Şimdi Ara

Renault, Captur'a kardeş bir model hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renault, Captur'a kardeş bir model hazırlıyor
    Renault ailesine 2013 yılında katılan crossover modeli Captur, markayı yeni bir segmente sokmuş ve başarılı satış rakamlarına ulaştırmıştı. 2017 yılının ilk yarısında 112 binin üzerinde satışa ulaşan araç, Avrupa'nın en çok satan küçük SUV modeli oldu.

Bu satış başarılarının ışığında Fransız üretici, ufak SUV model serisini büyütmeyi düşünüyor. Automotive News Europe'a dayandırılan habere göre marka Captur ile pek çok ortak parçayı paylaşan yeni model hazırlığında. Renault'un Captur'u da ürettiği İspanya, Valladolid fabrikasında üretilecek olan model aynı platformu kullanacak. Aracın varlığını onaylayan fabrika direktörü Rafael Vazquez, modelin Captur ile aynı segmentte B-SUV olacağını söylemiş. İddialar aracın Captur'un biraz daha büyük bir versiyonu olacağını ve Grand Captur adını alacağını söylüyor.

Yeni SUV model Renault'un Valladolid fabrikasına yaptığı 600 milyon avroluk yatırımın bir parçası olurken, marka bu parayla aynı zamanda fabrikanın üretim bandını genişletiyor ve yeni 1.5 litre dizel ünitesini geliştiriyor. 2017 model yılı için Captur'u makyajlayan üreticinin yeni modeli ne zaman tanıtacağı şu an için belirsizliğini koruyor.

• Dizel bitiyor bitiyor diyenlere gelsin.

Adamlar 1.5 dizeli gelistirmek icin milyonlar harciyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Dizel bitiyor bitiyor diyenlere gelsin.

Adamlar 1.5 dizeli gelistirmek icin milyonlar harciyor

Hocam aslında Renault'un açıklaması vardı, C sınıfı araçlar için dizel ünite geliştirmek maliyeti karşılamayacak, bu yüzden D ve üzeri sınıflar için dizel geliştirmeye devam edeceğiz diye. Tarih olarak birşey söylenilmiş miydi hatırlamıyorum.
  • crossover kasa tipi baya tuttu. bende almayı düşünüyorum. 1.5dci öve öve bitiremiyor kullanan arakadaşlarım.

• Captur'un daha küçüğü ne olabilir ki allah aşkına yeterince küçülmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

crossover kasa tipi baya tuttu. bende almayı düşünüyorum. 1.5dci öve öve bitiremiyor kullanan arakadaşlarım.

Koca kaşkayi uzun yolda 3.5 lari rahat rahat görüyor.

Sakin bi kullanici karma tüketim 5.5 larla kullanabilir aracini.

Sevilmeyecek gibi değil

• Grand Captur gelecek..Captur un biraz daha büyüğü ancak gene B sınıfı bir SUV cuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Captur'un daha küçüğü ne olabilir ki allah aşkına yeterince küçülmedi mi?

"İddialar aracın Captur'un biraz daha büyük bir versiyonu olacağını ve Grand Captur adını alacağını söylüyor."

Konuya ben de senin gibi düşünerek girmiştim. Ancak bu araç da Captur gibi B suv olacak.

• Renault u sevmek için Dci EDC yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.