Şimdi Ara

Apple'ın amiral gemisi iPhone X'in Türkiye satış fiyatı belli oldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
1
Favori
17.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın amiral gemisi iPhone X'in Türkiye satış fiyatı belli oldu!
    Apple, yeni göz bebeği iPhone X'in Türkiye satış fiyatını web sitesi üzerinden duyurdu. iPhone X 64 GB'ın fiyatı 6099 TL, iPhone X 256 GB'ın fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Bu fiyatı ile iPhone X, seri üretimi gerçekleştirilen en pahalı akıllı telefon olmuş oldu.

iPhone X'in çıkış tarihi hâlâ daha belirsizliğini koruyor. ABD'de 3 Kasım tarihinde satışa çıkacak. Ülkemizde de Kasım ayının sonunda satışa sunulması bekleniyor.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Fiyatı

Bu sene iPhone X ile birlikte duyurulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın fiyatı geçtiğimiz gün açıklanmıştı. iPhone 8 64 GB 4199 TL'ye, iPhone 8 Plus 64 GB 4799 TL'ye satılacak.

iPhone X'in satış fiyatı iPhone 8 Plus'tan 1200 TL, iPhone 8'den 1800 TL daha pahalı. iPhone X'i bekleyen pek çok kişi fiyatların açıklanmasını ardından tercihini iPhone 8'den yana kullanacaktır. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, 20 Ekim tarihinde satışa sunulacak.

Üst Seviye Android Telefonlar Ne Kadar?

Ülkemizde satılan telefonlardan Galaxy Note 8, iPhone X'in en büyük rakibi olacaktır. Galaxy Note 8'in resmi satış fiyatı 4999 TL olarak belirlenmiş durumda. Fiyat konusunda daha rekabetçi olabilmek adına kablosuz şarj standı ve DEX istasyonundan birisi hediye ediliyor. 

Diğer güçlü modellerden Galaxy S8 3999 TL, Galaxy S8+ 4499 TL, HTC U11 3499 TL, Xperia XZ1 2999 TL ve Nokia 8 2999 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Yaklaşık 2500 Lirası Vergi

Telefon satın alırken ham fiyatın üzerine sırasıyla yüzde 10 TRT Bandrolü, yüzde 25 ÖTV ve yüzde 18 KDV ödüyoruz. Aşağıdaki tabloda iPhone X için ne kadar vergi ödediğimizi ve ham fiyata eklenen vergiler sonucu ortaya çıkan tutarı görebilirsiniz.

• 1200 daha veririm Iphone X alırım kafası - ON

- - - - - - - - -

6000 liraya üç ay deli gibi çalışıyorum; öyleyse mantıklı değerlendirmeliyim kafası - OFF

• 2500 lira vergi nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

2500 lira vergi nedir ya

3750 lira çok normal sanki
  • Bu fiyatlar üzerine anarşik yorum patlaması yaşanır artık.

• Amerika'da adam 15 gün çalışıp alıyor.
    Bizde 3.5 ay çalışıp ancak alınıyor. Ver mehteri verrrrrrr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarasin devletime

• amerika ya gider alırım hem gezmiş olurum geyigi yapacaktım ama artık amerika ya da gidemiyoruz

• toplam vergi 2340 tl
    kullandığım xiaomi mi5s 1300 tl

• Almam, aldırmam. Yok artık iyice b.ka sardı. Bileşen ve üretim masrafının 8-10 katı eder oldu. En pahalı telefon diyoruz yalnız değeri 1000 tl bile değil. olması gerekenin tam 6 katı fiyata satılıyor toplam olarak. Elin Amerikalısı, Avrupalısı, Uzak doğulusu ortalama maaşlarının 3'te 1'i ile alıyor. Bizim ülkemizdekiler maaşlarının 3 katıyla. İyice tepki oldu bende artık. 3 yıl önce o dönemin en tepe donanımlı telefonu Xperia Z2 yi 2000 tl lere almıştım halen kullanıyorum. 3 yılda şimdi tepe modeller 5 binden başlıyor. Fakirleşiyoruz, fakirleştiriliyoruz. Ortak bir tepki verirsek ki bu ALMAMAK oluyor. İşte o zaman bir sonuç doğacaktır. Aynı işlemleri yarısından az fiyata alıp yapabileceğimiz telefonlar var sürüyle. Tepkinizi bu yönde alışveriş yapmayarak veya telefon ihtiyacınız varsa sizi götürecek ucuz modeli alarak gösterin arkadaşlar.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 14 Ekim 2017; 5:8:10 >
  • Hadi bakalım gazamız mübarek olsun. 7000 TL'ye telefon. Yedi bin. Şüphesiz bunda DÜŞÜNENLER İÇİN bir ibret vardır.

BU, 10.000 TL'LİK BİR TELEFONUN GELMESİ YOLUNDA ATILMIŞ BÜYÜK BİR ADIMDIR!

AZ KALDI...

• Fiyatlar gayet normal... Hic sasirmadim....

• Telefon pahalı değil biz fakiriz.

Ver mehteri amariga oyunuuuu ayfon x ini yakan turk genci haberi bekliyorum...

• Xiaomi

• O paraya öküz alınır.

• Operatörlerin satış fiyatı x için en az 10000 olur herhalde ulan ne hallere geldik ya.

• iPhone 8 plus mı alsam
    Yoksa üst katın beton parasını mı yatirsam
    Bilemedim geyiği yaptım arkadaşla

• İşte şimdi gerçekten zengin adamın alacağı telefon olmuş. Fiyatı en fanboy asgari ücretlinin bile elini titretecek cinsten.

• İsterse 10 000 TL olsun bizim ülkemizde zengin çok ÇATIR ÇATIR ALACAK MİLLET GÖRÜRSÜNÜZ :)

• İphone 4 ilk ciktiginda alanlardandim.Sükürler olsunki sadece 4 ü kullanip dahada elmanin yanindan gecmedim.Alanlara lafim yok parasi vardir aliyodur.İy telefonmu evet cok iyy telefon ama suan bu telefonum ederi benim nazarimda 1600 dahada fazla etmez.

Xiaomi ve Huawein cani saolsun .Ozelliklede Xiaomi.

2 yil sonra 20.000 tl olur.Bzim Milletde icine 20 tl yukleyemez gder kredi ceker 1 yil havasini atar 3 sene kredisini oder.net

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.