Şimdi Ara

YouTube'un mobil uygulamalarına video oynatma hızı seçeneği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTube'un mobil uygulamalarına video oynatma hızı seçeneği geldi

YouTube uygulamasının Android ve iOS sürümlerine kullanıcıları sevindirecek yeni bir özellik geldi. Google artık YouTube kullanıcılarının izledikleri videoların oynatma hızını seçebilmelerine olanak sağladığını duyurdu. Yeni oynatıcı kontrolleriyle birlikte mobil cihazınızda video oynatma hızını ayarlayabileceksiniz.

Ayrıca Bkz.Google Play Store'un kullanıcı arayüzü güncellendi
    Oynatma hızının belirlenebilmesi, masaüstü versiyonda birkaç yıldır kullanılabiliyordu ancak mobil platforma en çok gelmesi istenen özelliklerden biri olmasına rağmen cep telefonlarına hayli geç geldi. Android ve iOS cihazınıza kurulu uygulamayı güncelleyerek izlediğiniz videoları hızlandırıp yavaşlatabileceğiniz bu özelliğe sahip olabilirsiniz.

YouTube'un mobil uygulamalarına video oynatma hızı seçeneği geldi

Oynatma hızı 0.25x (çeyrek hız) ila 2x (iki kat hızlı) arasında ayarlanabiliyor. Yeni özelliğin Android 5.0 Lollipop veya daha üstünü çalıştıran akıllı telefonlarda ve tüm iOS cihazlarda kullanılabildiğini de belirtelim. Yeni güncellemeyle birlikte YouTube başlık ve logo tasarımı da değişmiş durumda.

• Bak bu iyi oldu

• 2 kat hızlandırma gelmişte, hızlandırınca video fps atlıyor adam akıllı yapamamışlar

• Geleli 10 gün oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

2 kat hızlandırma gelmişte, hızlandırınca video fps atlıyor adam akıllı yapamamışlar

60 FPS videolarda öyle bir problem var malesef. Sinir bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Geleli 10 gün oldu.

Daha yeni jeton düşmüş.
  • Görme engelli dostlar ile konuştum, 2x yetmiyor, 6x falan da olsun diyorlar!

• Günaydın DH.

• arka planda çalışma özelliğini getirmemekde neden diretiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

arka planda çalışma özelliğini getirmemekde neden diretiyorlar?

Çünkü bu özelliği getirirsin reklam yayınlamanın bir manası kalmıycak banner reklamları veya diğer türlü reklamı sen görmeyeceksin ki reklam amacını yitirmiş olucak bu sefer kim para kazanacak?
  • İnternet servis sağlayıcımız sağolsun en yavaşı bile zor oynatıyor, hızlıya alırsak sistem çöker falan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teyy..

• Güzel

• Uzun inceleme videolarını izlerken 1.25 bazen 1.50 çok faydalı oluyor. Benim için büyük eksiklikti. iyi olmuş geldiği. Yaşlı siyasetçiler konuşurken 1.50'ye alıyorum adamlar normal konuşuyormuş gibi geliyor.

• Günaydın komik insanlar :D

• MDV kullanıcısına yanıt

• MDV kullanıcısına yanıt
    Hala app store'da ki gibi 1 yıldız atıp böyle saçma yorumlar yapan kaldı mı cidden. Adamlar diyor ki arkaplanda oynatacaksan Youtube Red hizmetine aylık 10 dolar ödeyeceksin. Bu kadar zor olmamalı.

• Buralara yeni uğramiş.
  • Başlığı görünce up yaptılar zannettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Hala app store'da ki gibi 1 yıldız atıp böyle saçma yorumlar yapan kaldı mı cidden. Adamlar diyor ki arkaplanda oynatacaksan Youtube Red hizmetine aylık 10 dolar ödeyeceksin. Bu kadar zor olmamalı.

Boş boş konuşmayın. Arka planda oynatma bir tek müzik dinleme özelliğine göre gerek android ve ios kullanıcılarına. Youtube red tamam başka bir boyut. Kullanmadığım bana lazım olmayan özelikklere göre niye aylık 10 dolar ödeyimki?.. buda aylık olarak baz alsak hiçte azımsanmayacak bir rakam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.