Şimdi Ara

Star Wars: The Last Jedi'dan yeni görüntüler paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Star Wars: The Last Jedi'dan yeni görüntüler paylaşıldı
    2015 yılında vizyona giren The Force Awakens ile başlayan yeni Star Wars üçlemesi, aralık ayında vizyona girecek The Last Jedi ile devam edecek. Bu yılın en heyecan verici filmleri arasında yer alan Star Wars: The Last Jedi için meraklı bekleyiş sürerken, filmden yeni görüntüler paylaşılmaya devam ediyor.

Daha önce Star Wars: The Last Jedi'ın tanıtımı için kısa bir fragman ve çeşitli görüntüler yayınlayan Disney, şimdi de filmden yüksek çözünürlüğe sahip yepyeni görüntüler paylaştı. Disney'in paylaştığı bu yeni görüntülerde hem Rey ve Luke Skywalker gibi tanıdık karakterler, hem de yeni filmde seriye dahil olacak yeni karakterler yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Tomb Raider filminden ilk fragman yayınlandı
    Brick ve Looper gibi başarılı filmler ile adını duyuran Rian Johnson'ın yazıp yönettiği Star Wars: The Last Jedi'ın başrollerinde Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Lupita Nyong’o, Dohmnall Gleeson, Benicio Del Toro ve Laura Dern yer alıyor. Film 15 Aralık'ta vizyona girecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Star Wars: The Last Jedi'dan yepyeni görüntüler

• balon.
  • Çocuk filmi.

• Mobilden görsellere bakamıyorum uzun süredir. Bomboş başka bir sekme açıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMBIT

Çocuk filmi.

Dedi ve hızlıca uzaklaşarak marvel filmine gitti.
  • resimde arkadaki duvardaki gizli yazıyı benim gibi göre bilen var mı !?

• Son film leşti. Zaten ilk filmlerin yapıldığı zamanlara göre çok iyi kalitede olması bu kadar hypelanmasını sağladı. Yok efsaneymiş bilmemneymiş evet efsanedir ve geçmişte kalması gerek. Yeni sw filmleri günümüzdeki diğer filmlerden efekt olarakta hikaye(bknz hikaye bile diyorum ki son film vasat altıydı) ultra bi güzelliği yok. O yüzden çoğu insan sevmiyor. İstedikleri kadar bime bile oyuncak koysunlar bu saatten sonra tutmaz. Anca ilk vr sinemayı starwarsla yaparlar yine günümüz teknolojisinde lider bi atılımla bu film hypelanır onun dışında faso fuso..

• Güzelim seriyi mafettiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet "Tosun was here" yazıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Son film leşti. Zaten ilk filmlerin yapıldığı zamanlara göre çok iyi kalitede olması bu kadar hypelanmasını sağladı. Yok efsaneymiş bilmemneymiş evet efsanedir ve geçmişte kalması gerek. Yeni sw filmleri günümüzdeki diğer filmlerden efekt olarakta hikaye(bknz hikaye bile diyorum ki son film vasat altıydı) ultra bi güzelliği yok. O yüzden çoğu insan sevmiyor. İstedikleri kadar bime bile oyuncak koysunlar bu saatten sonra tutmaz. Anca ilk vr sinemayı starwarsla yaparlar yine günümüz teknolojisinde lider bi atılımla bu film hypelanır onun dışında faso fuso..

hayp ne oluyor? can you speak Turkish?
  • Vader reyiz üşüyoruz
  • Bi seri ancak bu kadar batırılabilirdi teşekkürler
  • quote:

Son film leşti. Zaten ilk filmlerin yapıldığı zamanlara göre çok iyi kalitede olması bu kadar hypelanmasını sağladı. Yok efsaneymiş bilmemneymiş evet efsanedir ve geçmişte kalması gerek. Yeni sw filmleri günümüzdeki diğer filmlerden efekt olarakta hikaye(bknz hikaye bile diyorum ki son film vasat altıydı) ultra bi güzelliği yok. O yüzden çoğu insan sevmiyor. İstedikleri kadar bime bile oyuncak koysunlar bu saatten sonra tutmaz. Anca ilk vr sinemayı starwarsla yaparlar yine günümüz teknolojisinde lider bi atılımla bu film hypelanır onun dışında faso fuso..

Leş değil ortalama üstü bir filmdi. Hatta bütün marvel filmlerinden daha iyiydi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

quote:

hayp ne oluyor? can you speak Turkish?

bazı kelimelerin internet lügatına hatta normal konuşmamıza bile girdiği su götürmez bi gerçek krdşm. maalesef hype yerine çok el üstünde tutulup milletin ağzından düşmemiş günlerce konuşulmuş gibi uzun cümleler kurmakla uğraşamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MROM

quote:

Leş değil ortalama üstü bir filmdi. Hatta bütün marvel filmlerinden daha iyiydi diyebilirim.

tatlar

• Yeni çıkan filmlerin kalitesi düşmeye başladı.

• geçen rogue one ı seyrettim, ipman stromtroopers ları dövüyordu, aha dedim star wars ın sonu gelmiştir!

• biz starwars izlerken bu forum üyelerinin 80%'i yoktu bile :)

80lerin gözünü seveyim.bizim dönemimizin karakterleri hala popüler.2000lerde çıkanların ömrü 2-3 yıl
  • O kadar gereksiz sümüklü Hero kaynıyor ama oyunun kötü adamı ortalarda yok.. Luke kilosunu gizlemek için şalvar giyiyor

• Mianfei kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim, başına tdk kesilmedik. Yeni nesil her gün bir şey uyduruyor. Yetişemiyoruz.

Google sağ olsun,benim gibi ihtiyarlar için yazayım da şurada dursun.

Hype: ing. 1. abartili reklam 2. aldatmaca 3. uyusturucu müptelasi . Beklenti oluşturulması anlamında kullanılıyormuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.