen paçayı kurtardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttaki boşluğa gayet parmak izi okuyucu koyulabilirdi bu haliyle çöp hele mate 10'unun fiziksel tuşlusunu gördükten sonra çöpün çöpü belediye ekipleri bile gelip toplamaz bunu

• 2018 çıksın da 2017'nin fiyatları düşsün. 2018 ve 2017 modelleri 2 ay beraber satılır sonra 2017'ler kalkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3' ünde benzer olacağını umuyoruz. 2017 yi almadık 2018 e kısmet :)

• Bu serinin tasarımı her yıl daha da kötüye gidiyor sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

A3' ünde benzer olacağını umuyoruz. 2017 yi almadık 2018 e kısmet :)

umarım sonsuz ekran diyerek A3 modelilini de büyütmezler. ben sonsuz ekran teknolojisi sayesinde A3 kasasının küçülmesini bekliyorum.
  • Aşağıya home tuşunu koymamışlar eyvallah tamam da o zaman niye o kadar boşluk var aşağıda?

• 2017 serisi 2016yı aratır, 2018 serisi 2017yi . Bir şey anlamadım bu markadan

• Orta+ segmentte beğendiğim serinin sonunda içine etmişler.

Tebrikler Samsung
  • fiyat ucuz olsun 2000 TL altı olsun alınır
  • LG G6'ya benzeten bir tek ben miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergenius

2017 serisi 2016yı aratır, 2018 serisi 2017yi . Bir şey anlamadım bu markadan

A3 almayı düşünüyorum 2018 anca korkuyorum onun da boyutunu büyütecekler diye. halbuki şu ekran teknolojisiyle 4.7 inçlik A3 ekranını ne güzel daha kısa bir kasaya sığdırabilirler ve gerçekten tek elle kullanabilir herkes. ama bunlar büyütmeyi seçiyorlar. En azından A3 ekranı aynı kalsın, kasası küçülsün.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    +1
  • Ulen samsung a9 pro yu getirse direk alırdım 5000 mah batarya 6 inç ekran parmak izi okuyucu önde 10 numara telefon s8 yerine a9 pro tercih ederim.
  • dijital asistan deneyimini sadece amiral gemilere mi? google asistan'ı siliyorlar mı?
  • A serisi tasarım açısından 2015 ve 2016da çok iyiydi özellikle 2016'da bence. Sonra bozuş o bozuş.

• Samsung un meşhur uzak doğu inadı tüketiciyi dinlememe kafasına koyduğunu yapma vs.

• A3 ten ne haber

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Ulen samsung a9 pro yu getirse direk alırdım 5000 mah batarya 6 inç ekran parmak izi okuyucu önde 10 numara telefon s8 yerine a9 pro tercih ederim.

Hocam napcan a9 proyu? Gelmeden eskidi o cihaz. Onun yerine c9 pro almak daha mantıklı bence. Hem ram 6gb var hem de hafıza 64gb. Ayrıca işlemci de sd653. A9pronun işlemci 652. Sadece batarya olarak a9 pro biraz önde.

Edit: C9 ün ön kamerası da 16mp imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 29 Ekim 2017; 10:59:37 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.