Şimdi Ara

DS önümüzdeki yıl tamamen elektrikli bir SUV tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DS önümüzdeki yıl tamamen elektrikli bir SUV tanıtacak
    PSA'nın İngiltere patronu Stéphane Le Guével, grubun bünyesindeki DS'nin DS7 Crossback modeli sonrası önümüzdeki yıl B-segmenti bir başka SUV model daha duyuracağını onayladı. Buna ek olarak ilerleyen yıllarda markanın 6 modellik serisinde 4 tane SUV model olacağını duyurdu.

Öncesinde her yıla yeni bir model duyuracağını söyleyen marka, bu yıl için DS7 Crossback'i duyururken, önümüzdeki yıl ise ufak SUV modelini duyuracak. 2021 yılına kadar iki model daha duyuracak olan markanın modellerinden birisi hibrit olacak.

Önümüzdeki yıl duyurulması planlanan ufak SUV'un dolaylı yoldan DS3 modelinin yerini alabileceği düşünülüyor. Ufak araç pazarının 3 kapılı modellerden ziyade ufak SUV modeller yönünde ilerlediğini belirten Le Guével, bu nedenle bu hamlenin marka açısından anlamlı olduğunu belirtiyor. Model ile ilgili biraz ipucu veren Le Guével, aracın DS7 Crossback'in ufak bir versiyonu gibi görünmeyeceğini onun yerine kendine has bir çizgiye sahip olacağını söylemiş.

Son olarak DS 7 Crossback gibi büyük modellerin prizli hibrit versiyonlara sahip olacağını söyleyen yönetici, Audi Q2 rakibi olacak ufak modelin tamamen elektrikli bir versiyona sahip olacağını belirtiyor.

• hayatımda ilk defa böyle bir araba markası duydum.

• Fransızlar çok tutulmuyor SUV pazarında :/

• Tüm markalar elektrikliye yöneldi.Beklenenden daha cabuk yaygınlaşacak herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroen'in DS ürün grubunu PSA premium marka olarak DS adı altında piyasaya sürüyor artık. Başlı başına bir marka oldu yani.

• Resimdeki gibi guzel bir tasarimla gelirse guzel olur cidden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • canım DS7, çok beklettin çok

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Alma planları mı var hocam

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Nasipse hocam, 2018 başında belli olur ama isteğim had safada, belli bir limitin üstüne çıktığında BMW Mercedes e koşan tiplerin kafasına vurmak adına her yerde göremeyeceğiniz çok değerli bir araç olacak tr piyasasında bence. Lanet vergiler ve onların fyatına yansıması umarım daha da artmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 18 Eylül 2017; 19:26:25 >
    Gerçekten çok güzel ve özel bir araç, ama fiyatı fazla olacaktır diye düşünüyorum...

Geçen ay citroen bayisine gittiğimde sormuştum, siparişle gelecek demişti.
    Dediğim sebepten dolayı kimse 250-350 bin lira ds7 ye vermeyecektir algısı hakim şahsen bende belli bir limitin üzerine çıkmam ama eğer aşırı absürt bir fiyatlandırma olmazsa çılgınlık yapmaya hazırım, velar çok güzel araç bu araçla yarışabilecek araç ne BMW ne Audi ne yıldızda var, sadece ds7

Vallahi hocam, alırsanız şöyle güzel bir detaylı inceleme konusu isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Vallahi hocam, alırsanız şöyle güzel bir detaylı inceleme konusu isteriz

Daha verdiğim mobil cihaz inceleme sözlerini dahi yerine getirememiş biri olarak söz veremem ama o günleri görürsek youtube da Noyan'a bu aracı incelemesi için bir video çekmesini istiyorum, açıkçası az çok neler diyeceğini biliyorum ama duymak istiyorum, bende sağlık sektöründe olduğum için ona sempatim vardır, ben insanlar gerçeği görsün istiyorum hem ona güzel bir malzeme çıksın.

O da olur, bu konuda deneyimli biri daha detaylı inceleyebilir. Maksat biz aracı daha yakından görelim

• elektrikli versiyon buraya getirilmeyecektir bile, 2.0 dizel versiyonu satmayınca aracı satıştan kaldırabilirler
    Kesinlikle, aslında AudiClubTR ye üye iseniz görüşebiliriz de hocam, çok güzel etkinlikler yapılıyor, gerçi son 1-1.5 yıldır eskisi kadar aktif değilim ama olsun, ilk gideceğim yerlerden biri orası olacak alırsam, bizi yıllarca alman diye kandırdılar

Üye değilim, belki olurum

Artık gözümüz açıldı diyorsunuz ha

Bekleriz hocam.

Eşimin yeni kasa 3008 ine A6 dan çok daha fazla yolda, avmde market otoparklarında vesaire çevirilerek sorulara maruz kaldığımdan beri faltaşı gibiyim hocam. 2013-14 den beri az çok birşeylerin farkındaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 18 Eylül 2017; 20:55:17 >
    Nadir de olsa böyle insanların olması güzel, millet hala 200 bine passat alma kafasında...

Ben de farklı tercihleri seviyorum da bütçemi bir araba için çok zorlamayı da pek sevmiyorum

Bir ara 2. el ds5 lere baktım, fiyatına göre mükemmel araçlar. Bir süre daha mevcut aracımla devam edeceğim, sonra da nasipse ds5...

• DS5 zaten dsyi ds yaptı ds7 nokta koydu diyebiliriz, hayata at gözlüğüyle bakmayan her kişinin kabul edeceği gerçekler hocam bu meseleler, aslında biz farklı insanlar değiliz, ülkemiz fazla memur kafası, biz onlardan olmadığımız için sorun yok, dilerim en kısa zamanda isteğinize kavuşursunuz hocam, ds5 yeni modeller 120 bin küsür sanırım güzel fiyat güzel araç.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.