Şimdi Ara

Twitter’a popüler makaleler sayfası eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter’a popüler makaleler sayfası eklendi

Twitter’ın iOS ve Android uygulaması bugün güncellendi. Güncelleme ile popüler makaleler sekmesi eklendi. Takip ettiğiniz kullanıcıların etkileşimde bulunduğu makaleler bu sekmede listeleniyor.

Popüler makaleler bölümüne ulaşmak için anasayfadaki arama sekmesine basıp çıkan sonuçları aşağıya doğru kaydırmak yeterli. Popüler twitlerin altında popüler makaleler sekmesini göreceksiniz.

Popüler makaleler özelliğini görüntülemek için iOS ve Android uygulamanızı son sürüme güncellemelisiniz.

• Yazsam olmuyor, yazmasam vicdan kabul etmiyor . Burda bile iPhone virali var. Marka önemli değil ama yeni bir ürün çıkınca üründen soğumak için günde 100 haber görmekten bıktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memeleri göremedim. Memeler nerde?

Memesiz Lara Croft mu ölür? :(

• Hm şimdiye kadar bana gösterdiği tek şey, çoğunlukla yerel haber ağlarım ve makalelerim olan takip ettiğim haberlerden makaleler. Makaleyi ilk gördüğümde arkadaşlarımın ve takipçilerimin en çok konuştukları haberleri görmeyi bekliyordum.

Gerçekten istediğim veya ihtiyacım olan bir özellik değil. Zaman çizelgem bana yerel haberlerin ne yaptığını göstermede iyi bir iş çıkarıyor.

internet sitem > 12hoursessay.com, twitter hesabım > @12hoursessay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucasTro -- 16 Temmuz 2020; 21:8:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.