Şimdi Ara

Liderlik yarışındaki Çinli: Huawei'in genel merkezindeyiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akıllı telefon dünyasında son yılların en hızlı büyüyen firmalarından biri hiç şüphe yok ki Huawei. Ciddi yatırımlar yapan ve gelinen nokta itibariyle bugün kendi mobil işlemcilerini kullanan ve hatta gelecekte kendi telefon ekranlarını kullanmak için çalışmalar yapan şirket, Ekim ayında tanıtacağı Mate 10 ile en iyi telefon sıfatını kazanmak istiyor.

Sadece akıllı telefonlar da değil, iletişim altyapılarında da liderlik arzulayan şirket 2020 için süper hızlı, neredeyse yok denecek kadar düşük erişim süreli 5G ve ötesi teknolojilerine de ciddi yatırımlar yapıyor.  Yoğun emek harcayarak uzun çekim süreçleri ve uzun montaj çalışması ardından bu videoda sizlere Huawei'in Çin'deki genel merkezinden bildiriyorum. Şirketin telefonları için yazılım güncelleme politikasına kadar pek çok önemli bilgi var video içerisinde.

• Vay anasını çalışanlar şirketin %99una sahipmiş. Bizdekiler ucundan koklatmıyor...

• Emeğine sağlık Erdi Özüağ çok güzel bir çalışma olmuş.
  • insanlar telefonlara ciddi paralar ödüyor ve aldığı cihazın arkasında durulmasını istiyor! android telefon üreticileri güncelleme konusunda daha iyi olma sözünü veriyor ama insanlar neler olduğunun farkında ! android ne zaman düzenli bir güncelleme sistemine geçer, videodaki yetkilinin söylediği gibi sistemi günceller ve operatör bazında güncellemeleri sona saklar yani iphone gibi olursa kullanıcıların dikkatini çekebilir diye düşünüyorum ,bunu hayata geçirebilirlerse, küserek giden kullanıcıları tekrar kazanabilirler! çoğu kullanıcının can simidi olarak iphone a geçtiğini bizzat görüyorum. kaldı ki android tarafında donanımlar daha güçlü olmasına rağmen insanların derdi , stabilite ,güncelleme desteği ve ios uygulamalarının daha kullanıcı dostu olmasıdır.

• İyi akşamlar.
    Başlıkta bulunan Çinli: Huawei'nin kısmının Çinli Huawei'nin olarak düzeltilmesini talep ediyorum.
    Gereğini bilgilerinize arz ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fx3169

İyi akşamlar.
    Başlıkta bulunan Çinli: Huawei'nin kısmının Çinli Huawei'nin olarak düzeltilmesini talep ediyorum.
    Gereğini bilgilerinize arz ederim :)

saygılarımla arz ederim demeyi unutmuşsun.
  • Kendi işlemcisini yapıyorlar tasarımları da iyi huawei sağlam ilerliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışanlar şirketin yüzde 99 una sahip kısmı bana inandırıcı gelmedi.

• Çok güzel bir sunum daha, shiftdelete.net sizi örnek almalı, bu iş böyle profesyonelce yapılır.kutu açılımıyla olmaz bu iş. :)

• Sizin videolariniz ciktikca keyifle koltuguma uzaniyorumm emeginize saglik

• Harika bir video olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: mugurgok

Vay anasını çalışanlar şirketin %99una sahipmiş. Bizdekiler ucundan koklatmıyor...

Bizim her şeye zaten hazır cevabımız var. Türkiye'nin patronları görmesin sakın ha sonra Avrupa bizi kıskanıyor derler.
  • Erdi abi merhaba. Bilmiyorum ekipman emanet mi ama sizinse bir dahakine 16-35 ya da 17-40 gibi bir lensle gezmeni tavsiye ederim. Bazı yerlerde makina otomatik odakta olduğunu çok belli ediyor her ne kadar dual pixel teknolojisine sahip olsa da. Bahsettiğim lensler 5.6 ya da 8 gibi diyaframlarda, geniş açılarından dolayı çok fazla net alan derinliğine sahip olacağından videodaki bazı sahnelerde olduğu gibi odak probleminin önüne geçecektir. Eline sağlık.

• Kendi işlemcisi ve tasarımları bir yana bu şirket yazılım konusunda harika işler çıkarıyor. Bunu görmek için bir müddet kullanmak gerekir kanaatindeyim. Uzun süren Samsung ve LG telefon kullanımımdan sonra iki firmanın telefonlarını aldığıma pişman oldum. İki firmanın kullandığım amiral gemisi telefonları beni yüzüstü bırakmıştı. Bu sefer başka firmanın telefonunu alacağım dedim ve Huawei GR5 2017 (Honor 6X, Mate9 Lite) aldım çok da emin olmayarak.

İlk gün biraz zorlandım fakat gördüm ki telefon orta segment telefon olmasına rağmen yazılımı harika optimize edilmiş ve diğer firmaların telefonlarında olmayan özelliklerle kaliteli bir biçimde donatılmış. Pili 2 gün gidiyor normal kullanımda. Bunun dışında hiçbir android akıllı telefonda olmadığını düşündüğüm telefon kapalı iken alarmın aktif olması veya belirlediğiniz bir zamanda telefonun açılıp-kapanması özellikleri beni oldukça şaşırttı. Bunun gibi çok hoş özelliklerle donatmışlar. Sisteme entegre olarak gelen güvenlik, temizleme ve ram optimizasyon araçları vs...

