Şimdi Ara

Runtastic Mountain Bike Pro ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Zaman zaman bazı uygulamalarının Pro versiyonlarını ücretsiz sunan Runtastic'in son hediyesi Runtastic Mountain Bike Pro oldu. Daha önce firmanın Sit Ups Pro, Pedometer Pro ve Road Bike Pro uygulamaları kısa süreliğine ücretsiz yayınlanmıştı.

Dağ bisikletlerine yönelik hazırlanan uygulamada çok sayıda başarılı özellik bulunuyor. MTB tur takibi, hazır rotalar, sesli koç, canlı veri takibi, çevrimdışı harita, müzik kontrolü ve su hatırlatıcısı özellikleri ile öne çıkıyor.

Uygulamada reklam ve uygulama içi satın alım gibi şeyler bulunmuyor. Bir kere kütüphaneye ekledikten sonra tüm özellikleri herhangi bir kısıt olmadan kullanabiliyorsunuz.

Android platformundaki indirim iki gün sonra sona erecek, iOS'te ne kadar süreceği belirsiz.

• Biraz baktım da güzelmiş.

• xiaomi mi6 ya yüklenmiyor, bu versiyonu desteklememektedir diyor ama eski note 3 üme yüklendi. ne alaka anlamadım

• SERDARbdrm S kullanıcısına yanıt
    Mi6 cihazıma yükledim herhangi bir desteklememe ibaresi vermedi, 8.5 sürümündeyim.
  • Haberin yapildigi gun indiremeyince gelistiriciye mail atmistim. Simdi sorunsuzca yukledi. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Runstastic uygulamaları güzel ama her aktivite için ayrı uygulama yüklemek bana gereksiz geliyor, çünkü temelde bunların hepsi aynı işi yapıyor, farklı özellikler etkinleştiriyor. Bundan dolayı Endomondo gibi koşu, bisiklet, dağ bisikleti, ıvır zıvır tüm uygulamaları içeren uygulamaları tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.