Şimdi Ara

Masaüstü katili 'MSI GT75VR Titan' inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel Core i7 7700HQ, Nvidia GTX 1080, 32GB Bellek, 17,3" G-Sync 120Hz ekran ve mekanik klavye ile masaüstü oyun sistemlerine kafa tutan MSI GT75VR 7RF Titan test masamızda.

• Fiyatıyla da oldukça cep katilidir eminim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavye tasarımını beğenmedim ve touchpad de kullanılan RGB ışık çok kaba gösteriyor.

• son dakikalarda utana sıkıla fiyatının fazlalığını haklı çıkarmaya çalışıp, sonunda da fiyatını söylemeden videoyu bitirdiniz...

• ekranı hdr ve 2k falan olsaymış iyi olurmuş
  • Ne yazık ki dört bir yanımız SAVAŞ, TERÖR, CİNAYET, TECAVÜZ, ÖLÜM dolu. Biraz konu değişsin kafam dağılsın diye buraya geliyorum ama buraya da sıkıştırıyosunuz.
    TEKNOLOJİ HABERİNDE KATİL GÖRMEK İSTEMİYORUM.

• hiçbir laptop masa üstü katili olamaz burası bir gerçek

bunu alacagın fiyata bunu ikiye katlayacak bir masaüstü pc toplarsın burasıda bir gerçek

bu takozu taşıyorsan masa üstünde taşırsın burasıda bir gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilek -- 23 Eylül 2017; 1:17:15 >
  • 15 bin TL cik. Yıllık gelir katili.

• tttahmettt kullanıcısına yanıt
    Haklısın buralar tv kanallarında tecavüz taciz kafa kesme öldürüp gömme dövüş kavga programları moda. Bütün evlenme programları buna dönüştü milletin psikolojisini yiyorlar resmen. Ne devlet ne belediye işimiz zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taşınabilir veya performanslı olsa ne buna verilen paraya insan acır masaüstüne vermiyo çoğu kişi bu paraları

• 2si1 artik yapilmayacak mi yada mobilite ayip valla hicbir aciklama yapmiyorsunuz.

• Param olsa hiç düşünmem alırım ama param yok o yüzden düşünüp alamıyorum

• MASAÜSTÜ katiliymiş onun parasıyla daha iyi masaüstü toplanır :S

• Masaüstü katili demeniz çok saçma-aşırıya kaçma olmuş, 15 Bin TL gibi bir bütçe ile onun performansından çok daha fazla performans veren bir bilgisayar toplanabilir, örneğin:

https://i.hizliresim.com/0G7pGo.png

Threadripper 1950X ile değiştirilmesi daha mantıklı olur, fakat %100 performans için oyunlarda şu sistem laptoptan çok daha fazla performans alacaktır, Gerekirse sıvı soğutma eklenebilir akasa venom A20 gibi.
  • Taşınabilir masaüstü diyebilmeniz için masaüstü işlemci olmalı. HQ işlemciye masaüstü filan demeyin mobil işlemci o. Monsterın 7700K işlemcili Tulpar T7 V12.2 gibi bilgisayarları var. Onlara deseniz bi nebze anlarım.

• kaç para?

• güzel clickbait.

• İkili olarak güzel bir inceleme yapmışsınız. Taşınma açısından daha hafif modellerle bu donanım özellikleri getirebilirlermiş aslında. Msi kullananlar bilir yıllardan beri fan sorunu yaşıyor ve ne yazık ki hala devam ediyor. Ev kullanıcısı o fan sesinde çalışma yapması zor ve tüketiciler bundan dolayı Msi cihazlarını satmak zorunda kalıyorlar. Özellik olarak o cihazdan 1080sli beklerdim. Ses konusunda kulaklık performansı çok daha iyi dışarıya yansımasından dolayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar para gömülmez, zira yeni jenerasyon işlemcilerin eli kulağındayken. Zira şu sıra laptop almam gerekirse, FHD panelde fps'den ödün verip 1050ti'li, i7 7700 barındıran bir cihaz alırdım ben :).
  • Aynı kasanın gt73vr modelini kullanıyorum ve gtx1070 modelini aldım. Full HD ultra detayda rahat oynatabiliyor ki benim için yeterli, gerekirse ekstra monitör takıp kullanılabilir. ben hepsiburada indirimleri ile 9 bin tl ye aldım ve verdiğim her kuruşa değer. işim gereği seyahat ettiğim için gittiğim yere bedava verilen msi sırt çantası ile götürebiliyorum. içerisindeki soğutma sistemi masaüstü bilgisayar kadar efektif soğutma yapılabiliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.