Şimdi Ara

PS4 Pro için 4K çözünürlüğünde The Witcher 3 geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 Pro için 4K çözünürlüğünde The Witcher 3 geliyor

The Witcher 3: Wild Hunt'ın 4K PlayStation 4 Pro güncellemesi "birkaç gün içinde" yayınlanacak, CD Projekt Başkanı Adam Kicinski mali yıl raporların paylaşıldığı sunumda doğruladı. Oyun, PS4'de de olduğu gibi Türkçe altyazı seçeneği ile sunulacak.

Xbox One X güncellemesi ise 2017 sonlarında yayınlanacak. Güncelleme hakkında başka bir detay paylaşılmadı.

Adam Kicinski,

"4K versiyonunu hazırladık. Sadece bir kaç gün içinde PlayStation Pro'da, yıl sonu itibariyle de Xbox One X üzerinde ulaşılabilir olacak." dedi.

• Kaç GB'lık güncelleme gelecek acaba

• Oyun görsel kalite olarak çok da matah bir oyun değil
    4k sadece netlik ve birazda çözünürlüğün verdiği detay
    dışında çok birşey katmayacak

Edit: Sözcük hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 9 Eylül 2017; 14:37:42 >
  • Detaylar baya düşük olacaktır cihazın kapasitesini düşününce.

• 1080p'ye de abandıkları bir seçenek koymaları gerekirdi. ya da 60 fps.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek 1080P film ve oyunlar 4K tv'lerde bence yeterli. örnek olarak Gerçek 1080P 20GB ile 40GB arası oluyor ve görüntüleri gerçekten iyi. Gerçek 4K 40GB ile 110GB en son Corazones De Acero 2014 DUAL UHD 4K indirdim 110GB yani demem o ki Gerçek 4K olmayacaksa Gerçek 1080P Yüksek Fps olmalı.

• Anlaşıldı bu da skyrim gibi her sene çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Oyun görsel kalite olarak çokda matrah bir oyun değil
    4k sadece netlik ve birazda çözünürlüğün verdiği detay
    dışında çok birşey katmayacak

Matrah diye bir şey yok, matah o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 9 Eylül 2017; 13:5:52 >
  • Konsol native 4k değil

Sadece 1080p den upscale ediyor.

• televizyon lcd olduğu için çözünürlük 4 k olsun ayarlar medium olsun 1080p very high dan daha iyi gözükür. 4k tvsi olan o çözünürlüğü görmek istiyor 1.5 m gerideki koltuğuna oturup, hafif çamurlaşan görüntüye bakmaktan iyidir. gtx970 i tvye bağladığımda yeter ki 4 k kurtarsın ayarlarına geliyorum msaa fxaa yok, sadece texture high gerisi low medium vs yine de mis, çok denedim 1080p ultra yapmayı, o işler öyle olmuyor yani gençler. gelsin 4 k desteği iyidir :)
  • 4K için biraz geç kaldılar çoğu kişi oyunu bitirdi, şahsen tekrar bitirmeye gözüm kesmez benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 9 Eylül 2017; 15:2:53 >
  • Zaten bir daha başlamayı düşünüyordum güzel haber

• Nedir bu 4K sevdası. Tamam pro ve 4K tv var ama şahsen 4K yerine abanılmış bir 1080p görüntüde oynamak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

Gerçek 1080P film ve oyunlar 4K tv'lerde bence yeterli. örnek olarak Gerçek 1080P 20GB ile 40GB arası oluyor ve görüntüleri gerçekten iyi. Gerçek 4K 40GB ile 110GB en son Corazones De Acero 2014 DUAL UHD 4K indirdim 110GB yani demem o ki Gerçek 4K olmayacaksa Gerçek 1080P Yüksek Fps olmalı.

Bitrate olmasın? Sizin bahsettiğiniz Blu-ray filmler. Onlar zaten 10000 Bitrate oluyor ki, o bit rate ile 480p bile izlenir.
  • Adam gibi 4k için PS 5 çıkması şart 4 tflopsla olmuyor bu iş
  • 4k oyun için en az gtx1080 yada 1070 lazım ama konsola o güçte gpu eklemek yüksek maliyet demektir buda son kullanıcıya yansıtılınca daha düşük satış rakamları olarak demektir şuan gtx1080ti gpu olsa bile onun için konsol içindeki cpu dar boğazı yüzünden istenilen performansı veremez
    konsol demek her kitleye erişen oyun makinası demektir şuan 1900 tl ye sadece rx 580 alınabiliyor adamlar komple oyun için sistem veriyor kaldı ki önümüzdeki 1 yıl içinde last of us part 2 god of war yeni oyunu detroid gibi konsola özel oyunlar gelince kimse çözünürlüğe takılmıyacak çünkü 10000 tl pc toplasanda pcde yok tabi yeni red dead redemtion pc gelme ihtimali düşük
    bende xbox one kullanıcısıyım ama sony konsola özel oyunları çok güzel 4k değilmiş falan takılmıyorsun

• 1080p yi yavaş yavaş öldürüyorlar yakın zamanda oyunlar 1080p ile de gelmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyunu oynamak istedim bi ara ama üşendim. çok uzun süren bi oyun mu, güzel mi tavsiye eder misiniz? pro geliştirmesi vesilesiyle almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

4k oyun için en az gtx1080 yada 1070 lazım ama konsola o güçte gpu eklemek yüksek maliyet demektir buda son kullanıcıya yansıtılınca daha düşük satış rakamları olarak demektir şuan gtx1080ti gpu olsa bile onun için konsol içindeki cpu dar boğazı yüzünden istenilen performansı veremez
    konsol demek her kitleye erişen oyun makinası demektir şuan 1900 tl ye sadece rx 580 alınabiliyor adamlar komple oyun için sistem veriyor kaldı ki önümüzdeki 1 yıl içinde last of us part 2 god of war yeni oyunu detroid gibi konsola özel oyunlar gelince kimse çözünürlüğe takılmıyacak çünkü 10000 tl pc toplasanda pcde yok tabi yeni red dead redemtion pc gelme ihtimali düşük
    bende xbox one kullanıcısıyım ama sony konsola özel oyunları çok güzel 4k değilmiş falan takılmıyorsun

İşte bu yüzden iliğimize kadar kurutan ort bir ekran kartına 1800 lira isteyen PC sektörü tamamen bitmeli. Şu bir gerçek ki Pcler oyun bazlı üretilmiyor. Oyun için sadece ona özgü bir alet olması lazım PS gibi atari gibi. 4K oyun için 15 bin liralık adam gibi bir sistem alıyorsun ama sadece oyun için kullanıyorsun yazık o paraya. Sony nin yapması gereken şu, Ps 5 ve Ps 5 proyu aynı zamanda çıkaracak. Normali 8-10 prosu 12-15 tflops olacak. Fiyatlandırması da ona göre yapılır. Nasıl şimdiki ps 4 1200 pro 1900 liraysa aynı şekilde. Bunun üstüne bir de pc deki ile aynı K/M desteği getireceksin. Online oyunlar da sadece K/M ya da sadece gamepad şeklinde oynanacak. Sony bunu neden yapmıyor halen anlamıyorum. PC sektörü son oyunlarını oynamalı diye düşünüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.