Şimdi Ara

Giriş seviyesi Huawei Honor 6C Pro duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Giriş seviyesi Huawei Honor 6C Pro duyuruldu

Bu yıl akıllı telefon pazarında Apple’ı geçmeye kararlı olan Huawei, yeni telefonlar tanıtmaya devam ediyor. Son olarak Avrupa pazarına yönelik Huawei Honor 6C Pro satışa çıkıyor.

Fiyat-performans

Huawei Honor 6C Pro fiyat olarak giriş seviyesine hitap eden ancak donanım olarak biraz daha fazlasını sunan bir telefon olmuş. Metal bir kasaya sahip olan telefonun ekran kenarları nispeten ince sayılır. Ön kısımda Honor markası yer alırken arka kısımda da parmak izi okuyucu bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Eylül ayında HTC mali olarak adeta patlama yaşadı

5 inçlik 720p çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan akıllı telefon 8 adet Cortex-A53 çekirdekli MediaTek MT6750 yonga setinden güç alıyor. 3GB RAM ve 32GB arttırılabilir kapasite ile desteklenen telefonda 3050mAh kapasiteli bir batarya yer alıyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde tek bir kamera bulunurken bağlantı girişi USB Tip-C üzerinden sağlanıyor. Android 7.0 üzerinde yine firmanın EMUI kullanıcı arayüzü çalışıyor. Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olan telefonun fiyatı 170 Avro olarak açıklandı. 

• aynı tasarımlı 7856288622. telefon

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    Giriş seviyesinde pek bişey beklememek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran fullhd olsa ben alabilirdim.

• 6750T işlemci nedir yahu .. Ben 2 sene önce Elephone P8000 aldım onda 6753 var hala kullanmaktayım . Bunlar 3 sene önceki teknolojiyi kullanıyorlar . Alınmaz ..

• Mediatek işlemci ve 720p çözünürlük olmamış. Bozdun Huawei. P9 lite 2017 gibi full hd koy kirin işlemci koy ne kaybedersin. Millet Mi5s F/P ürünü diye piyasada dolanıyor.

Bu telefonu donanımları iyi bilen kullanıcılar almayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 15 Ekim 2017; 2:45:48 >
  • Arkadaşlar 5 inç ekranda 1080p-720p farkını nasıl anlıyorsunuz Allah aşkına ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.