Şimdi Ara

Mi Mix 2'nin beyaz seramik varyantı büyüledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi Mix 2'nin beyaz seramik varyantı büyüledi

Xiaomi, 11 Eylül'deki Mi Mix 2 lansmanında cihazın beyaz ve siyah renklerde tamamen seramik gövdeye sahip özel bir versiyonunun olacağını duyurmuştu. Tamamiyle seramik gövdeli varyant standart model gibi metal çerçeveye sahip olmamasının yanında 8GB RAM ve 128GB depolama kapasitesiyle gelecek.

Ayrıca Bkz.Google'ın güvenlik uzmanı Adkins: Siber saldırılara karşı kimse güvende değil
    Bir Xiaomi yetkilisi sayesinde "Mi Mix 2 White Ceramic Special Edition" isimli bu özel versiyonun birkaç fotoğrafına göz atma fırsatı yakaladık. Xiaomi Cloud platformunun başındaki isim Cui Baoqiu, fotoğrafların hepsinin beyaz renkli seramik versiyona ait olduğunu ve cihazı kullandığını belirtti.

Akıllı telefon bu varyantıyla gerçekten de etkileyici bir görünüme sahip olmuş. Ancak beyaz rengin her iki kenardaki çerçeveleri daha da belirginleştirdiğini söylemeliyiz. Yani bu anlamda telefon tamamen çerçevesiz bir görünüm sunmuyor. Telefonun siyah varyantında ise ince çerçevelerin bu denli göze batmadığını söyleyebiliriz.

Özel versiyonun 8GB RAM + 128GB depolama alanının yanı sıra 2160 x 1080 çözünürlüğe sahip 5.99 inç FHD+ ekran ve Adreno 540 GPU'lu bir Snapdragon 835 yonga setiyle güçlendirilmesi bekleniyor. Mi MIX 2'nin arka kısmında 12MP tek bir Sony IM386 sensör ve 5MP selfie kamerası var. Quick Charge 3.0 destekli telefon 4.400mAH kapasiteli bir pilden güç alıyor ve arka panele yerleştirilmiş bir parmak izi sensörüne sahip. Ayrıca Android Nougat tabanlı MIUI 9'la çalıştığını belirtelim.

Mi Mix 2 White Ceramic Special Edition modelinin 721$ gibi bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tamamen seramik yekpare bir gövdeye sahip cihazın üretim süreci daha yavaş olduğu için piyasada sınırlı sayıda bulunacak ve bu yüzden satın almak son derece zor olacak.

• kamerası altta mı bunun ilginç.
  • Sitesindeki tasarıma bak gerçeğe bak.
  • Abimde mi mix 1 var telefon gorsellerdeki gibiydi ama bu mi mix 2 görsellerden farkli kenarlari var bi banami oyle geliyor cozemedim bu işi

• Farklı zaten youtube da video var. gerçeği İnternette gösterilerden farkli

• Samsung pis alıştırdı bizi. Hangi telefona baksak çerçevesi gözümüze batıyor.

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben beğenmedim beyaz seramiği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu seyredin üçkağıtçıligi gorun

https://youtu.be/rETzAJqpfUg

• Siyahının da pek bir farkı yok,
    Tanıtımdalikerden çok farklı,
    Çinlilerin hiç bir işine güvenmiyorum,

• S8 ve Note 8 in yanından bile geçemez bu hatta İ8 in bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone x e ucuz bir rakip olabilir .. tabi ucuzsa

• Selefi daha güzeldi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefonu satın alsak kullanıcıyı yanıltmak suçuyla xiaomiye dava açabiliriz.

• Siyahı daha güzel duruyor.

• çoğu pahalı telefonlardan daha güzel gözüküyo

• parmak izini o alt tarafa yerleştirebilseler keşke.
  • ekran kırılırdı artık gövdede kırılsın tam olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Videoyu seyredin üçkağıtçıligi gorun

https://youtu.be/rETzAJqpfUg

Eğer ki reklamlardaki gibi olsa emin ol ilk versiyon olan mi mix kadar kırılgan bir yapıya sahip olur ve kullanıcılar bundan memnun olmazlardı.Bu şekilde olması yani ufakta olsa çerçeve olması daha iyi olmuş çünkü neticede f/p ürünü bunlar.yani kasa kalitesi A+ olacak hali yok.Bırakın xiaomi'yi Apple yada Samsung'un da amiral gemilerindeki kasa kalitelerindeki rezalet ortada.o yüzden f/p ürünü diyebileceğimiz mi mix 2 de bu şekilde ufak çerçeveler olması daha iyi.Evet kandırmaca yaptılar ama bunu sadece xiaomi yapmadı.video da apple da var huawei de var.Sanki sırf xiaomi yapmış gibi marka kötüleme amaçlı bir gönderi olmuş

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    Mesele kenarinin olup olmaması degil. Mesele aldatmaca yapılması. Benim için önemli olan dürüst davranmak. Kenar varken yokmuş gibi göstermeyeceksin.bu şirkette aynı hareketi yapan diğer şirketlerde benim için üçkağıtçı dır.

• Bence beyazı daha güzel. Ama android ara yüz ortaya çıkınca telefon çirkinleşmiş. Xiaomi tasarımına uygun arayüz yapsa çok güzel olabilir.
    Hayırlısı...

• donanımdan darbe yedi mi mix 2, f/p olarak alıcı bulabilir o da hayranları arasından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.