Şimdi Ara

Microsoft Edge sonunda iOS ve Android'e geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft Edge sonunda iOS ve Android'e geldi

Dünkü haberimizde Microsoft Edge tarayıcısının iOS ve Android platformları için kullanıma sunulabileceğini yazmıştık. Yazılım devi bugün söylentileri resmi olarak doğrulayarak yeni nesil internet tarayıcısının iOS ve Android sürümlerini duyurdu.

Ayrıca Bkz.Nissan SUV'ler sesli komutla çalıştırılabilecek
    Windows 10 bilgisayarında Edge kullananlar tarayıcının iOS ve Android sürümünde Okuma Listesi, Yeni Sekme Sayfası, Okuma Görünümü gibi tanıdık özellikler bulacaklar. Tarayıcının mobil sürümü PC'de devam etme yeteneğine sahip. Böylece kullanıcılar göz attıkları sayfayı bilgisayarlarında hemen açıp kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Microsoft Edge sonunda iOS ve Android'e geldi

iOS kullanıcıları test edebiliyor, Android betası yakında

Dolaşım (roaming) şifreleri gibi bazı özellikler ve Android tabletlerin yanı sıra iPad desteği de ilk aşamada sunulmayacak. Ancak daha sonra gelecek. iOS ve Android için hazırlanan Microsoft Edge şu an için sadece İngilizce dil seçeneğiyle kullanılabiliyor. Proje ilerledikçe yeni diller de eklenecek.

Bugün itbariyle iOS kullanıcıları Apple TestFlight aralıcığıyla Microsoft Edge uygulamasının önizleme sürümünü test edebiliyor. Android kullanıcıları ise beta sürüm yayınlanır yayınlanmaz test eden ilk kullanıcılardan biri olmak için kaydolabilirler. Tarayıcıyı denemek isteyen iOS ve Android kullanıcılarının buraya tıklayarak önizleme için kayıt yaptırabileceklerini belirtelim.

• Bu ney şimdi ? Yandex chromun çakması şimdide microsoft mu chrome çakması oluyor ? Arayüz felan birebir aynısı 😁😁😁😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Insider kullanıcılarına veriliyor, son sürüm Insider kullanmıyorsanız boşa bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 5 Ekim 2017; 23:47:3 >
  • Mobilde (Android) düzgün tarayıcı kalmadı. Chrome çok güzel gidiyordu ama şuan çok kaynak tüketmeye başladı. Opera, Yandex, Samsung Internet vs. denemediğim browser kalmadı ama hepsi birbirinin çakması kötü browserlar. Çağın gerektirdiği temel özelliklere sahip ama sade bir browser çıksa da kullansak. Ya da Chrome Lite gibi bir şey lazım...

• Mobilde samsung, pc de opera browser akar. Gerisi yalan...

Samsung a vpn(proxy) özelliği gelse sıradışı mükemmel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 6 Ekim 2017; 10:37:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Mobilde (Android) düzgün tarayıcı kalmadı. Chrome çok güzel gidiyordu ama şuan çok kaynak tüketmeye başladı. Opera, Yandex, Samsung Internet vs. denemediğim browser kalmadı ama hepsi birbirinin çakması kötü browserlar. Çağın gerektirdiği temel özelliklere sahip ama sade bir browser çıksa da kullansak. Ya da Chrome Lite gibi bir şey lazım...

Chrome Canary diye bir proje var, sanırım yakın zamanda final sürümü yayınlanacak.

• Mobilde denediğim tarayıcılar içinde en iyisi Samsung browser bana göre.

• Android de via browser çok iyi. Sade hafif ve reklam engelliyor.

• Bende wp daki gibi zannettim .

• Mobilde Samsung Tarayıcı ve Chrome iyi!

• iOS da safari Android de Samsung browser gayet yeterli

• Windows 10'da gerçekten güzel çalışan bir tarayıcı, mobile gelmesi senkronizasyon açısından çok iyi olacak.

• Samsung Browser deneyin android kullanıcıysanız. Bizim samsunglarda resmen uçuyor :) İpad de var evde safariden daha hızlı diyebilirim.

• Nereye gelmiş? Geldi diye başlık atıyorsunuz.

• iOS'da Safari (AdBlock desteğinden dolayı)
    Mac'de Chrome , Firefox , Opera

yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: melihalbayrak

Bu ney şimdi ? Yandex chromun çakması şimdide microsoft mu chrome çakması oluyor ? Arayüz felan birebir aynısı 😁😁😁😁

Dedi bilgisiz.

Hadi REİS bilgilendir bizleriii engin bilgilerinden faydalansın forum halkı.

• Linke bastım ama nasıl başvuracağız beta süreci için yapamadım ben bilen birisi bilgilendirirse çok müteşekkir olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yıllardır telefonda Chrome kullanıyorum, hiç yavaşlığını görmedim. Asıl Samsung Internet yavaş geliyor bana. iOS'de ve macOS'te ise Safari'yi tek geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde opera tarayıcı çok iyi, deneyin derim. tek sorunu youtube videolarını kendi için de oynatıyor, youtube uygulamasında açsa tam olucaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazuro

Linke bastım ama nasıl başvuracağız beta süreci için yapamadım ben bilen birisi bilgilendirirse çok müteşekkir olurum.

Ne alaka bilmiyorum ama Bilgisayarınızda Windows 10 insider sürümü yüklü olmalı, yani test kullanıcı olmak lazım ki diğer test ürünlerini de deneyebilesiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.