Şimdi Ara

Gmail'in Android uygulamasına şifre değiştirme özelliği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gmail'in Android uygulamasına şifre değiştirme özelliği geldi

Google sonunda Gmail'in Android uygulamasına kullanıcıların uzun süredir bekledikleri bir özellik ekledi. Yeni güncellemeyle birlikte Gmail uygulamasından şifre değiştirme mümkün hale gelmiş durumda. Yani artık Google hesabı ayarlarınızı (ör. profil bilgileri, şifre, gizlilik ayarları vs.) Ayarlar'daki Hesabım bölümünden değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Chrome otomatik oynatılan videoları durduracak
    Profilinizi ekrana getirmek için Gmail uygulaması'nın Ayarlar menüsüne girdikten sonra sonra üst kısımdaki "Hesabım" seçeneğine dokunmanız yeterli. Bu aşamadan sonra oturum açma bilgilerinizi, gizlilik ayarlarınızı ve hesap tercihlerinizi uygulama içerisinden değiştirme şansına sahip olacaksınız.

Güncelleme ayrıca gelen kutusundaki kaydırma işlemleri için güncel görünüm getiriyor. Artık bir e-postayı arşivlemek için kaydırdığınızda alttaki çubuktan geri alabilirsiniz. Gmail uygulamasını Google Play Store üzerinden cihazınıza yükleyebilir veya mevcut uygulamanızı güncelleyerek bu yeni özelliklere sahip olabilirsiniz.

• Birde çoklu seçim eklesene ya. Tek tek mail silmekten gına geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: wox

Birde çoklu seçim eklesene ya. Tek tek mail silmekten gına geldi

Var zaten Android gmail'de bu özellik. Parmağınızı mail üstünde basılı tutun, sonra istediğiniz kadar seçip silebilirsiniz.
  • Nasıl başarmışlar hayret doğrusu. Şaşırdık -_~

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

quote:

Var zaten Android gmail'de bu özellik. Parmağınızı mail üstünde basılı tutun, sonra istediğiniz kadar seçip silebilirsiniz.

Onu bende biliyorum. Tek tek değil tümünü seç olayı yok. Tek tek işaretleyip silmek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNequAL

Nasıl başarmışlar hayret doğrusu. Şaşırdık -_~

• Bende çok şaşırdım doğrusu en az 50 yıl sonra geleceğini ümit ediyordum.

• Sonunda akıl etmişler.

• quote:

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:12:3 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl oldu bilmem kaç hala senkronizasyon açmadan bildirimler gelmiyor outlook ilk tercihim bu yüzden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.