Şimdi Ara

Yeni Hellboy karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ron Perlman ile sinema dünyasına kazandırılan Hellboy, yeniden beyazperdeye çıkmaya hazırlanıyor. Bu kez Ron Perlman başrolde değil. Yeni filmde başrol oynayacak David Harbour ilk kez kameraların karşısına geçti.

Yine yeniden

Hellboy çizgi romanı; DC Comics ve Marvel haricinde en başarılı çizgi roman dizisi olarak kabul ediliyor. İlk kez 1993 yılında okurlarla buluşan karakter, 2004 yılında da sinemaya uyarlanmıştı. Hellboy, Anung Un Rama adındaki henüz bir çocukken Naziler tarafından dünyaya getirilen bir şeytan. Müttefik güçler tarafından kurtarılan Hellboy, Birleşik Devletler Paranormal Araştırma ve Savunma Bürosu (PASB) tarafından büyütülür.

Büyüdükçe kuyruğu, boynuzları ve taştan büyük bir sağ eli olan kırmızı, iri yapılı bir iblis görünümüne kavuşan kahramanımız vampirler, hayaletler, kurt adamlar ve en büyük düşmanı Rasputin’e karşı mücadele eder.

Ayrıca Bkz.Facebook anlık video özelliğini test ediyor

Guillermo del Toro ve Ron Perlman ikilisinin sinemada başarılı bir şekilde temsil ettiği Hellboy, 2008 yılında Golden Army devam filmi ile şöhretini devam ettirmişti. Ne var ki Perlman’ın çabasına rağmen üçüncü bir film gelmedi. Sonrasında hikayeyi yeniden başlatma fikri ortaya çıktı ve başrol de haliyle değişti.

David Harbour, canlandırdığı karakterin Perlman’ın karakterinden çok farklı olmadığını belirtiyor. Yapılan karşılaştırmalarda da temel olarak bir fark yok ancak Harbour biraz daha gerçekçi bir karaktere bürünmüş gibi. Game of Thrones’dan tanıdığımız Neil Marshall’ın yöneteceği film 2018 yılında vizyona girecek. 

Yeni Hellboy karşınızda 

• Yeni eleman iyi gitmiş ama dc ve marvel'dan sonra spawn ile mc farlane-image comics en başarılı diye biliyordum.
  • helal olsun yakışmış tam izlemem dicektim görseli görünce ayırt bile edemedim oyunculuğuda stranger thingsde gayet iyiydi kalkabilir bence altından hellboyun

• Ben Hellboy film serisini beğenmemiştim
    Çok itici bir seri bence
    Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz

• Abi harika süper umarım çabuk gelir çok uzun süre oldu yeni film gelmeyeli

• Yeni elemanin vucut daha şekil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hellboy nedir? İcat çıkarmayın.

• marvel vs dc

savaşları

• Zaten makyaj işin içine girince gayette benzeyecektir. Hellboy beni batman veya supermandan daha çok heyecanlandırıyor. Uzayan boynuzlarını kesmesi, sağ koluda baya sağlamdı her şeyi yıkabilecek güçteydi. Önceki filmleri baya oldu izleyeli ama güzeldi diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Hellboy'u beğenmiyorum ama oradaki mavi yaratık falan daha ilginç geliyor.

• Ron perlman antipatik bir adam zaten
  • Guillermo del Toro gerçekten Hellboy hayranı bir yönetmen, her ne kadar çektiği filmler çok iyi olmasalarda Hellboy'u başarıyla yansıtıyordu. Toro'ya Pacific Rim 2'yi sen bir çek başarılı olursa çekersin Hellboy'u demişlerdi ama karar değiştirmişler sanırım. Ron Perlman sevdiğim oyuncular arasında ama David Harbour iyi bir oyuncu ve resme bakarak konuşuyorum oldukça yakışmış. Fakat kafama takılan David Harbour ne ara bu vücudu yaptı, eğer karakterin renginden dolayı falan bir hile yapmadılar gerçek vücudu ise adam iyi çalışmış kısa zamanda, bravo.
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Abraham mı?
  • gözler hariç aynısı. zaten full makyaj, başrol değişse ne olur. pekte önemli bir film değildi zaten.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Adını bilmiyordum. Mavi, elleri perdeli şey işte..
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Yeni Hellboy karşınızda
  • Harbour yakışmış cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ron Perlman'ın makyaja falan ihtiyacı yoktu ama bu yeni eleman üzerinde bayağı bir emek harcamışlar 😁😁😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse Ron Perlman gibi olamaz.Çünkü adamın kendi karakteri Hellboy'a cuk oturmuştu.. ron perlman normalde de gıcık antipatik sinirli kavgacı vs bir karater zaten bütün rolleri kötü adamdır , bu uyum Hellboy ile tam oturmuştu.Ayrıca yönetmen olayıda kötü olmuş eski serileri efsane yönetmen G. Del Toro yönetti.. Neil Marshall game of thrones dan çok Dog Soldiers , Descent , Doomsday gibi filmlerden tanıyoruz.Kötü yönetmen değil asla hatta filmleri kendi sektorunde başyapıt filmler bence ama bir del toro değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 8 Ekim 2017; 1:53:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.