Şimdi Ara

3000TL'lik oyuncu sistemi topladık 'İzleyin SSD ve DDR4 bellek kazanma şansı yakalayın!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3000TL fiyat seviyesinin altında güncel oyunları oynatması yanında video işleme ve benzeri görevleri de üstlenebilecek bir PC topladık. Bu videoda baştan sona bir PC nasıl toplanıyor anlatıyor ve kurduğumuz sistem ile oyun oynuyoruz.

Videoyu izleyen ve sosyal ağlarda #mmgamezone etiketi ile paylaşanlardan şanslı 5 kişi ise aşağıdaki hediyeleri kazanma şansı yakalayacak.

2x Kingston SSDNOW UV400 120GB SSD
    2x Kingston HyperX Fury 8GB 2400MHz DDR4 Bellek
    1x Logitech Fare ve Mousepad seti 

Sistemde yer alan bileşenler şu şekilde;

CPU: AMD RYZEN 3 1300X 3.5GHZ 8MB AM4+ 65W
    ANAKART: ASUS PRIME A320M-K AM4 A320 SATA M.2 MATX
    RAM: KINGSTON HYPRX FURY 8GB D4 2400 HX424C15FB2/8
    GPU: ASUS GEFORCE EX-GTX1050TI-O4G GTX1050TI 128BT DVI HDMI
    KASA: FRISBY 500 w pencereli
    HDD: WD WD10EZRZ BLUE SATA III 6GBIT/S 1TB 64MB CACHE
    SSD: KINGSTON 120GB SSDNOW UV400 SUV400S37/120G

• frisby
    psu kabloları 2000'lerin ofis bilgisayarlarındaki kablolarla aynı.
    insan bari renkleri değiştirir. 20 yıldır aynı renkler...

reyiz bugüne kadar birçok ürün inceleme ve teknoloji videolarını izledik. birçok yerde sistemi sağlam bir psu'ya emanet etmek gerektiğini vurgulamıştın. şimdi tuttun şişirilmiş 500 watlık ve muhtemelen en ufak bir dalgalanmada tüm sistemi yakacak psuya bir sistemi emanet ettin.
    oldumu şimdi??
  • otomatik video oynatmayın "yeter" :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videonun mobil de sesi çıkmıyor

• hard disk oyun için wd claviar black olmalıydı sistem yüklü iken performansı çok iyi değil ama ayrı iken oldukça güçlü.
    ram bir 8gb daha gerekli diye düşünüyorum. Psu da 600w olsaydı daha güzel olurdu.

• O kadar reklam yapıyorsunuz, insan bari kasayı da hediye eder. Zaten toplasan bi gtx 1080 etmiyor kasa. Geberik 120 gb ssd, 8gb ram ve fare çekilişi nedir? Ayıp...

• Ölücüler toplanmış daha fazlasını istiyor.

• A serisi anakart

Siz de mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin geldiği noktaya bakın, giriş seviyesi bilgisayar iki aylık asgari ücretten pahalı, yazık ki ne yazık....

• Ölücü olmuşsun mesut reyiz
  • frisby
    psu kabloları 2000'lerin ofis bilgisayarlarındaki kablolarla aynı.
    insan bari renkleri değiştirir. 20 yıldır aynı renkler...

reyiz bugüne kadar birçok ürün inceleme ve teknoloji videolarını izledik. birçok yerde sistemi sağlam bir psu'ya emanet etmek gerektiğini vurgulamıştın. şimdi tuttun şişirilmiş 500 watlık ve muhtemelen en ufak bir dalgalanmada tüm sistemi yakacak psuya bir sistemi emanet ettin.
    oldumu şimdi??
  • Ben bu sistemi slim kasaya topladım. 6 ay kadar önce..
    frisby slim kasa 300 wat
    i5 6400 + 8gb ddr4 adata ram
    msi h110m anakart
    msi 1050 low profile ekran kartı
    ssd 128gb adata
    hdd mobile 1 tb

Satabilirim, world of tank dışında oyun oynamadım. Dergi broşür ve 3d modelleme yapıyorum yetiyor.

• Sistem tavsiyesi bu şekilde olması lazım. Hem parçaların toplanmasını hem de performansı tek bir videoda canlı görebildik. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

Ülkenin geldiği noktaya bakın, giriş seviyesi bilgisayar iki aylık asgari ücretten pahalı, yazık ki ne yazık....

Bu gidişle bir valiz parayla pazar alışverişine çıkacağımız günler de gelir. Buna dua edin. En azından türk parasıyla teknoloji satın alabiliyorsunuz. Ciddi yatırımlar yapılmazsa gelecekte üreticiler bir yana satan kişiler bile yalnızca dövizle ödeme kabul edecekler. Ama egemenlik haklarına aykırı falan olduğu için devlet şirketlerle papaz olacak ve nihayetinde teknoloji ithalatı karaborsaya düşecek. Çünkü vergiler fahiş ve teknoloji üretimi düşük olduğu için ayrıca buna bağlı olarak paramız çok değersiz olduğu için fiyatlar hep yükselecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: batkent

hard disk oyun için wd claviar black olmalıydı sistem yüklü iken performansı çok iyi değil ama ayrı iken oldukça güçlü.
    ram bir 8gb daha gerekli diye düşünüyorum. Psu da 600w olsaydı daha güzel olurdu.

Caviar Black diye bir model yok artık. WD Black var.

Caviar Black kullananlar bilir ne kadar gürültülü bir model olduğunu.

Performanslı HDD arayanlar Toshiba P300'e yönelsinler.

Daha da performanslısını arayanlar Toshiba X300'e yönelsinler.

Claviar black kullanıyorum oyunlarda fan vs yüksek çalıştığı için sesi gelmiyor? Siz pasif soğutma ile sogutuyorsunuz ki duyabiliyorsunuz

• FSP Champ 1k Online Ups - Aldığım fiyat 599,-TL / Mediamarkt fiyatı 1.299,-TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

Ülkenin geldiği noktaya bakın, giriş seviyesi bilgisayar iki aylık asgari ücretten pahalı, yazık ki ne yazık....

yanlış şeye üzülüyorsun. işte bu yüzden kaybediyoruz. üzülmen gereken fiyat değil. bunlar neden ülkemizde üretilmiyor olmalıydı. uykuya devam
  • Kim Alsın Çöpitech Klavye Fareyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o paraya intel+1060 lı makina toplanır.amd ve çöp 1050ti ekran kartıyla bi cacık olmaz

• Paranin kiymeti kalmiyor insanin kiymeti hiç kalmiyor soyan soyana zam yapan yapana yapin yapin doya doya yapin halk calişip sizlerde yiyin doyurun mideyi nede olsa halk var.. 1100 tl 2012-2013 yillarinda sistem toplamiştim halen kullaniyorum maşallahi var ama şimdi o fiyata ram dahi alinmiyor..yazik

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.