Şimdi Ara

Xiaomi Mi7, Snapdragon 845 ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi7, Snapdragon 845 ile gelebilir

Fiyat/performans telefonu deyince çoğumuzun aklına Xiaomi'nin akıllı telefonları gelir. Çinli firma Mi5 modeli ardından da Mi6 modelleriyle piyasadaki tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Şimdi de söylentiler Mi serisinin bir sonraki modeli olacak olan Mi7'nin Snapdragon 845 platformuyla birlikte geleceğini ve Xiaomi'nin, telefonu yonga setiyle ilgili herhangi bir üretim aksaması olmadan piyasaya sürebilmek için Qualcomm'un yeni nesil yonga setini optimize etme konusunda şirketle birlikte çalıştığı yönünde.

Hatırlayacağınız üzere Snapdragon 835'in ilk çıktığı zamanlarda birtakım tedarik sorunları yaşanmıştı. Hatta bazı firmalar amiral gemisi modellerinde Snapdragon 835 yonga setine yer verememişti. Xiaomi de böyle bir sorunla karşılaşmamak için Snapdragon 845'in Mi7 için optimize edilmesine yönelik çalışmalar yürütüyor. 

Xiaomi Mi7, Snapdragon 845 ile gelebilir 

Sızıntıların devamına bakacak olursak Xiaomi Mi7 çerçevesiz bir OLED ekranla gelebilir. Şirket, yeni amiral gemisi olacak modeli Mi7'yi CES 2018 ya da MWC 2018 fuarında tanıtabilir. Cihazın diğer teknik detaylarına dair ise henüz bir bilgi yok. 

• Donanımhaber içerik kalitesi o kadar düştüki. Böyle saçma başlık böyle saçma haber ve benzeri haberler olamaz. Android dünyasının neredeyse tamamı 845 ile gelecek. S9-lg g7 düye gider. Belli olan şeyler için böyle iddialı başlıklar,boş beleş haberler.

Buda benden olsun yayınlayın haberimi.

İphone 9 serisi a12 ile gelebilir. Kaynak sağlam.
  • Donanımhaber içerik kalitesi o kadar düştüki. Böyle saçma başlık böyle saçma haber ve benzeri haberler olamaz. Android dünyasının neredeyse tamamı 845 ile gelecek. S9-lg g7 düye gider. Belli olan şeyler için böyle iddialı başlıklar,boş beleş haberler.

• harbi mi
  • Haber fena. Aldığım duyumlara göre yarın günlerden pazar mış

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Donanımhaber içerik kalitesi o kadar düştüki. Böyle saçma başlık böyle saçma haber ve benzeri haberler olamaz. Android dünyasının neredeyse tamamı 845 ile gelecek. S9-lg g7 düye gider. Belli olan şeyler için böyle iddialı başlıklar,boş beleş haberler.

Hocam ağzına sağlık hislerime tercüman oldunuz, bende uyardım ama sallayan yok.
    1- Dediğiniz gibi zaten işlemci neredeyse belli ne gereği var bu haberin
    2- İhtimal tahmin temenni cümleleri, hele de haber başlığında kullanıldığında çok ciddiyetsiz/irite edici durmuyor mu?
  • Haberde anlatılmak istenen ile, haberi okuyunca anlaşılan şey oldukça farklı görünüyor. Sorun burada.

• NErdeyse bir yıl sonranın telefonu, tabiki en son işlemci ile gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @KalemKolik

Öyle söyleme hocam ben qualcomm Snapdragon 846,7 platformu ile gelecek diye bekliyordum. Şimdi bu haber ile şaşırdım. Tşk ederim DH.

• 2018 için soru işareti olan iki şey var var bana göre. Bunlar; Sony'nin yeni tasarımlı amiral gemisi serisinin ismi (XZ2 olacağını sanmıyorum) ve Apple'ın yeni iPhone'a ne isim vereceği. Geriye kalan her şey neredeyse tamamen biliniyor zaten: S9, S9+, U12, G7, V40, Note9, Pixel 3, Mi 7, Mi Mix 3, Mate 11, OnePlus 6...

• bazen bizim firmalara kızıyoruz. Montaj yapıyor, çakma yapıyor,parçalarını üretemiyor vs vs. iphone samsung çakması diye dalga geçilen yerin dibine sokulan marka ne duruma geldi. kendi üretim yapmaya çalışan firmalarımızı gömmemek gerektiğinin en iyi kanıtı.

• bizimkiler kendini geliştirse dediğinde haklı olabilirdin. ama son çıkan telefonu 2 nesil önce çıkarttığı telefondan donanım olarak geri ve daha pahalı olunca, üstelik rekabet edemiyoruz bizi koruyun diye tüketiciyi köşeye sıkıştırmak için devlete başvuruyorsa (devletten destek aldıkları halde) ben gömerim kimse kusuruma bakmasın.
  • arkadaşlar sağolsunlar benim hissimi gayet iyi açıklamışlar. böyle saçma haberleri bırakın artık. S835 le mi gelecekti ey Anıl Burak Karadede. 5 TL uğruna kendine yakıştırıyor musun şu haberi?

• 2018 çerçevesiz ekranlar yılı..

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Süper özetlemişsiniz olayı!

• Cok guzel haber ya.

Ahmetler bize bugun ayakkabiyla gelebilir tadinda bir "haber"

Ahmetler gelmeyebilir de ama. Gelse de gelmese de ilk onerme doğru. Gelecek demiyor gelebilir diyor. Sonsuz önerme çıkarabilirsiniz. Felsefe terk

• KOTA DOLDURMAK İÇİN YAPILAN HABER HABERİ

• Aboooo ne tahmin inanılacak gibi değil.

• şu modeli alıp denemek istirim. :P

• Merhaba

Sizce Xiaomi mi 6 yı mı alsam yoksa mi 7 nin çıkmasını bekleyip mi 7 mi alsam? Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.