Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8 kutudan çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Galaxy Note 8 nihayet elimize ulaştı. Bu videoda kutusundan çıkarıyor ve detaylarına yakından bakıyoruz. 

• Note 12 çıksada Note 8 alsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F30ED544B -- 24 Eylül 2017; 10:32:28 >
  • Kim ne derse desin tasarım harika İPhone X halt etmiş bunun yanında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine güzel bir inceleme Erdi Bey. Teşekkür ederiz.

Kutu içeriği gayet güzel olmuş. Tek problem ise fiyat olarak göze çarpıyor..

• note 3ü olupta yapamadigi bir işi olan var mi? Zannimca yok. Sacma sapan paralarin dondugu bi sektor oldu bu telefon isi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Kim ne derse desin tasarım harika İPhone X halt etmiş bunun yanında

Tamam

• Note8 sonsuz ekran diyorsunuz o zaman iPhoneX Sonsuzluk mu :D

• Bir biz alamadık şu cihazı yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone x çıktığına göre o kutuyu yerine koyabilirsiniz :)

• Erdi Bey günlük pil istatistiği hakkında bilgi verirseniz bir çok kullanıcıyı aydınlatmış olursunuz. Bence cihazın en çok merak edilen performansı pil konusu.

• fırıncı küreği gibi upuzun

• Elimde note 5 var 1.5 senelik gıcır gıcır note 8 in yapıpta benim yapamayacağım ne var acaba azcık akıllı olup kendini yoldurmamak lazım elin şirketine kullan elindeki telefonu 2 sene bir bir yıl telefon satamasınlar bak bakalım fiyatlar nasıl düşüyor

• Note 2 den beri yoğun bir şekilde Nte serisi telefon kullanıyorum (2-7-4).
    Fakat bu serideki parmak izi yeri ve telefonun uzunluğu benim canımı biraz sıktı. Bu nedenle almadan önce LG V30 telefonuda bir incelemek istiyorum. Beni kalemden vaz geçirebilecek gibi duruyor. Bakalım ne olacak. Edindiğim bilgilere göre ekim - kasım ayında Türkiye de satılır deniyor. O nedenle 3 hafta sonra Almanya'ya gittiğimde orada inceleme fırsatı bulacağım gibi. Kısmet..........

• Kameraları hayal kırıklığı...Sensörleri mi küçültmüşler ne yapmışlar sığdırmak için???

• Anıl Gedikoğlu kimdir?

• ben samsung mağazasında inceledim. Elimin büyük olmasına rağmen telefonu aldım ve tek elimle kullanamadım. Hissiyatı kaliteli ancak ekran o kadar uzun ki telefon kullanışsız kalmış.

• 1.80 boy ve tabiri uygunsa kürek gibi ellerim var ve hep büyük ekranlı telefonlar kullandım ve kullanıyorumda fakat bu note 8 i geçen gün avm de denedim.Bildiğiniz şişe gibi uzun yani tamamen esteik dışı

• İphone phalı yaaaa o ekran kasa oranı ne yaaa bu devirde android özgürlük açık kaynak kodu var iphon.. pardon 2012 de ki gibi sanıp kopyala yapıştır yaptım artık yemez kimse sanırım...

• mentalform M kullanıcısına yanıt
    Çerçevesiz tasarımı bu kadar çirkin yapabilen sadece Apple var. Bir de sharp'ın yıllar önce denediği bir tasarım vardı sanırım. Ama dediğim gibi yıllar önce.

• Bugun note 8 telekomda gördüm beyenmedim uzun telefon olmuş aynı kumanda gibi kullandığım s7 edge daha kaliteli sağlam duruyor note 7 çok daha güzeldi twlefonu üncelediğimde sağlamlık hisside uyanmadı bende

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.