Şimdi Ara

Gran Turismo Sport'un ücretsiz demosu 9 Ekim'de çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gran Turismo Sport'un ücretsiz demosu 9 Ekim'de çıkacak

Gran Turismo fanlarının önümüzdeki haftayı sabırsızlıkla beklemelerini sağlayacak çok şey var. GT Sport için geri sayım başlamış durumda ve Sony ücretsiz bir demo yayınlayarak kullanıcıların oyunu denemelerine olanak sağlayacak. Şirket bugün Gran Turismo Sport'un ücretsiz demo sürüm tarihini doğruladı. Demo dört günlük olacak ve PlayStation Store üzerinden indirilebilecek.

Ayrıca Bkz.eBay her 25 saniyede bir SNES Classic sattı
    Gran Turismo Sport'un ücretsiz demosu sayesinde kullanıcılar oyundaki yeni özellikleri keşfedebilecekler. Ayrıca Spor, Senaryo veya Arcade modunu tecrübe etme şansına sahip olacaklar. Demoda, Scapes Photography ve Custom Livery Editor gibi yeni özelliklere bile erişim sağlanabilecek.

Sony, Gran Turismo Sport'un ücretsiz demo çıkış tarihinin 9 Ekim olduğunu doğruladı. Demo 12 Ekim'e kadar geçerli olacak. PlayStation Plus üyeleri, 7 Ekim tarihinde saat 18:00 itibariyle ön yükleme yapabilecekler. Heyecanla beklenen oyun PlayStation 4 için 17 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 18 Ekim'de Avrupa'da ve 19 Ekim'de Japonya'da piyasaya sürülecek.

• Hiç olmazsa Kontorland marka bir direksiyon alabilsem şunun için :((((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa 6 apex ile forza ile tanıştım keşke GT'yi de gerçekten deneme fırsatım olsa... tabiki direksiyon setiyle denemek istiyorum

• Bu demo değil beta olmuş bu haliyle. 4 günlük demo nedir yahu? Demoda tamam süre sınırı olur ama oynama süresi olur ya da özellikleri, hikaye tabanlıysa hikaye kısmını kısıtlarsın ama sonsuza kadardır edinme hakkı. Beta deseler daha iyiydi.

• "ücretsiz bir demo" ücretli demo mu var?

• bu beta olayı iyi oluyor örneğin COD WWII oynadım almamaya karar verdim

• Demo'nun ücretlisi var mı ki ?

• offf yaaa sırf bu oyun için konsol alınır.tek eksiği graifk ve sesleirydi onu da düzeltmişler.gt5p,gt5,gt6 hepsini bitirdim.hala gt6 oynuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.