Şimdi Ara

SanDisk'den sıfırın altında sıcaklığa dayanıklı SD ve microSD kartlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SanDisk'den sıfırın altında sıcaklığa dayanıklı SD ve microSD kartlar

SD veya microSD kartların hiç sıfırın altındaki sıcaklıklarda çalışıp çalışamayacağını merak ettiniz mi? SanDisk'in yeni yüksek hızlı Otomotiv ve Endüstriyel serisi SD ve microSD kartları bu yeteneğe sahip. Aşırı sıcaklıklarda bile uzun süre çalışabiliyorlar.

SanDisk Industrial serisinde yer alan SD kartların 8'den 64 GB'a kadar, microSD kartların ise 8'den 128 GB'a kadar kapasite seçenekleri mevcut. Şirket yeni kartların -25'ten 85 dereceye kadar sıcaklıklara dayanabileceğini söylüyor.

SanDisk'den sıfırın altında sıcaklığa dayanıklı SD ve microSD kartlar

Şirketin yeni SanDisk Automotive serisi kartları sadece SD form faktöründe mevcut ve 8'den 64GB'a kadar kapasite seçeneği var. Bu kartlar, otomobiller, drone'lar ve diğer hareketli araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış. AEC-Q100 Grade 3 şartlarına uygun ve -40 ila 85 derece arasında değişen sıcaklıklarda çalışabiliyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft Edge sonunda iOS ve Android'e geldi
    Yeni kartların Health Status Monitor (Sağlık Durumu İzleme) özelliğini desteklediğini belirtelim. Bu da OEM'lerin kapasite kullanımı, performans seviyeleri ve diğer faktörleri takip edebilmelerini sağlıyor. SanDisk yeni ürünlerin örneklerini dünya genelindeki üreticilere gönderdiğini ancak ne zaman kullanmaya başlayacaklarını söylemediklerini belirtiyor.

• Ne kadar sandisk ürünü gördüysem hep bozuldu. CF kartlar içinde geçerli. Lexar ve transcend kullanıyorum daha bir sıkıntısını görmedim.

• sanırım buzul çağ gelecek sölentileri doğru baksana soğu dayanıklı ürünler çıkıyo
    onlar tiyoyu önceden alıyolar kasım 15 mavi rengkli güneşimizde olacak hadı hayırlısı

• kart -40 da çalışıyor da o kartın kullanılacağı cihaz?

• İyi de zaten Sandisk'in kartları Mobile Ultra modeli bile dahil Tempereture Proof diye satılıyor ve -25 ile 85 derece arasında çalışabileceği yazıyordu.
    Yanlış mı hatırlıyorum?

• Xiaomi Redmi Note 4x kullanıyorum. 4.100 mAh bataryası var. Üstelik bedavadan biraz pahalıya maloldu. Mate 10'un fiyatı muhtemelen dudak uçuklatacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

kart -40 da çalışıyor da o kartın kullanılacağı cihaz?

o cihazın sorunu. ben kartı yaptım :)
  • SanDisk'den sıfırın altında sıcaklığa dayanıklı SD ve microSD kartlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.