Şimdi Ara

Apple iPhone X'in ilk reklam filmi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple iPhone X'in ilk reklam filmi yayınlandı

Apple'ın tüm dünyada merakla beklenen yeni iPhone modellerini dün Cupertino'daki Steve Jobs Tiyatrosu'nda düzenlenen görkemli bir lansmanla tanıtıldı. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X olarak piyasaya sürülen 3 yeni modelin reklam filmleri de aradan çok süre geçmeden yayınlanmaya başladı.

Ayrıca Bkz.Apple TV 4K resmen tanıtıldı
    iPhone X ile tanışın (Meet iPhone X) sloganıyla başlayan reklam filmi yaklaşık olarak 70 saniye sürüyor. Reklamda özellikle fiziksel ana ekran (home) tuşunun olmamasına ve hangi ekranda olursanız olun, tek hareketle ana ekrana dönebileceğinize dikkat çekiliyor. Ayrıca videoda kablosuz şarj özelliği, 64 bit mimariye sahip A11 Bionic çip ve yüz tanıma teknolojisi Face ID'nin de vurgulandığını belirtelim.

Videonun devamında ise üst kısımda yer alan sensörlerin isimlerinin ekrana geldiğini görüyoruz. Aynı zamanda çift arka kamera teknolojisinin sunduğu özellikler de detaylı bir şekilde listeleniyor. Artırılmış gerçeklik (AR) özelliğinin Jurassic Park temalı bir örnekle karşımıza çıkmasıyla da reklamın sonuna gelmiş oluyoruz. Apple iPhone X, 3 Kasım'da satışa sunulacak.

• en iyi ekran en iyi yazılım açık ara en iyi işlemci ve en yetenekli kameralardan biriyle geliyor kim ne derse desin bu ilgiyi de hak ediyor

• Reklamın reklamı...

• Ya o değil de, millet bayılmış tasarıma ama rezalet değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone X'in ilk reklam filmi yayınlandı
  • Lansmanda en güzel anlar bu reklam vari tanıtımlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım bana itici geliyor.

• Ortak danaya girer gibi 7 kişi ancak satın alırız. O nasıl fiyat kardeşim?

• İzlemedim 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Applehaber com

• Adamlar resmen para basmış reklam için..

• 6000 tl ve 20 aralık tan sonra teslim
    çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzoguzhan

en iyi ekran en iyi yazılım açık ara en iyi işlemci ve en yetenekli kameralardan biriyle geliyor kim ne derse desin bu ilgiyi de hak ediyor

en iyi ekran mı neden samsung apple a kendi kullandığından daha iyi ekran versin ki?en iyi yazılım kişiden kişiye göre değişir kimi ios sever kimi android en yetenekli kamera için de dxo mark sonuçları gelmeden bilemeyiz şu anda htc u11 birinci.
  • apple reklam işini çok iyi biliyor, donanımhaber bile birçok reklamını sayfa sayfa yaptı. oled ekran kaç sene önce samsung ile başladı, nokia dahil oldu, sonra amoled ancak apple efendi yeni keşfediyor. bu bir devrim, evet devrim 300$ etmeyecek telefonu bize 6000tl iteleyecekler, inanın bana satış rekoru kıracaktır.

• Abi apple neden animation ile arttırılmış gerçeklik üstüne çok durdu

Bunu ben 5s de de yapıyorum

App storeda onlarca uygulama var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım Samsung kaç gün sonra bu reklamı araklayacak

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Tanıtacak bir şeyleri yok da o yüzden. . Açgözlülükleri kör ediyor. Seneye ne ekleyecekler onu düşünüyorlar. Şuan belki de bir kaç nesil sonraki teknolojileri var ellerinde fakat saklıyorlar.
  • şu reklamlarında kullanılan müzikleri vs çok beğeniyorum bu apple'ın emojiyi test eden hatun da efsane cilveli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 13 Eylül 2017; 21:43:52 >
  • çok pahalı ülkemiz için bence muazzam bir cihaz yapmış Apple. Android cihazlar nal toplar.

• Müziği beğenenler buyurun : SOFI TUKKER - Best Friend feat. NERVO, The Knocks & Alisa Ueno (Official Audio)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.