Şimdi Ara

Apple Watch Series 3 bugün Türkiye'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Watch Series 3 bugün Türkiye'de satışa sunuldu

Apple'ın 12 Eylül etkinliğinde tanıttığı Apple Watch Series 3, bugün itibariyle Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede satışa sunuldu. Üçüncü nesil Apple Watch, akıllı koçluk özellikleri, 50 metre suya dayanaklı tasarım ve göreceli yüksekliği ölçen yeni bir barometrik altimetre ile geliyor.

Ayrıca Bkz.Android cihazlardaki kötü amaçlı yazılımlar yapay zekayla tespit edilecek
    Apple Watch Series 3’ün biri GPS ve hücresel, diğeri ise GPS özelliğine sahip iki modeli var. Her iki akıllı saatte de yüzde 70 daha hızlı çift çekirdekli işlemci ve yeni bir kablosuz çip bulunuyor. watchOS 4’ten güç alan Apple Watch Series 3, sağlıklı bir yaşam için kullanılabilecek ideal giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri olmuş durumda.

Türkiye'de sadece GPS'li model satılıyor

Hücresel özelliğinin watchOS 4 ile birleşmesiyle birlikte Apple Music kullanıcıları 40 milyon şarkıyı doğrudan bileklerinden dinleyebilme olanağına sahip oldular. Apple Watch Series 3 (GPS + Cellular), iPhone’dan uzakta olduğunda hücresel özelliğine sorunsuz bir şekilde geçen bir LTE ve UMTS radyoya sahip. Böylece kullanıcılar iPhone olmasa bile internete bağlı kalabildikleri gibi arama yapabilir, mesaj alabilir ve daha fazlasını yapabilirler.

Apple Watch Series 3 bugün Türkiye'de satışa sunuldu
    Apple Watch Series 3’ün Türkiye'de sadece GPS özellikli versiyonu satışa sunuldu. Yerleşik hücresel özellikli Apple Watch Series 3 ise henüz ülkemizde satın alınamıyor. Farklı kasa ve kordon rengi kombinasyonlarıyla sunulan Apple Watch Series 3 (GPS) 1.649 TL gibi bir başlangıç fiyatına sahip.

• Çok gereksiz bir cihaz, özellikle türkiye için. Yurt dışında 329 lira bizde 1649 lira.

Edit: Sadece apple watch değil, diğer akıllı saatlerde bana mantıksız geliyor. Telefonda daha büyük ekranda daha hızlı ve daha fazla özellik varken neden küçücük ekrana para verelim ki ? Ayrıca fiyatları çok pahalı amiral gemisi modellerin yarı fiyatına satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 29 Eylül 2017; 16:49:45 >
  • Fit 2 pro yu u-flex kulaklik hediyesiyle 700 liraya on siparisle aldim. Yuzme dahil her turlu aktivite var icinde. 2.5 gun pil omruyle oldukcada dekoratif. Buna kiyasla 1600 lirayı bu 90 li yillarin hesap makineli casio saatine benzeyen cihaza vermek bence hic mantikli degil..

• Merak ettiğim bir konu, GPS li modelin series 2 den ne farkı var??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OBOZDEN -- 29 Eylül 2017; 16:56:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OBOZDEN kullanıcısına yanıt
    İşlemci ve pil farkı var.
  • Eski apple watch ınız varsa hiç gerek yok buna. Tek yapmanız aşağıdaki kırmızı noktayı yazıcıdan basıp saatinizin düğmesine yapıştırmak.Apple Watch Series 3 bugün Türkiye'de satışa sunuldu
  • iPhone'um olsa bir saniye durmam alırdım. Moto 360'ı yavaştan değiştirme zamanı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Fit 2 pro yu u-flex kulaklik hediyesiyle 700 liraya on siparisle aldim. Yuzme dahil her turlu aktivite var icinde. 2.5 gun pil omruyle oldukcada dekoratif. Buna kiyasla 1600 lirayı bu 90 li yillarin hesap makineli casio saatine benzeyen cihaza vermek bence hic mantikli degil..

bisiklet ile kullanılabiliyormu. Anlık olarak nabız gösteriyor mu.
  • 1,700 liraya, her takımına ayrı mekanik kronometreli babalar gibi en az 4-5 tane saat alırsın. Akıllı saatin üretilmesine bir şey demiyorum da, kim ihtiyaç duyacak buna ? 14-15 yaşındaki çocukların kolunda var, kıskanmaktan da değil, sen iş adamı mısın ? dan bilzerianmısın ? tüketim çılgınlığı müthiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Çok gereksiz bir cihaz, özellikle türkiye için. Yurt dışında 329 lira bizde 1649 lira.

Edit: Sadece apple watch değil, diğer akıllı saatlerde bana mantıksız geliyor. Telefonda daha büyük ekranda daha hızlı ve daha fazla özellik varken neden küçücük ekrana para verelim ki ? Ayrıca fiyatları çok pahalı amiral gemisi modellerin yarı fiyatına satıyorlar.

Yurtdışına fiyat yanlış bilgilendirmeyin. Yurtdışına Amerika da fiyatı 329 dolar. Yani 1.170 TL yapıyor.

• burtii kullanıcısına yanıt
    Ben ne soyledım ? Yurt dısında 329 , bizde 1649 dan başlıyor. 1.170 e satılmıyor, vergiler ve bayi karıyla 1649 dan baslıyor turkıye fıyatı. Sen yanlış bılgılendırıyorsun.
  • Ben de Apple Watch Nike 2.seri var. Şimdi baktım da seri 2 yok olmuş, satışta yok. 1. Seri satılıyor ama daha eski olmasına rağmen? Şimdi 2. Seri yok oldu gitti mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok tipsiz yahu

• asi_ A kullanıcısına yanıt
    Pili kaç gün daha fazla gidiyormuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Fit 2 pro yu u-flex kulaklik hediyesiyle 700 liraya on siparisle aldim. Yuzme dahil her turlu aktivite var icinde. 2.5 gun pil omruyle oldukcada dekoratif. Buna kiyasla 1600 lirayı bu 90 li yillarin hesap makineli casio saatine benzeyen cihaza vermek bence hic mantikli degil..

bisiklet ile kullanılabiliyormu. Anlık olarak nabız gösteriyor mu.

Bisiklet ayari var ama kullanmadim. Nabiz olcumu (sık - aralıklı) mevcut.. Uyku takibi var, kosu, yürüyüş, kat çıkma vs.. Kisaca bir spor saati için gayet iyi.. Yinede gorup denemekte fayda var.

• SamsungWa'dan aldım.. Ön sipariş olduğu için artık kulaklık hediyesi verilmiyor olabilir.
    Not: Telefon doğrulama meselesinden dolayı özelden mesaj atamıyorum.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bi şeyin hesabini eksik yapmiişsin:)) america da yaşayip ve calişanlar $ üzerne calişiyo saatlik 12-14$ sen türkiyede günlüğüne 35-40 tl calişiyosun kisacasi 4-5 gün içerisinde wach sahibi oluyo sen 30 gün sonra sahip oluyosun orda adalet var yaşam var tek bişey yok oda imanlari:)))

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi soruyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz ?
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Zaten buna deyinmek ıcın orada 329 lira, bizde 1649 lira diye yazdım hocam.
  • Gereksiz,Akıllı saatler gereksiz!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.