Şimdi Ara

ABD Büyükelçiliği ülkemizdeki vize hizmetlerini askıya aldı (güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
1
Favori
9.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD Büyükelçiliği ülkemizdeki vize hizmetlerini askıya aldı (güncellendi)

ABD’ye gitmek için vize başvurusu yapan veya yapmak için hazırlanan vatandaşlarımıza kötü bir haber geldi. ABD Büyükelçiliği bugünden itibaren göçmen olmayan tüm vize hizmetlerini askıya aldığını bildirdi.

Resmen Duyuruldu

ABD Büyükelçiliği resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre ABD Hükümeti, Türkiye’nin ABD Misyonu tesis ve personelinin güvenliğine ilişkin taahhütlerini yeniden değerlendirmeye başladı. Bu süreç boyunca elçilik ve konsolosluğa gelen ziyaretçi sayısını en aza indirmek amacıyla göçmen olmayan vize hizmetlerini askıya almaya karar verdi.

Ayrıca Bkz.Instagram yedinci yaşını kutluyor

Bu karar yakın zamanda eğitim veya ziyaret gibi çeşitli amaçlarla ABD’ye gitme planları yapan vatandaşlarımız için soğuk duş etkisi yapacaktır. Vize hizmetleri ne zaman yeniden normale dönecek şimdilik bilinmiyor.

Göçmen olmayan vize türleri neler? 

• (A, G, NATO) Diplomatik ve Resmi Vizeler
    • (B) İş, Turizm, Tıbbi Tedavi 
    • (C) ABD’den Transit Geçiş
    • (D) Mürettebat Vizesi 
    • (E1/E2/E3) Tüccar / Yatırımcı Vizesi
    • (F/M) Akademik Eğitim veya Dil Öğrencisi / Mesleki veya Akademik Olmayan Eğitim Vizeleri 
    • (J) Değişim Programı
    • (H, L, O, P, Q, R) Geçici İşçi /Çalışma veya Staj Vizesi
    • (I) Basın Mensubu ve Gazeteciler
    Güncelleme: Türkiye'nin ABD Büyükelçiliği de ABD vatandaşlarına yönelik vize hizmetlerini askıya aldığını duyurdu. Buna sınırda vize ve elektronik vize uygulamaları dahil.  

• Zaten dolar da uçtu ne gerek var abd ye gitmeye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vakt-i Sürûru Sefââââââââ' Mehter marşı Heyyy heyyyyyy

• yarın dolar 3.70 3.75
  • Rus siyaset uzmanı bir şahıs geçenler de abd Erdoğan'ı indirmek için ekonomik yaptırım da dahil her yöntemi uygulamaya sokacak demişti.

Bu onun ilk adımı olsa gerek.

Anlaşılan abd atadığı eş başkanı kullandı işi bitti ve şimdi deliğe süpürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 8 Ekim 2017; 21:17:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çok ciddi bir uyarı BAZILARI için............
  • Sektör kıliyır demek isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feto yu korumak için, bir türk içeri sızıp öldürmesin diye.
    Pislikler vatanın liderlerini öldürmeye, yönetimi ele geçirmeye ve sonra bölmeye çalıştılar, vize vermemeleri zaten onlar ile savaş halinde olmamızın bir gerekçesi.

• Tutuklanan büyükelçilik çalışanı ABD'yi ciddi derecede rahatsız etmiş olmalı..

• Bu Dünyada en büyük düşmanımız ABD'dir bunu her zaman her an görebilirsiniz. gel görün ki müttefik diyoruz dememizin gerekçesi gerçekten politik hesaplar. Türkiye 15 Temmuz'dan sonraki politikasını çok yerinde buluyorum. şuan ki İDLİB operasyonuyla ABD planlarını PKK PYD ve İSRAİL gibi bize savaş açmış ülkeleri ve grupları şaşkına uğratmış durumda. ve aba altından sopa göstermeye çalışıyorlar. allah yardımcımız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichesMen -- 9 Ekim 2017; 1:08:10 >
  • quote:

(F/M) Akademik Eğitim veya Dil Öğrencisi / Mesleki veya Akademik Olmayan Eğitim Vizeleri

/>
  • Eğitim için gidenler bile vize alamayacakmış vay be. Bu hafta dolar 3.70 i görür bence.

• Eğer abd metin topuz için vizeleri askıya alacak kadar kıyameti koparıyorsa, adalet doğru işliyor demektir. Doğru adamı almışlar.

• arkadaşlar buna green card dahil mi ?

Green cardın kodu neydi ?
  • arkadaş bırakında şu ülkeyi terkedeyim öle yapın tüm planlarımı bozuyorsunuz he

• Ahahah işin ironik tarafı benim gibi orta sınıf zaten hiçbirşey yapamıyor memlekette birazda zenginler çeksin
  • ABD Büyükelçiliği ülkemizdeki vize hizmetlerini askıya aldı (güncellendi)
    Trump-Erdoğan görüşmesi: 'ABD ve Türkiye hiç olmadığı kadar yakın'

"Erdoğan çok, çok ilgili ve açık olmak gerekirse çok puan topluyor. ABD ile de birlikte çalışıyor" diye konuşan Trump, sözlerine şöyle devam etti:

"Ülkelerimiz arasında harika bir dostluk var. Bence biz, şu anda hiç olmadığımız kadar yakınız. Bunun büyük bir bölümü kişisel ilişkilerle alakalı"
    Kaynak:http://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-41356708

Birileri yine kandırılmış.

Böylesi savaşta yapılmaz adamlar tüm vize işlemlerini asgıya almışlar. Bu öyle basit bir şey değil, bunun eğitim alanı var çalışanı var varda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 8 Ekim 2017; 21:35:26 >

• Sonumuz hayrolsun. Umarım herşey yoluna girer bir an önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

arkadaşlar buna green card dahil mi ?

Green cardın kodu neydi ?

Green card göçmenlik vizesine giriyor diye biliyorum yani dahil değil.

• Las Vegas olaylari bunda cok etkili oldu saniri, Amerikan medyasi istedigi tarafa cekmeye calisiyor olayi.

ABD Büyükelçiliği ülkemizdeki vize hizmetlerini askıya aldı (güncellendi)

gecerli olan vizeleride yazsaymis sayin editör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 8 Ekim 2017; 21:34:28 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.