Kasa özelliği başka telefonlarda da vardır belki bilmiyorum ama özel dosyalarınızı kasaya koyarak parmak izi + şifre ile koruma altına alabiliyorsunuz ve sd kartta da görünmüyor veya şifreleme ile karttaki verileri şifreliyorsunuz. Bunlar 3. parti yazılımlar ile zaten mümkün şeyler tabi fakat ana yazılımın bunu sisteme entegre ve ücretsiz şekilde sunması çok önemli...

Şu ana kadar kullandığım telefonlar arasında en iyi ram ve batarya optimizasyonuna sahip telefon açık ara...

Demem o ki bu firma bulunduğu yeri hakediyor ve ilerisi için zirvede olacağını düşünüyorum. Kaliteden ödün vermiyorlar. Videodaki yetkililer laf olsun diye konuşmamışlar bunu hissedebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 7 Eylül 2017; 0:13:53 >

• dulcet kullanıcısına yanıt
    Kastettiğim şeyler bunlardı ayrıntılı açıklamışsınız :)

• Android için donanım üreticileri tamamı ile kendilerine has optimize edilmiş sürümler geliştirmedikçe ios cephesi kazanmaya devam edecek gibi duruyor. Bu kadar gelişmiş ve ayrı özelliği olan aletlerin aynı işletim sistemi tarafından verimli kullanımı imkansız. Aynı sorun windows cephesinde yıllardır devam ediyor ama orada gerçekci bi çözüm bulmak imkansız... Amma velakin android de bu ihtimal var gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Kendi işlemcisi ve tasarımları bir yana bu şirket yazılım konusunda harika işler çıkarıyor. Bunu görmek için bir müddet kullanmak gerekir kanaatindeyim. Uzun süren Samsung ve LG telefon kullanımımdan sonra iki firmanın telefonlarını aldığıma pişman oldum. İki firmanın kullandığım amiral gemisi telefonları beni yüzüstü bırakmıştı. Bu sefer başka firmanın telefonunu alacağım dedim ve Huawei GR5 2017 (Honor 6X, Mate9 Lite) aldım çok da emin olmayarak.

İlk gün biraz zorlandım fakat gördüm ki telefon orta segment telefon olmasına rağmen yazılımı harika optimize edilmiş ve diğer firmaların telefonlarında olmayan özelliklerle kaliteli bir biçimde donatılmış. Pili 2 gün gidiyor normal kullanımda. Bunun dışında hiçbir android akıllı telefonda olmadığını düşündüğüm telefon kapalı iken alarmın aktif olması veya belirlediğiniz bir zamanda telefonun açılıp-kapanması özellikleri beni oldukça şaşırttı. Bunun gibi çok hoş özelliklerle donatmışlar. Sisteme entegre olarak gelen güvenlik, temizleme ve ram optimizasyon araçları vs...

Kasa özelliği başka telefonlarda da vardır belki bilmiyorum ama özel dosyalarınızı kasaya koyarak parmak izi + şifre ile koruma altına alabiliyorsunuz ve sd kartta da görünmüyor veya şifreleme ile karttaki verileri şifreliyorsunuz. Bunlar 3. parti yazılımlar ile zaten mümkün şeyler tabi fakat ana yazılımın bunu sisteme entegre ve ücretsiz şekilde sunması çok önemli...

Şu ana kadar kullandığım telefonlar arasında en iyi ram ve batarya optimizasyonuna sahip telefon açık ara...

Demem o ki bu firma bulunduğu yeri hakediyor ve ilerisi için zirvede olacağını düşünüyorum. Kaliteden ödün vermiyorlar. Videodaki yetkililer laf olsun diye konuşmamışlar bunu hissedebiliyorsunuz.

Hocam bu kasa özelliğini nasıl yaptınız ben de p9 lite 2017 var bir tüelü bulamadım bu özelliği. Bu arada ağzınıza sağlık çok güzel özetlemişsiniz olayı ama bence kamerası hala zayıf huawei lerin tek eksik yanları bu.

• fuujitsu F kullanıcısına yanıt
    Aynen kamera konusunda katılıyorum en zayıf halka diyebiliriz bu konuyu atlamışım :-) Teşekkürler.

Kasa için kendi "Dosyalar" programına tıklayın, orada üstte "Yerel" segmesi var zaten göreceksiniz o başlık altında. Yönlendiriyor sizi telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 8 Eylül 2017; 12:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Aynen kamera konusunda katılıyorum en zayıf halka diyebiliriz bu konuyu atlamışım :-) Teşekkürler.

Kasa için kendi "Dosyalar" programına tıklayın, orada üstte "Yerel" segmesi var zaten göreceksiniz o başlık altında. Yönlendiriyor sizi telefon.

Çok teşekkür ederim hocam.

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Çapım değilsin.Hadi git de biraz sivilce patlat ergen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.