Şimdi Ara

DonanımHaber Sıcak Fırsatlar takipçileri esprilere konu oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DonanımHaber Sıcak Fırsatlar takipçileri esprilere konu oluyor

YouTube’da esprili skeçleri ve parodileri ile güldürmeyi başaran Tahsin Hasoğlu’nun son skecinde Donanımhaber Sıcak Fırsatlar takipçilerini tasvir etti. Google Hastanesi isimli skeçte dişi ağrıyan bir hastaya Google üzerinden çözüm aranıyor.

Dişe talip olan DH ekibi hastaya “İstanbul içi ağızdan teslim eder mi?”, “Yandaki dişi de hediye eder mi?”, “Yirmilik dişimle takasa girer mi?”, “Alışveriş çekime karşılık verir mi?” gibi sorular yöneltiyor. Skeçte memurlar.net ve kızlarsoruyor.com üzerinden de diş ağırısına çözüm aranıyor.

Donanımhaber'in parçası olan sıcak fırsatlar ekibinin espirili bir şekilde ele alındığı bu videoyu, günün stresinden uzaklaşmanız adına sizlerle paylaşmak istedik.

• Bizi buna zorluyorlar bende aptal gibi para harcamak isterdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolume bak sicak firsatlar

Konuya bak magazin haberi

Yazana bak haber editoru

Hani bolum kurallari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolum uzaklastirilmasi almali editor

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Asıl bölm burası :)

Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> DonanımHaber Sıcak Fırsatlar takipçileri esprilere konu oluyor

ama o bölüme pek bakan olmadığı için hit alacak sf ye de yansıtılmış :)
  • bu haberi yazan kör olmuş :(

• nezaketi elden bırakmamış en azından, ekşi de donanımhaber ölücüleri diye başlık var.

• Tahsin Hasoğlu'nu eskiden beri izlerim. Bu videoyu da izlemiştim. Çok güzel değinmişti DH'ye. Seviyoruz Tahsin reisi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıcak fırsatçı değil bahsi geçenler ölücüler..

ölücülük sıcak fırsatlara özgü bi kavram değil..

ölücü adam her yerde var.. sahibinden letgo sıcak fırsatlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları paylaşmak yerine keşke sitenin doğru çalışması için yazılımcı alsanız, trolleri temizlemek için birkaç tane yönetici alsanız.

Bu arada komik değil belli ki espiri anlayışınızı da gözden geçirmeniz gerekiyor.
  • parayı bastırıp reklam vermiş, sonra da stresten uzak durun da gülün eğlenin demiş. yedik.
  • Tahsin Hasoğlu kim arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben geçen sefer de sormuştum; ciddiye almamış editör(!) arkadaş. Bir reklam ne kadar? Çok gizli bir bilgi olmasa gerek. Parası fazla gelen veya canı sıkılan herkes reklam verir bakın, para kazanırsınız hem.
  • Bu haber reklam değil arkadaşlar.

@Chembond Reklam ücretlerini açıklamamız mümkün değil
  • Gulsunler onlar gülerken biz ucuza mal alıp keyfini catiyoruz

• Videonun sonundaki espri forumda yapılıp aynı yerde kesilse "düzeysiz mesaj" sebebiyle "1" uyarı puanı verilir.
  • Editor yanlış yere konu açıyorsa,bizim yanlış yere konu açmamız çok doğalmış laynnn
  • editörcüm knunun sıcak fırsatla ne alakası var. espiriler "sıcak fırsat" a aitte neyse.. sen böyle yaparsan cemaat ne yapmasın ki. konu olması gereken mercilere. lütfen..

• Tipik üzerimizden prim kasma muhabbetleri... Biz de YouTuber sığırlar diye konu açalım :D

• Allah'ım; ne kadar komik video. Hayatımda hiç bu kadar gülmemiştim sanırım. Bir doktora gözükmem gerekebilir gülmekten vücudum yıprandı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.