Şimdi Ara

Canlı | Samsung T5 SSD inceleme 'Daha hızlısı yok' [Yayın özeti]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un hız ve taşınabilirliği bir arada isteyenlere sunduğu USB 3.1 Gen 2 destekli taşınabilir SSD modeli T5'in 256GB'lık modelini canlı yayında izleyicilerle birlikte test ettik.

Canlı yayın özeti sizlerle. 

• baslikta portable ssd oldugunu belirtirseniz iyi olur

• Mesut Bey İkisibir bitti mi:(

• SATA3 SSD gibi eskimis donanimlarin performanslarini anca yakalayabildigi icin ilgimi cekmiyor. Yazma hizi en az saniyede 1 GB olmali .

Illa cep telefonu iicn kullanilacaksa 550 MB yazma hizlarinda SATA3 SSD li cikis portuda USB TYPE-C Gen2 yapsinlar ...

Simdi SATA3 veri transfer hizi USB TYPE-C Gen2 yi yakalamiyor ki diyenler olacaktir lakin Samsung un sundugu SSD zaten SATA3 hizi seviyesinde ... is bastan bitmis...

Boyle dusuk hizlarin ucuk fiyatta satilmasi dogru bulmuyorum. Turkiye has vergiler vs demiyorum dunya geneli vergisiz fiyatlari bu model iicn cok yuksek anlamsiz.

• SATA'dan kurtulmadıkları sürece hep pahalı kalacak.

• 540 MB neden 290 oluyor pratikte?

• 2si1 mobilite nerede bu programlar??

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

2si1 mobilite nerede bu programlar??

sormak istediğim soruyu sormuşsun? donanım haber batmakta olan bir firma gibi her şeyi boşlamış dorumda, siteyi ayakta tutan programlar haftalardır yok. Sorsan cevap da klasik, Erdi şurda Mesut burda vs vs bahaneler. Neyse ki tekel durumda değiller ki teknoloji haberi ve video izleyebiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_keskin

quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

2si1 mobilite nerede bu programlar??

sormak istediğim soruyu sormuşsun? donanım haber batmakta olan bir firma gibi her şeyi boşlamış dorumda, siteyi ayakta tutan programlar haftalardır yok. Sorsan cevap da klasik, Erdi şurda Mesut burda vs vs bahaneler. Neyse ki tekel durumda değiller ki teknoloji haberi ve video izleyebiliyoruz.

Açık konuşmak gerekirse ben açıklama bekledim ancak adamlar ona bile tenezzül etmiyor Haberlerde azaldı yahu dışardan adam tutsan çatır çatır haber girer bunlar maaşlı çalışıyor günlük 4 haber anca görüyoruz

• çok başarılı bir ürün olmuş. işine yarayacak çok kişi olduğuna eminim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.