Şimdi Ara

Projeye ortak arıyorrum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda ortada hiç bir şey yok ne domain ne host ama bence güzel olduğunu düşündüğüm bir projem var.Bildiğiniz gibi şu sııralar her taraf phpbb forumla dolu yani insanlar artık bundan sıkıldı bende yenibir şey keşfettim BBpress (sanki ben buldum:)hem bu sistemde kendimi geliştirmek için hemde baya hit alacağını düşündüğüm bir proje için ortak arıyorum dediğim gibi projenin acelesi yok siteye gelince bi fun sitesi olacak henüz TR de gözle görülür bir sitesi yok ama tutunacağımız kesin :) hilary desem anlarsınız:) sistem şöyle olacak tabanda wordpress+bbpress kullanacağız yani
    http://www.wordpress-tr.com/
    buraya benzer bir şey olacak sistemi oturtabilirsek fun club şirketi bile olabiliriz:)Bu işe meraklı ve azda olsa anlayan bi arkadaşa ihtiyacım var ortak olmak isteyen varsa görüşelim derim:)

• Takım arkadaşlarınızı ayarlayın, hosting konusunda gerekli desteği veririz. Takımı oluşturduktan sonra satis@sevinchost.net i ekleyin görüşelim. Ayrıntılı görüştükten sonra sponsor olabiliriz.Bende aylar önce dhde böyle bir topic açmıştım olmamıştı. Size projenizde başarılar dilerim. Saygılarımla.
  • yusuf beyin dedikleri aynen geçerli. tutacak bir projeyse denemekte fayda var. hosting konusunda biz de yardımcı olabiliriz.www.serverist.net olarak.

saygılarımla,
  • Sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim hostumuzu sağlayacak çıktı bile :)teşekkürler yakında ekelrim sizleri yavaş yavaş domain sorun değil fakat bu işten azda olsa anlayan bir eleman yokmu?
    --edit--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplan.h -- 12 Mart 2007; 20:47:49 >
  • Ben bbpress konusunda yardım edebilirim. Az çok bişeyler biliyorum. Beraber çalışabiliriz ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: RitEmrE

Ben bbpress konusunda yardım edebilirim. Az çok bişeyler biliyorum. Beraber çalışabiliriz ;)

Dostum benim bea evet arkadaşlar Büyük bir projeden bahsediyoruz.BBpress Kendine güvenen ve kaliteli grefikler yapanlarıda bekliyoruz ben hiç bir şey bilmiyorum fakat ingilizem süper diyenleride bekliyoruz:)
  • ben ortak olmak isterim ama hiç bir bilgim yok bu konuyla ilgili ingilizcemde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemKoruma -- 12 Mart 2007; 22:36:25 >
  • tasarım ve uygulama yaparım kod tarafına karışmam...

gerekirse msn: trhates@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: trhates

tasarım ve uygulama yaparım kod tarafına karışmam...

Arkanıza trhatesi aldınızmı sırtınız yere gelmez. Valla kaçırmayın derim.
  • evet arkadaşlar projeye başlayalım derim bu haftasonu herkesi ekliyeceğim bazı nedenlerden dolayı şu anda ekliyemiyorum hepinizden özür diliyorum hafta sonu tamamdır:)
  • iyi de bu tutacak bir şeye benzemiyor. ya da projeni tam anlamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokbilim

iyi de bu tutacak bir şeye benzemiyor. ya da projeni tam anlamadım.

Biz kesin demedik ama güzel bişiler yapabilirsek emin ol tutacak
  • Evet arkadasım güzel bir düşünce bende istersen sana domain+hosting+teknik destek konusunda yardım edebilirim domain de hazır güzel bi domainim var boşta. eklersen msn adresimi görüşürüz
    destek@trko.net
  • ekledim arkadaşlar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf okur

quote:

Orjinalden alıntı: trhates

tasarım ve uygulama yaparım kod tarafına karışmam...

Arkanıza trhatesi aldınızmı sırtınız yere gelmez. Valla kaçırmayın derim.

yusuf abi teşekkürler iltifat için.
  • ingilizce ve web tasarım konusunda bu proje de yer almak isterim...
  • ekledim tmmdır arkadaşlar artık yazmayın ihtiyacımız olan arkadaşları bulduk:) çok teşekkürler herkese yalnız bbpresten çok iyi anlarımdiyen varsa kapımız her zmana açık herkese iyi günler:)
  • arkadaşım ben ZUHAL YALÇIN'ın resmi wevbsitesini bitirmek üzereyim bence bittiğinde bir göz at sonra karar ver tr de iyi siteler olup olmadığına :)o sitede flash wordpres forum ve dahası oalcak ama oyle bir şey ki tek site halinde :)

referans olarakta imzamdaki adresler sonrawww.majestikoto.com ( sound kısmıan mutlka bak)www.i-dizayn.com vs....
  • Sanırım yanlış anladınız Tr de gözle görülür bir site yok derken hilaryduff için konuşmuştum Galiba yanlış okudunuz ben iyi site yok demedim TR de hilaryduff sitesi yok dedim
  • ok :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.