Şimdi Ara

The Evil Within 2 Çıkış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Bethesda Softworks ve Tango Gameworks The Evil Within 2'nin çıkış fragmanını yayınladı.

Bethesda Softworks'ün oyun için paylaştığı tanıtım yazısı şu şekilde:

Dedektif Sebastian Castellanos her şeyini kaybetti. Ama kızını kurtarma şansını yakaladığında korkunç STEM dünyasına tekrar girecek. Dünya etrafında eğilip bükülürken her köşeden korkunç tehlikeler doğacak. Sebastian bu zorluklarla silahlarını ve tuzaklarını kullanarak mı yüzleşecek yoksa hayatta kalmak için gölgelere mi saklanacak?

The Evil Within 2, 13 Ekim'de PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• İlk bakış videosunu izledim oyun çok hoşuma gitti. Fiyat konusunda gidip geliyorum bir yandan dayanamıyorum bakacaz artık :)

İlk oyuna göre baya baya geliştirmiş adamlar. Giriş kısmı film tadında resmen. Umarım hakkı yenmez bol satışlı bir oyun olur. Ne kadar çok satılırsa o kadar iyi. Bu tarz oyunlara açız açız :)
  • 13.Cumada çıkış yapıyor oyun :) Bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynadığı oyunda konuya önem veren herkesin denemesi gereken bir oyun. İlk oyunu uygun fiyata bulabilirsiniz, bulamazsanız zaten ilk oyunun konusu hakkında gerekli tüm bilgiyi 2. oyunda vereceklerini söyledi geliştirici ekip.
  • Böyle çöp oyunlara çok ihtiyacımız var aynı oyunun laciverti işte.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun 1. Oyunun devamı mı bilginiz var mı?
  • Ilk oyununu cok begenmistim ben bunun resident evil 4 e benziyordu onuda cok sevmistim eski resi oyunlarinin yeri baska olsada. Bunuda merakla bekliyorum multiplayer fps oyunlarindan bikkinlik geldi hepsi birbirinin aynisi boyle konusu ve gameplayi saglam oyunlara acim.
  • 1-2 ay sonra alırım indirimden. Hem güncelleme ile çoğu hata da gitmiş olur, rahat rahat oynarım Fov, Black bars vs olmadan :)
  • Trailer çok iyi.

Tek kişilik senaryoya dayalı oyunların geri planda kaldığı bir dönemde resmen ilaç gibi gelir bu oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsunger hissi

Böyle çöp oyunlara çok ihtiyacımız var aynı oyunun laciverti işte.

böyle üyelerede ihtiyacı var sitenin ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Mikami babanın oyununa çöp dedin ya, senden tırt olmaz :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyun 1. Oyunun devamı mı bilginiz var mı?

Devamı ama 1. oyunu oynamamış olanalar için ilk oyunun hikayesini 2. oyunda anlatacaklarmış ilk oyunu oynaman şart değil yani 2 den başlayabilirsin direk.

• Gene peşinde yaratık varken 3 saniye koştuktan sonra domalıp soluklanmaya başlayan bir karakteri mi yönetiyoruz bu çöp oyunda da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsunger hissi

Tipik CSGO / LOL / PUBG oyuncusu git kendi çöplüğüne geri dön sen buralar aşar seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Gene peşinde yaratık varken 3 saniye koştuktan sonra domalıp soluklanmaya başlayan bir karakteri mi yönetiyoruz bu çöp oyunda da.

Bu arkadaş oyunu beceremediği için, sürekli öldüğü için oyuna b.k atıyor aldırış etmeyin :) kim bilir dark souls, bloodborne, nioh da oynamamışsındır şimdi. Forumda oyuncu kitlesinin geldiği hale bak yazık. PUBG-CS GO-DOTA-LOL gibi oyunlar beyinlerini sulandırmış bunların
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Gene peşinde yaratık varken 3 saniye koştuktan sonra domalıp soluklanmaya başlayan bir karakteri mi yönetiyoruz bu çöp oyunda da.

