Şimdi Ara

CS GO için Dust2 haritası yenileniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valve, Dust 2 haritasının yenilenmiş halini CS:GO'nun bir sonraki güncellemesinde yayınlayacağını duyurdu.

Dust 2, bizim için kuşkusuz Counter-Strike tarihinin oynamayı en çok tercih ettiğimiz haritalarından biri. Fakat Valve, Şubat ayında Dust 2'yi aktif görev harita havuzundan kaldırarak yerine Inferno'yu ekledi. Oyuncular haritanın kaldırıldığı süre boyunca Valve'nin Dust 2'ye birtakım yenilikler yapmasını bekliyordu.

Ve sonunda Valve, dün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda efsane haritanın yenilenmiş halinin gelecek güncellemeyle oyuna getireceğini duyurdu. Açıklama şu şekilde:

"@csgo_dev: En ikonik haritamız Dust2'nin yenilenmiş versiyonu çok yakında CS:GO'nun bir sonraki beta güncellenmesinde kullanıma sunulacak"

Yenilenen Inferno haritasının, Valve tarafından aktif görev grubuna eklenmesinden dolayı yeni Dust 2'nin aktif görev grubuna geri dönmesi birkaç ay sürebilir.

• istedikleri kadar yenilesinler yeni dust 2 de on maç yapayım yine gözüm kapalı 20 vururum, değişimin inferno gibi küçük dokunuşlar olacağını varsayıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dust 3 yapmak çok mu zor ki yeniliyorlar? Neyse zaten dx9 bir oyun ne diye hala oynanır anlamam milli sporumuz oldu dünya şampiyonluğumuz da var ama beyni geliştirdiğini kimse söyleyemez tek gereken refleks...Ben dota 2 oynuyorum 10 yılı aşkın süredir hala da oynarım beyni geliştiriyor diyebilirim aldığınız herolar ve heroda kullandığınız item build, skill build ve takım oyunu ;hepsi oyuna etki ediyor...misal bir invoker oynamak için refleks ,yetenek, oyunu okumak ve bir sürü skill içerisinden o an en gerekli olanı seçmek gerekiyor. Ancak bu oyunda refleks yoksa bile support ya da tank oynayarak da hakkını verirseniz ciddi oyuna etki edebiliyorsunuz..

• Uzun süre oldu görelim bakalim gelsinde.
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Valve de 3 diye bir rakam yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B tünelde büyük, longda ufak tefek değişikliklere gidileceğini düşünüyorum. Mid'e dokunmazlar umarım

• tobepeople kullanıcısına yanıt
    Oyunu API'a bakıp mı oynuyorsun?

Dota2 iyi hoş oyunda , Dota1'den sonra çok yavan. Bildiğin bebeler oynayabilsin diye yavaşlatılmış bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Dota2 iyi hoş oyunda , Dota1'den sonra çok yavan. Bildiğin bebeler oynayabilsin diye yavaşlatılmış bir oyun.

? :D

Pek beceremedin herhalde şirket.
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Yo , yine de fena oynamadığımı söyleyebilirim.

Sen Dota1 oynadın mı hiç acaba , burada deny yapmak , skill atmak vs bin kat daha yavaş.

• ne kadar ipsiz sapsız, troll, hileci, çoluk çocuk varsa d2 oynuyor. kanser olmak istiyorsanız oynayın.

• cs go alınır mı 30 una yaklaşmış biri için, ara sıra online cs oynuyorum da malum yollarla, bir niyet edip almadım şu oyunu. Yorumları okuduğumda hileden geçilmediği söyleniyor. Alıp sinir olmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

cs go alınır mı 30 una yaklaşmış biri için, ara sıra online cs oynuyorum da malum yollarla, bir niyet edip almadım şu oyunu. Yorumları okuduğumda hileden geçilmediği söyleniyor. Alıp sinir olmak istemiyorum

Hileciler ve Ruslar denk gelmediği sürece baya zevkli. Özellikle Türkler ile oynayınca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Dota 1 i 2004 den beri oynarım 2009 da bıraktım ben 2011 de dota2 betasıyla beraber tekrar başladım bırakma sebebim hilecilerdi maphack vs..dota 2 betası bir sürü hata doluydu ancak şuan ki dota bence kusursuza çok yakın yavaşlatılmış bir hali de yok eşitlik sağlansın diye 10 yıldan uzun süredir gelişen bir oyun hala da gelişiyor bence veletlerin oynayacağı tek şey lol bence çünkü o aşırı basit dota birebir aslının kopyası olarak beta haline geldi ancak eksikleri vardı düzeltildi sonradan bana göre hala arada oynarım bu aralar yine ara verdim kısa sürelik 1 aydır oynamıyorum sadece...Herkesin oynayabileceği bir oyun bir şeyin yavaşlatıldığı da yok! Arayüzü biraz yavaş menüler vs o kadar o da internetine göre değişiyor asıl eskiden yavaştı dota benim oynadığım ilk bilgisayar pentium 3 450 +32 gb vodoo 3dfx+ 256 mb ram ve 56 k modem ile giriyordum host olmazsam oyundan atıyorlardı bağlanamadığım için mecburen host oluyordum 15 dk da geliyordu oyun :)

• dx 9 ile ne alaka ya. saçma sapan yorumlar dolmuş yine

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar ipsiz sapsız, troll, hileci, çoluk çocuk varsa CS:GO oynuyor.
  • Biz askerliği acemilik olarak de_assault da, usta birliği olarak de_dust2 yapmış bir nesiliz.

• Beta video çekmiş inferno 2 sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dust2 hiç oynamadığım bir harita olduğu için beni ilgilendirmeyen haberdir.

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    el ısındırmak için güzel oluyor. onun dışında benim için bir nuke değil.

Ama Türk haritasıdır Dust2. sırf bu yüzden turnuvalardan çıkartıldı
  • Yeni sürümü denemis biri olarak

Sesleri begenmedim. adam artik gökten düser gibi ses cikariyo en ufak bi yerden düsse bile. dust artik dust degil. daha önce benzeri maplar görmüstüm. t den direk b tünele baglaniliyodu. öyle birsey beklerken ortalikda mercedeslerin oldugu pcyi daha fazla kastiran bir map geldi :) rezalet

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.