Şimdi Ara

Netflix'in Punisher dizisinden ilk uzun fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in Punisher dizisinden ilk uzun fragman yayınlandı
    Marvel'in sevilen kahramanlarını dizi dünyasına taşımaya devam eden Netflix; Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'ten sonra şimdi de Punisher'ın bireysel dizisini çekiyor. İlk olarak Daredevil'ın ikinci sezonunda izleyicilerin karşısına çıkan Punisher (Jon Bernthal), bu yıl kendi dizisi ile ekranlara geri dönecek. The Punisher için daha önce kısa tanıtım videoları paylaşan Netflix, nihayet diziden ilk uzun fragmanı yayınladı.

Daha önce iki kez sinemaya da uyarlanan Punisher çizgi romanları, ailesi öldürüldükten sonra adaleti kendi eline alıp New York'u suçlulardan temizlemeye çalışan Frank Castle'ın hikayesini anlatıyor. Daredevil'ın ikinci sezonunda ailesini öldüren kişilerin peşine düşen Castle, bu kez sadece intikam için değil, New York sakinlerini korumak için suçlular ile karşı karşıya gelecek.

Ayrıca Bkz.Star Trek: Discovery 25 Eylül'de başlıyor
    Senaryosunu Steve Lightfoot'un kaleme aldığı The Punisher'da Frank Castle'ı bir kez daha Jon Bernthal canlandıracak. Daredevil'ın ikinci sezonundaki performansı övgü toplayan Bernthal'a Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah, Jaime Ray Newman, Paul Schulze, Michael Nathanson ve Deborah Ann Woll eşlik edecek.

The Punisher için henüz resmi bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da dizinin bu yıl bitmeden izleyiciler ile buluşacağı biliniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    The Punisher dizisinden yeni görüntülerer

Netflix'in Punisher dizisinden ilk uzun fragman yayınlandı

• Şu netflix in tüm sezon bölümlerini aynı anda yayinlama olayi kötü.. Hafta bazında yayinlasalarda birden sömürmesek bütün içeriği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverygt

Şu netflix in tüm sezon bölümlerini aynı anda yayinlama olayi kötü.. Hafta bazında yayinlasalarda birden sömürmesek bütün içeriği

Tam tersine bence böyle çok daha iyi...
  • silverygt kullanıcısına yanıt
    Hocam siz 1 hafta da bir izleyebilirsiniz, sizin elinizde tüm içeriği sömürmeyin, bırakın biz izleyiciler tüm bölümlerin yayınlamasından memnunuz :)
  • Benim elimde degil malsesef :) dayanamiyorum bende izliyorum hocam :) ama iste 2 - 3 günde bitirip 1 sene beklemekte koyuyo be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metallica one

enfes olmuş

• silverygt kullanıcısına yanıt
    ben aldığım kitabı 1 ayda bitiriyim diyorum nereden baksak bir kitap 25-30 lira diyorum 1 ay da bir 1 kitap okurum. Kitaba bir dalmışım 10 günde bitmiş sonra hop yine parayı kitaba yatırıyoruz. Bende de dayanamama hastalığı var. Dizileride ne zaman çıkarsa o gün izleme zorunluluğu oluyor ertesi gün izlersem çatlarım kesin Netflix'in bu özelliğini seviyorum adamlar kimseyi bekletmiyor.
  • Metallica cuk oturmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.