Bu arkadaş oyunu beceremediği için, sürekli öldüğü için oyuna b.k atıyor aldırış etmeyin :) kim bilir dark souls, bloodborne, nioh da oynamamışsındır şimdi. Forumda oyuncu kitlesinin geldiği hale bak yazık. PUBG-CS GO-DOTA-LOL gibi oyunlar beyinlerini sulandırmış bunların
    http://steamcommunity.com/id/piyerbezuhov

Dark Souls serisini ikişer kez bitirdim. Bu oyun da elimde tüm dlcleri ile mevcut ve her ne kadar zorlasa da bitirdim. Bellemişsiniz bir türkü söyleyip duruyorsunuz. Yani kuş kadar beyninle herkesi kalıplara koymak ne kadar kolay değil mi. Mikami babaymış da ne yaparsa oynanırmış da Mikami dediğin adam RE4'ün mekaniklerini birebir kullanacak kadar kafası 2005de kalmış bir adam. Sen bana 3 saniye koşma süresinin mantığını açıkla da sonra tartışalım. Hikayesine bir şey diyen yok, ama mekanik olarak çöp oğlu çöp bir oyun. Hebele hübele beylik laflar etmeden önce iki saniye düşünseniz zaten aynı şeyleri kopyala yapıştır yapmazsınız.
    https://forum.donanimhaber.com/the-evil-within-2-ps4-ana-konu-son-2-gun--117493873-13#129356649

Sen git oyunu casual zorlukta oyna sonra gel bana sataş ahahahaha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 12 Ekim 2017; 14:48:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

http://steamcommunity.com/id/piyerbezuhov

Dark Souls serisini ikişer kez bitirdim. Bu oyun da elimde tüm dlcleri ile mevcut ve her ne kadar zorlasa da bitirdim. Bellemişsiniz bir türkü söyleyip duruyorsunuz. Yani kuş kadar beyninle herkesi kalıplara koymak ne kadar kolay değil mi. Mikami babaymış da ne yaparsa oynanırmış da Mikami dediğin adam RE4'ün mekaniklerini birebir kullanacak kadar kafası 2005de kalmış bir adam. Sen bana 3 saniye koşma süresinin mantığını açıkla da sonra tartışalım. Hikayesine bir şey diyen yok, ama mekanik olarak çöp oğlu çöp bir oyun. Hebele hübele beylik laflar etmeden önce iki saniye düşünseniz zaten aynı şeyleri kopyala yapıştır yapmazsınız.
    https://forum.donanimhaber.com/the-evil-within-2-ps4-ana-konu-son-2-gun--117493873-13#129356649

Sen git oyunu casual zorlukta oyna sonra gel bana sataş ahahahaha.

3 saniye değil, bir kere bu kadar abartmana gerek yok staminayı doldurduktan sonra rahat rahat koşuyorsun. Sen oyunu nasıl bitirmişsin bilemiyorum ama kafadan uydurduğun belli 3 saniyeymiş :) Ayrıca staminanın böyle olmasının sebebi oyunun gerilimini daha çok arttırmasıdır, oyunda koşamayınca o gerim gerim gerilmeye başlıyorsun. Staminayı arttırmak için beyin toplayıp karakteri upgrade yapacaktın. Oyunu beceremeyince hemen çöp oğlu çöp tabi :) Sizde tutturmuşsunuz her oyunun altına çöp yazmayı. Seninle muhattap olmucam çoçuğun tekisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 12 Ekim 2017; 14:52:42 >

• He çocuk he. Yemeyince çocuk tabii. İyi geceler.

Ya yazmayayım diyorum da adam hala upgrade yapacaktın diyor ahahaha. İki upgrade yapıyorsun 7 saniyeye çıkıyor aman Allahım koş koş bitmez. Hem peşindeki yaratıkların ne önemi var rahat rahat domalıp nefeslenebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 12 Ekim 2017; 14:57:31 >
  • Allah yakınlarına baş sağlığı diliyorum senin gibi bir evladım olsa kesin evlatlıktan redderdim şu yazdığın cümlelere bak gerçekten acıdım. Oyunun staminası yüzünden oyuna çöp ilan eden tek varlıksın :) blokla geç böyleleri :)
  • Şimdi de guguk kuşu gibi stamina kısmına takıldı. Mekanikler birebir RE4ten arak 2005de çıkması gereken hilkat garibesi oyunu salyalar akıtarak 2017de oynamaya devam et millet aç aç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.