Şimdi Ara

PES 2018'in İlk Dosya Paketi İndirilebilir Durumda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Konami tarafından yapılan duyuruyla birlikte Pro Evolution Soccer 2018'in ilk dosya paketi yayınlandı.

Tüm platformlar için ücretsiz yayınlanan güncellemeyle birlikte 100'den fazla yeni ve güncellenmiş oyuncu yüzü oyuna ekleniyor. Bazı oyuncuların fiziksel özellikleri, dövmeleri ve forma seçimleriyle ilgili güncelleştirmeleri de kapsayan dosya paketi ayrıca Atletico Madrid ve A.S. Roma için UEFA Şampiyonlar Ligi formalarını güncelliyor. Data Pack 1 isimli paketle birlikte gelen bir diğer yenilikse Master League(Ana Lig) modunda ara sahnelerin düzeltilmiş olması.

• Yıllar sonra PES'e bir şans vereyim deyip indirdim, hiç abartmıyorum ilk maçı zor tamamladım. Rakibi bu olunca EA'in salması çok doğal.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Senin görüşün bu olabilir ama tüm dünyada bu sene yorumlar,eleştiriler PES'in Fifa'ya çok yaklaştığı ve Fifa'nın da hayal kırıklığı yaratması üzerine geçtiği yönünde.
    Bende bu seneye kadar PES 6'dan beri dediğini yapıyordum fakat bu sene PES'i aldım. İlerleyen zamanlarda yıllardır aldığım Fifa'yı da alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Senin görüşün bu olabilir ama tüm dünyada bu sene yorumlar,eleştiriler PES'in Fifa'ya çok yaklaştığı ve Fifa'nın da hayal kırıklığı yaratması üzerine geçtiği yönünde.
    Bende bu seneye kadar PES 6'dan beri dediğini yapıyordum fakat bu sene PES'i aldım. İlerleyen zamanlarda yıllardır aldığım Fifa'yı da alabilirim

Benim görüşüm bu zaten hocam, ama oynanışı falan boşver ilk bakışta görülen atmosferin olmayışı, spikerin yıllardır olduğu gibi yine rezalet olması bile FIFA'ya ne kadar uzak olduğunu gösteriyor bence. Birkaç ay sonra hangi oyun ne kadar oynanmış, ne kadar satılmış görürüz zaten.

• pes-professionals-patch-2018-v1 çıktı o daha güzel full lisans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xamaximax -- 6 Ekim 2017; 18:46:9 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • fifa 17 fifa 18 arasındaki tek fark hızlı oyuncu değişiliği ve oyun kararmış goruntuler gerilemiş doğru durust yuz yapmıyorlar yatıyorlar artık

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Yıllar sonra PES'e bir şans vereyim deyip indirdim, hiç abartmıyorum ilk maçı zor tamamladım. Rakibi bu olunca EA'in salması çok doğal.

Hocam ben pes oynadıktan sonra aklımda olamamsına rağmen gittim pre order yaptım fifa 18'e :) Ha pişman mıyım? Hem de aşırı.. Büyük ihtimal 2-3 yıl fifa 18 ile idare ederim :) alan alsın kopyala yapıştır fifa ve pes'i.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.